برگزیده های پرشین تولز

کمک برای خرید گوشی جاوا

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام دوستان

من یه گوشی جاوا دارم مارک LG مدل C105 هست ازش خیلی راضیم

images

یعنی ضد گلوله بود خیلی خیلی مقاوم و شارز دهی عالی باهاش صبح تا شب چت میکردم همش تو اینترنت و برنامه چت NIMBUZZ بودم

بعد از چند سال خراب شد یعنی قابش خراب شد که شرکت مادیران گفت که دیگه لوازمشو نداره بخاطر همین آگهی فروششو به عنوان گوشی اوراقی گذاشتم تو همین سایت
بین خرید چنتا گوشی مونده بودم که به سفارش زیاد دوستان رفتم من گوشی galaxy star s5280 خریدم اما این گوشی خیلی کنده حتی با برنامه سریع سازی بهینه کردم اما خیلی کنده

وقتی از اینترنت استفاده میکنی 5 ساعت نشده تموم میشه

مثلا تو گوشی جاوا میری اینترنت فقط برنامه از GPRS استفاده میکنه اما تو اندروید شیر میشه تو گوشی همه برنامه ها داخلی میخوان خودشونو بروز کنن
اندروید 4.1.2 روشه
مثلا تو صفحه اصلی هستم میزنم بره قسمت تماس گرفتن 20 ثانیه طول میکشه یا وقتی تو مرورگرم برام اس ام اس میاد میزنم متن اس ام اس چی بود نزدیک 1 دقیقه طول میکشه بره تو
ازش خسته شدم

بنظرتون ارزش داره گوشی با گوشی nokia asha 501 یا asha 210 عوض کنم

گوشی ASHA 210

images

گوشی ASHA 501

images

گوشی asha 210 صفحه کلید گسترده با طراحی دو رنگ قشنگه سیستم عامل S40 ه
گوشی asha 501 گوشی صفحه لمسی با طراحی جدید دو رنگه اس مثل لامیاس و پلتفرم جدیدی داره اسم پلتفرمش آشاه
تو سایتا مختلف مث MOBILE.IR و ...... نظرات و کسایی که تجربه کار با این گوشی داشتن خوندم همه نوشته بودن پخش صدا فوق العاده ای داره و این پلتفرم جدید خیلی خیلی سریعه و هنگی نداره و فقط جاوا ساپورت میکنه

نظر یکی از خریدارا که تو سایت دیجی کالا گذاشته

محمد رضا داداش زاده (1392/11/23) :
من رنگ سفید این گوشی رو از دیجی خریدم.با هدف استفاده به عنوان گوشی دوم.
با اینکه گوشی اصلیم آیفون 5 هست اما این گوشی که اصلا هم ازش انتظار نداشتم خیلی خوب تونست منو راضی کنه...تاچش در حد خودش میتونم بگم عالیه.کیفیت موزیکش خوبه.اینارو که میگم منظورم اینه که واقعا ارزش خرید داره.سرعتش هم خوبه و منو در کنار آیفون کاااملا راضی نگه داشته.باتری خیلی خوب نگه میداره خیلی خوب...
با اینکه جاواست اما رابط کاربری خیلی مناسبی داره و از گشتن تو منو و کار باهاشون راضی هستم.سرعت تایپش خیلی خوبه و اصلا اونجور که دوستان میگفتن بجز در جستجوی آهنگها که من کامل پر کردم با آهنگ عقب نمیمونه.
تایپ کردن باهاش راحته و اصلا سخت نیست.
کیفت ساختش در حد خودشه ولی اصلا بد یا ضعیف نیست و احساس خوبی میده به آدم.
هندزفریش بده:)
من که خیلی راضیم و شک نکنین شما هم از خریدش اصلا پشیمون نمیشید(بعنوان گوشی دوم)

http://www.digikala.com/Product/DKP-15063/Nokia-Asha-501/گوشی-موبایل-نوکیا-آشا-501

بنظرتون گوشی گلگسی با کدوم از این مدلا تعویض کنم؟ یا با این 2 مدل تعویض نکنم؟

ممنون میشم اگه نظرتونو بگید

بالا