برگزیده های پرشین تولز

کمک برای خرید پاکت پی سی

nima220

Registered User
لایک‌ها
0
می خواستم از دوستان بپرسم
اگه من یک ایمیت جم بخرم می تونم
ویندوزش رو به نسخه های جدید ویندوز موبایل آپدیت کنم یا نه ؟؟؟
اگه این امکان رو داره به نظرتون این کار رو بکنم یا نه ؟؟
چون از نظر سی پی یو ، ایمت جم هم قیمتش خوبه هم پردازندش خیلی قوی هست
ممنون میشم کمکم کنید

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
ویندوزش رو به نسخه های جدید ویندوز موبایل آپدیت کنم یا نه ؟؟؟
نه متاسفانه، نمی تونید. برای جم نه رام wm5 هست نه wm6
پردازنده ی قوی و قیمت مناسب رو، Hyndai a200 هم داره. البته جمع و جور نیست مثل جم
سوال های مربوط به خرید رو هم اینجا مطرح کنید لطفاً
38.gif

nima220

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون
فقط یه سوال دیگه
جمین بگیرم چی می شه آپدیت کرد ؟؟ یا کی جم ؟؟؟
این دو مدل رو می شه ارتقاع داد ؟؟؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
ممنون
فقط یه سوال دیگه
جمین بگیرم چی می شه آپدیت کرد ؟؟ یا کی جم ؟؟؟
این دو مدل رو می شه ارتقاع داد ؟؟؟

خواهش می کنم؛
بله اون دوتا رو می شه. ولی اصلاً توصیه نمی شه! به دلیل اینکه این رام ها همه دست ساز هستن و هرکدومشون یه سری مشکلات خاص دارن؛ بعدم واسه ریختن این رام ها باید یه مقدار وقت بذارید و توی سایت های انگلیسی زبان گشت بزنید و یه خورده اطلاعات کسب کنید که تاجایی که من دیدم یوزرهای ایرانی فقط دنبال یه فایل exe هستن که اجراش کنن و همه چی صاف و ساده انجام بشه و تمام!! موضوع دیگه ای که هست اینه که حتی اگه همه ی موارد ایمنی! روهم رعایت کرده باشید این کار یه مقدار ریسک داره و ممکنه دستگاهتون رو به کل از کار بندازه، و با عوض کردن رام اگه دستگاهتون گارانتی هم داشته باشه از بین می ره، و اگه با راهنمایی دولوپرهای xda نتونید دوباره دستگاه رو راه بندازید باید mainboard دستگاه رو عوض کنید که هزینه ش خیلی بالاست.

در کل من نمی فهمم این چه کرمیه که افتاده به جون ملت !؟! آپدیت wm5 به wm6 باعث هیچ نوع معجزه ای توی پرفورمنس دستگاهتون نمی شه! مگه اینکه اون رام آپدیت توسط یه شرکت رسماً ریلیز شده باشه یاهم اینکه خیلی تروتمیز ساخته شده باشه. بازم من ندیدم هیچ کجا توی سایت های خارجی به تازه کارها توصیه بشه که این کارو انجام بدن

بالا