برگزیده های پرشین تولز

کمک برای بازگردانی ایدی غیر فعال شده

great_cyrus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با درود خدمت دوستان
این تاپیک رو باز کردم که مشکلم رو با شما مطرح کنم شاید بتونید به من کمک کنید
من یه اکانت در یاهو داشتم تمامی ایمیلها و ایدیهام روی این اکانت بود امروز عصر که خواستم لوگین کنم گفت ایدی شما دیاکتیو و غیرفعال شده و ممکنه اون رو پاک کرده باشیم و...

نقل قول:
This Yahoo! Account Has Been DeactivatedPlease remember that the Yahoo! Terms of Service provides that Yahoo! may terminate your Yahoo! account in certain situations, including (a) where a violation of the TOS or other incorporated agreements or guidelines has occured, (b) in response to a request by you (self-initiated account deletions), or (c) extended periods of inactivity. For full information, please review the entire Terms of Service.
وقتی خواستم پسورد ریکاوری کنم این رو بهم گفت و گفت ترم سرویس رو بخون خلاصه این طوری که معلومه ایدیمون پریده با تمامی ایدیها و ایمیل ها و ادرس بوکم و همه چیز حالم بد جوری گرفته شد من یک ایمیل هم اماده کردم که بفرستم نمیدونستم به کودوم ایمیل از یاهو بفرستم ایمیل اینه

نقل قول:
Hi my yahoo account”[email protected]” Has Been Deactivated I want to know why my yahoo account Deactivated what’s problem? i really need this account and I so thankful if recover my account and I promise to read the terms of service and follow this terms I ready to do any action for recover my yahoo account thank you bye
اگر کسی میتونه کاری برای من در این مورد انجام بده به من پیغام خصوصی بزنه واقعا سپاسگزار میشم ازش و بگید ایا ممکنه که این ایدی برگرده؟و خودش فعال بشه با سپاس از شما دوستان گرامی

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
:(سلام دوست عزيز
منم مشكل شما رو دارم خواهش ميكنم اگه راهي پيدا كردي خبرم كن
البته قضيه من حادتره فكر ميكنم
يا اگه مطمئن شدي درست نميشه يا ميشه خبرم كن منتظرم
ضمنن من ايدي هم درست ميكنم كار نميكنه و الانم كه با ايدي پسرخالم كار ميكنم نميتونم كسي رو add كنم
اول فكر كردم مشكل از كامپيوتر منه ولي رو كامپيوتر دوستم هم همينتور بود

بالا