• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمک برای خلاصی از بلاک یاهو

foozoli

Registered User
لایک‌ها
251
دوستان معذرت یه سوالی برام پیش اومده.من چند روز پیش یه سرور خریدیم برای ایمیل مارکتینگ.گفتن باید 26 بدین کانفیگ کنیم خلاصه پولو دادیم.دامنه جدا خریدیم برای این سرور و.. منتطر شدیم درست کنن.خلاصه درست کردن ماهم با هزارتا امید ارزو رفتیم داخل پنلش.یه ایمیل به یاهو خودمون ارسال کردیم دیدیم ارسال نمیشه و همین طور به ایمیل ها دیگه مون ارسال کردیم دیدیم ارسال نشد.بعدش تیکت زدیم که والا اینطوریه چیکارش کنیم.رفتن به جمیل خودشون ارسال کردن عکس گرفتن گفتن ببینین ما ارسال کردیم وجایه هیچ بحثی نیست دیگه در این مورد تیکت ندین.ما هم دوباره رفتیم ایمیل ارسال کردیم این بار به جمیل مون.دیدیم خدایا ارسال نمیشه اینا چجوری ارسال میکنن بعد دوباره تیکت که والا بلا ارسال نمیشه جواب دادن دیدین که ما ارسال کردیم و هیچ مشکلی نداره.خلاصه بیخالش شدم و چندساعت گذشت گفتم شاید ایمیل ها بره تو پوشه اسپم، به جمیل رفتم دیدم بله اسپم شده.اما یاهو ارسال نشده اصلا.تیکت زدم به جمیل ارسال میشه اما اسپم ولی یاهو اصلا ارسال نمیشه.گفتن حتما بلاک تون کردن و....

شما دوستان بگید وقتی ما هیچ ایمیلی ارسال نکردیم چجوری بلاک شده؟
ایا میشه کاریش کرد از بلاک در بیاد؟

kashaneh

Registered User
لایک‌ها
261
سلام

به احتمال زیاد آی پی ها مشکل دارند و در سرورهای یاهو بلاک شدند .
بنده مشکل ارسال ایمیل به یاهو داشتم و با پیغامی که یاهو میفرستاد متوجه شدم آی پی ها بلاک شدند.

سرور مجازی شما چه سیستمی است ؟ پنل مدیریتی برای ایمیل ها چی دارید؟

در صورتی که یاهو بلاک کرده باشه از طریق این فرم میتونید درخواست بدید تا از بلک لیست خارج بشه:
http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/mail/postmaster/bulkv2.html
این هم یک آموزش برای پر کردن فرم :
https://www.intovps.com/client/knowledgebase/15/Yahoo-rejects-your-e-mail-messages--421-.html

برای آی پی های خودم دوبار این فرم رو در بازه زمانی 3 روز پر کردم اما مشکلم حل نشد و مجبور به تعویض آی پی ها شدم.

امیدوارم سرویس دهنده مسئولیت پذیر باشه و اگر آی پی ها مشکل دارند تعویض یا طور دیگه ای مشکل شما رو حل کنند.

موفق باشید.

Davood_Military

همکار بازنشسته
لایک‌ها
146
سلام
اصولا ایمیل مارکتینگ از طریق سرور کار اشتباهی هست.
بهتر است از SMTP استفاده کنید.
mailchimp.com
elasticemail.com

برای خروج از بلک لیست هم به این سایت سری بزن. ولی باز بلک میشی :d
http://mxtoolbox.com

foozoli

Registered User
لایک‌ها
251
سلام
اصولا ایمیل مارکتینگ از طریق سرور کار اشتباهی هست.
بهتر است از SMTP استفاده کنید.
mailchimp.com
elasticemail.com

برای خروج از بلک لیست هم به این سایت سری بزن. ولی باز بلک میشی :d
http://mxtoolbox.com
الان شما میگید ما چیکار کنیم.بیخیالش شیم؟

Davood_Military

همکار بازنشسته
لایک‌ها
146
اگر واقعا می خواهید به Inbox بفرستید و تبلیغات موثری داشته باشید بله بهتر از سرور استفاده نکنید.

om!d-D

Registered User
لایک‌ها
8
ازچی استفاده کنم ؟
سرویس smtp مانند sendgrid خیلی خوبه...رایگان هم mandrill خوب هست.
دوستان mailchimp رو هم معرفی کردند عالی هست البته mandrill با پنل mailchimp فکر کنم سینک میشه

foozoli

Registered User
لایک‌ها
251
دوستان این میل برام اومده و اطلاعاتی رو ازم خواسته،من به پشتیبان سرور میگم این اطلاعات رو به من بده تا براشون ارسال کنم.میگن اگر ما بخوایم وقت بزاریم و برای شما تک تک بنویسیم باید افرونه خدمات پشتیبانی ویزه اضافه کنید و پرداخت کتید از بخش افزونه ها تا بتونیم کمک بیشتری کنیم.والا تا الانش هم نزدیک 60 تومن خرج کردم الان بخوام پول واریز کنم و... نتیجه نگیرم ضرر میکنم.مگه این چیزا وظیفه شون نیست تا به من بدن؟!!!!!!!!!!

Hi ,

Thank you for contacting Yahoo Mail.

We appreciate your responses to the questionnaire. However, we will need clarification on the items below (*).
Note: If you are not the administrator for the mail server (domain) affected, we encourage you to contact the administrator, so they can address the possible issues regarding mailings from the mail server.

* The specific domain name and IP address assigned to your active mail servers. Without this information, we cannot process your application.
For each IP address:
IP address:
Mail Server Domain Name:
Notes: [Ex: Dedicated/Shared IP address, client name, type of mailings being sent, etc.]

* The results of a DNS & RDNS query for the mail server with delivery issues showing that you are resolving IP and domain name correctly. Your mail server IP reverse DNS should reflect your domain in the name.

The server should have a fully qualified hostname (FQDN). The hostname should resolve to an A record (DNS). The IP address should resolve to the server domain name (RDNS). The MX record for the domain for which you wish to receive mail should point to the domain name of your dedicated mail server. There should be a PTR record for the IP address of your server.
Once we have received the above information, we will make every attempt to resolve your concern.
We greatly appreciate your assistance and patience.

Thank you again for contacting Yahoo Mail.

Regards,

Frank​

foozoli

Registered User
لایک‌ها
251
دوستان کسی راهنمایی میکنه ؟؟؟والا اصلا پشتیبانی نمیکنن و میگن درصورتی که پول بدین ما اطلاعات رو میدیم.وگرنه خودتون باید دربیاریدش.خاضرم پول رو بدم یکی دیگه برام اینکارو کنه ولی به اینا ندم.اصلا ازشون راضی نیستم

dark_7qe

Registered User
لایک‌ها
66
سلام دوست عزیزم
پ خ شد

اسپورت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این دیگه یک برگ برنده هست تو بیشتر هاستینگ های اینطوری عمل میکنن . انشا الله که با این پولا برن و نون زن و بچه هاشون رو بدن حتماً هم خوب میچسپه . دوست من بهتره بیشتر از این هزینه نکنید این بهترین نصیحت من میتونه به شما باشه .با این سرور و پشتیبانش برای همیشه خداحافظی کنید و بعد با یک تحقیق گسترده یه سرور خارجی گیر بیارید سرور های خارجی و پشتیبان و مالکانشون هر چقدر هم انصاف نداشته باشن خیلی بیشتر از ماها انصاف دارن و به حقوق مشتری احترام میزارن من هم به عنوان یک برادر بهتون پیشنهاد میکنم برید سراغ سرور های خارجی هم برای امنیت هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ پشتیبانی عالی هستن . براتون آرزوی موفقیت دارم .

بالا