برگزیده های پرشین تولز

کمک برای حساب وسترن اونیون یا مانی گرام

hamid0131

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دوستان بنا بر یک خرید اینترنتی لازم شد که از حساب وسترن اونیون یا مانی گرام (western union ,,, money gram,,HSBC) استفاده کنم.
دلیلش اینه فروشنده میگه اینا رو قبول میکنم و میگه پای پال گرونه...نمیدونم چرا
ولی در کل یکی از سه حساب بالا رو کسی داره از دوستان تقاضا دارم که من میخوام پول بصورت ریال به شما بدم و شما این خرید رو واسم انجام بدید..لطفا شرایط رو هم ذکر کنید ..
Hsg2003 ایدی یاهو
hamidsoftdev گوگل تاک و ایمیل
با تشکر

hamid0131

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
Payment terms:T/T,western Union,moneygram
دوستان لطفا کمک کنید اینا هیچکدوم نمایندگی ندارن ایران؟؟

hamid0131

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
كسي از اينا نداره..ايپد 4 گير اومد 250 دلار Apple iPad 4th Generation with Retina Display 64GB, Wi-Fi 9.7in
فقط خريد با وسترن اونيون هست يا تي تي
كــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــك

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
كسي از اينا نداره..ايپد 4 گير اومد 250 دلار Apple iPad 4th Generation with Retina Display 64GB, Wi-Fi 9.7inفقط خريد با وسترن اونيون هست يا تي تيكــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــك
يه فروشگاهي هست تو تبريز ميزنهنرخشو نميدونمشايد تهران هم شعبه داشته باشهميخاي شمارشو بدم بهت

hamid0131

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داش دمت گرم ممنون اگه شمارشو بدي

parsa2011

Registered User
لایک‌ها
21
این هایی که گفته بانک آنلاین یا سیستم مالی نیستند وسترن یونیون و مانی گرم دو صرافی بینالمللی و معتبر هستند که همه جای دنیا به غیر از ایران شعبه دارن ( اصالتا امریکایی هستند) HSBC هم که یه بانک معروف هست و tt هم مخفف telegraphic transfer هست که همون حواله بانکی میباشد در هیچ یک از روش های فوق امنیت و امکان پیگیری پول ارسالی وجود نداره و شما پول را به اسم دریافت کننده ارسال میکنید و ممکن هست جنسی برای شما ارسال نشه , پس دقت کنید خود من برای خرید از چین از همین طریق مورد کلاهبرداری قرار گرفتم و در سال 2008 مبلغ 80 هزار دلار از دست دادم

payza17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
این هایی که گفته بانک آنلاین یا سیستم مالی نیستند وسترن یونیون و مانی گرم دو صرافی بینالمللی و معتبر هستند که همه جای دنیا به غیر از ایران شعبه دارن ( اصالتا امریکایی هستند) HSBC هم که یه بانک معروف هست و tt هم مخفف telegraphic transfer هست که همون حواله بانکی میباشد در هیچ یک از روش های فوق امنیت و امکان پیگیری پول ارسالی وجود نداره و شما پول را به اسم دریافت کننده ارسال میکنید و ممکن هست جنسی برای شما ارسال نشه , پس دقت کنید خود من برای خرید از چین از همین طریق مورد کلاهبرداری قرار گرفتم و در سال 2008 مبلغ 80 هزار دلار از دست دادم

تایید میشه !

بالا