برگزیده های پرشین تولز

کمک برای دیدن یک فیلم! لطفا توی نظر سنجی شرکت کنید

بهترین فیلم War, Drama که دیدن چی بوده؟

• Full Metal Jacket

• Inglourious Basterds

• Platoon

• The Deer Hunter

• Fury

• Saving Private Ryan

• Apocalypse Now

• Paths of Glory

• The Bridge on the River Kwai

• Patton

• All Quiet on the Western Front

Results are only viewable after voting.

raskho99

Registered User
لایک‌ها
208
سلام دوستان فیلم Full Metal Jacket ۱۹۸۷ رو چند بار دانلود کردم الان نسخه ۱۰ گیگشو دارم مدت زمان فیلم 1:55:59 دقیقه هست هیچ زیرنویسی باهاش هماهنگ نیست هر کار کردمم نشد بر اساس گفتگو ها داخل متن عقب و جلو میبرم باز چند ثانیه ۱۰ تا ۱۵ ثانیه عقب و جلو میره
فکر کنم زیر نویس های بلوری که تهیه شده برای این مدت نیست.
لطفا کمک کنید.
اگه کسی هماهنگش رو داره ممنون میشم بگه یا با این مدت زمانی تونسته هماهنگ کنه اگه مساله پولش هم هست مشکلی نداره
سعی کردم فیلم هایی که بیشتر War که سبک عمل هم توش هست بذارم مثلا فیلم The Pianist که بیشتر حالت روایت داره نذاشتم فیلم عالی بود اما کی منکرشه

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام دوستان فیلم Full Metal Jacket ۱۹۸۷ رو چند بار دانلود کردم الان نسخه ۱۰ گیگشو دارم مدت زمان فیلم 1:55:59 دقیقه هست هیچ زیرنویسی باهاش هماهنگ نیست هر کار کردمم نشد بر اساس گفتگو ها داخل متن عقب و جلو میبرم باز چند ثانیه ۱۰ تا ۱۵ ثانیه عقب و جلو میره
لطفا کمک کنید.
اگه کسی هماهنگش رو داره ممنون میشم بگه یا با این مدت زمانی تونسته هماهنگ کنه اگه مساله پولش هم هست مشکلی نداره
سعی کردم فیلم هایی که بیشتر War که سبک عمل هم توش هست بذارم مثلا فیلم The Pianist که بیشتر حالت روایت داره نذاشتم فیلم عالی بود اما کی منکرشه
واقعا نشستی یه فیلم دانلود کردی 10 گیگ ؟!!! خوب نسخه mkv میگرفتی نهایت 1 گیگ زیر نویسشم همه جا هست .
اون 9 گیگ رو هم سایر فیلمها رو دانلود میکردی .

raskho99

Registered User
لایک‌ها
208
واقعا نشستی یه فیلم دانلود کردی 10 گیگ ؟!!! خوب نسخه mkv میگرفتی نهایت 1 گیگ زیر نویسشم همه جا هست .
دوست عزیز راهنمایی اینجوری که نمیخوام :)
فیلم های عالی رو با کیفیت عالی دیدن خوبه :cool:

BluRay20

Registered User
لایک‌ها
259

md70

Registered User
لایک‌ها
2,510

عدم هماهنگی زیرنویس ربطی به حجم و فرمت فیلم نداره، چون فیلم نسخه اکستندد و ... نداشته قاعدتا باید تمام زیرنویس های هماهنگ با فرمت بلوری هماهنگ باشه با فیلم

لطفا کمک کنید.

داخل Subscene دیگه هر زیرنویسی باشه پیدا میشه:
http://subscene.com/subtitles/full-metal-jacket-1987
فیلم رو از چه ریلیز ( انکودر ) دانلود کردید ؟ این فیلم یه نسخه بلوری قدیمی داشته و یه نسخه بلوری Remaster جدید ( ممکنه اینا یه سری تفاوت های جزئی باهم داشته باشن )

بین فیلم هایی که توی نظر سنجی گذاشتید به نظرم Saving Private Ryan ، Full metal Jacket و Apocalypse Now عالی بودن، فیلم Letter From Iwo Jima هم تو لیست نیست که به نظرم فیلم خوبی بود ( البته در کنارش Flags of our Fathers هم روایت همون فیلم از جبهه جنگ آمریکا )

Last edited:

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
دوست عزیز راهنمایی اینجوری که نمیخوام :)
فیلم های عالی رو با کیفیت عالی دیدن خوبه :cool:
http://tinysub2.in سرچ بزن زیرنویس مناسب رو دانلود کن و اینکه اصلا به چه صورت و با چه سرعتی یه فیلم 10 گیگی دانلود کردی ؟!
از کدوم isp اشتراک گرفتی دوست گرامی ؟

پ ن : اگه فیلم بین باشی کیفیت فیلم اهمیت چندانی نداره

md70

Registered User
لایک‌ها
2,510
اگه فیلم بین باشی کیفیت فیلم اهمیت چندانی نداره

البته از موضوع تاپیک منحرف نشیم اما من خودم فیلم بین هستم و به کیفیت هم اهمیت زیادی میدم و اتفاقا تعجب میکنم از دوستانی که کیفیت براشون بی اهمیته
Gordon Willis فیلم بردار مجموعه پدرخوانده وقتی این سه گانه روی DVD منتشر شد گفت این تصویر اصلا اون چیزی نیست که من اون زمان فیلم برداری کردم و رفت روی پرده سینما، بعده ها توی نسخه بلوری، تصویر تازه اون چیزی شد که باید می بود و فیلم برداری و نور پردازی زیبای فیلم تازه خودشو نشون داد، شما وقتی یه فیلمو با کیفیت پایین می بینی کلا یه جورایی توهین به فیلمه به نظرم!

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
البته از موضوع تاپیک منحرف نشیم اما من خودم فیلم بین هستم و به کیفیت هم اهمیت زیادی میدم و اتفاقا تعجب میکنم از دوستانی که کیفیت براشون بی اهمیته
Gordon Willis فیلم بردار مجموعه پدرخوانده وقتی این سه گانه روی DVD منتشر شد گفت این تصویر اصلا اون چیزی نیست که من اون زمان فیلم برداری کردم و رفت روی پرده سینما، بعده ها توی نسخه بلوری، تصویر تازه اون چیزی شد که باید می بود و فیلم برداری و نور پردازی زیبای فیلم تازه خودشو نشون داد، شما وقتی یه فیلمو با کیفیت پایین می بینی کلا یه جورایی توهین به فیلمه به نظرم!
دوست عزیز با شما موافقم چون صحبتتون کاملا منطقیه
بله در نسخه های بی کیفیت قطعا جزئیات و خصوصا نور پرداز و فیلم بردار زیر سوال میره منتها در حده mkv به نظر من قابل قبوله و استاندارده
رشته تحصیلیم در این ضمینه هست و چند مورد تصویر برداری فیلم کوتاه رو با دوربین 4k بلک مجیک دارم منتها در نهایت امر mkv خصوصا برای دانلود با این سرعت کم اینترنت کاملا مناسبه بیشتر از اون بیشتر جنبه لوکس بودن پیدا میکنه .

raskho99

Registered User
لایک‌ها
208
http://tinysub2.in سرچ بزن زیرنویس مناسب رو دانلود کن و اینکه اصلا به چه صورت و با چه سرعتی یه فیلم 10 گیگی دانلود کردی ؟!
از کدوم isp اشتراک گرفتی دوست گرامی ؟

پ ن : اگه فیلم بین باشی کیفیت فیلم اهمیت چندانی نداره
عزیز تمام زیرنویس فارسی های اینترنت رو گرفتم بیشترشون از یک یا دو مترجم هست بقیشم که هماهنگ شده هست
اینترنت رایگان شبانه ۲ روزه تمام شد
بنده نسخه کم حجم فیلم ها رو میتونم بگیرم اما به قول دوست عزیزمون MD70 این حجم کیفیت اون چیزی هست که واقعا از صدا برداری تا فیلم برداری صحنه ها رو به بهترین شکل ممکن نشون میده
اتفاقا ۳ گانه پدر خوانده با هم رو هم حدود ۸۰ گیگ گرفتم
دوست عزیز با شما موافقم چون صحبتتون کاملا منطقیه
بله در نسخه های بی کیفیت قطعا جزئیات و خصوصا نور پرداز و فیلم بردار زیر سوال میره منتها در حده mkv به نظر من قابل قبوله و استاندارده
رشته تحصیلیم در این ضمینه هست و چند مورد تصویر برداری فیلم کوتاه رو با دوربین 4k بلک مجیک دارم منتها در نهایت امر mkv خصوصا برای دانلود با این سرعت کم اینترنت کاملا مناسبه بیشتر از اون بیشتر جنبه لوکس بودن پیدا میکنه .
راستش با نظر شما مخالم چون تجربش رو داشتم
لوکس بودن فکر نکنم کلمه مناسبی باشه

raskho99

Registered User
لایک‌ها
208
عدم هماهنگی زیرنویس ربطی به حجم و فرمت فیلم نداره، چون فیلم نسخه اکستندد و ... نداشته قاعدتا باید تمام زیرنویس های هماهنگ با فرمت بلوری هماهنگ باشه با فیلم

داخل Subscene دیگه هر زیرنویسی باشه پیدا میشه:
http://subscene.com/subtitles/full-metal-jacket-1987
فیلم رو از چه ریلیز ( انکودر ) دانلود کردید ؟ این فیلم یه نسخه بلوری قدیمی داشته و یه نسخه بلوری Remaster جدید ( ممکنه اینا یه سری تفاوت های جزئی باهم داشته باشن )

بین فیلم هایی که توی نظر سنجی گذاشتید به نظرم Saving Private Ryan ، Full metal Jacket و Apocalypse Now عالی بودن، فیلم Letter From Iwo Jima هم تو لیست نیست که به نظرم فیلم خوبی بود ( البته در کنارش Flags of our Fathers هم روایت همون فیلم از جبهه جنگ آمریکا )
متاسفانه همه جا رو گشتم همشون قبلا از این سایت دانلود کردم هیچ کدوم نخورد با برنامه سابتایتل ورک شاپ هم نتونستم تنظیم کنم
متاسفانه فیلم هایی که فرمودین فراموش کردم الان نمیتونم تغییرشون بدم
انکودر BARC0DE
Full.Metal.Jacket.1987.1080p.BluRay.x264-BARC0DE
دقیقا هم 1:55:59 هست.

Last edited:

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
عزیز تمام زیرنویس فارسی های اینترنت رو گرفتم بیشترشون از یک یا دو مترجم هست بقیشم که هماهنگ شده هست
اینترنت رایگان شبانه ۲ روزه تمام شد
بنده نسخه کم حجم فیلم ها رو میتونم بگیرم اما به قول دوست عزیزمون MD70 این حجم کیفیت اون چیزی هست که واقعا از صدا برداری تا فیلم برداری صحنه ها رو به بهترین شکل ممکن نشون میده
شما بیشتر درگیر تکنولوژی شدی تا بحث اصلی فیلم ها که میشه فیلمنامه و مضمون و بعد از اون کارگردانی و ...
در کل اگه واقعا به سینما علاقه داشتی این 10 گیگ رو صرف دانلود آثاری میکردی که با سطح فرهنگی و سلیقه شخصی شما سازگاری داره .
به این صورت پیش بری فیلم زده میشی تا مخاطب حرفه ای
موفق باشی

raskho99

Registered User
لایک‌ها
208
شما بیشتر درگیر تکنولوژی شدی تا بحث اصلی فیلم ها که میشه فیلمنامه و مضمون و بعد از اون کارگردانی و ...
در کل اگه واقعا به سینما علاقه داشتی این 10 گیگ رو صرف دانلود آثاری میکردی که با سطح فرهنگی و سلیقه شخصی شما سازگاری داره .
موفق باشی
عزیزم من این فیلم ها رو با کیفیت پایین هم دیدم همه فیلم هایی که توی نظر سنجی گذاشتم
برای من ژانر توی دیدن فیلم خیلی مهم نیست هر گونه سبکی و ژانر رو علاقه به دیدنشونن دارم حالا میتونید از دوستان حرفه ای ترمون فرق سبک و ژانر رو بپرسید این جوری که شما گیر دادی به کیفیت بالا دارم از تاپیک زده میشم
عزیزم من ۸ ساله دارم فیلم میبینم یه جوری میفرماید انگار تازه ۲ ترا فیلم از رفیقم جور کردم دارم میبینم
مشکل شما با کیفیت بالا دقیقا چیه ؟ o_O سهمیه اینترنتتون قطع میشه!

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
عزیزم من این فیلم ها رو با کیفیت پایین هم دیدم همه فیلم هایی که توی نظر سنجی گذاشتم
برای من ژانر توی دیدن فیلم خیلی مهم نیست هر گونه سبکی و ژانر رو علاقه به دیدنشونن دارم حالا میتونید از دوستان حرفه ای ترمون فرق سبک و ژانر رو بپرسید این جوری که شما گیر دادی به کیفیت بالا دارم از تاپیک زده میشم
عزیزم من ۸ ساله دارم فیلم میبینم یه جوری میفرماید انگار تازه ۲ ترا فیلم از رفیقم جور کردم دارم میبینم
مشکل شما با کیفیت بالا دقیقا چیه ؟ o_O سهمیه اینترنتتون قطع میشه!
دوست عزیز تفاوت سبک یا در واقع زیبا شناسی رو با ژانر میدونم رشته تحصیلیم در همین ضمینه هست .... بگذریم .
برعکس شما بیشتر فیلمهای سینمای مستقل اروپا در سبک رئال میبینم منتها آثار کوبریک همیشه جای تامل داره خصوصا درخشش ولی اعصاب رو نابود میکنه .
والا شما گیرداده بودی به کیفیت بالا سعی کردم راهنماییت کنم که البته بی نتیجه بود !
مشکلی با کیفیت بالا ندارم مشکلم سرعت نت بی کیفیته ! :general505:
یه مستند کمیاب رو داخل تورنت پیدا کردم نزدیک به 3 ساعت زمان برد تا دانلود بشه :general208:
شبو روزت بخیر

raskho99

Registered User
لایک‌ها
208
موفق باشی
من مزایای کیفیت بالا رو گفتم نگفتم فیلم برای کیفیت بالا میبینم خوب اگه نسخه قابل قبولی هم باشه دانلود میکنم که ببینم خیلی بیشتر از اونی که شما فکر کنی شاید خود بحث فیلم رو دوست دارم و خیلی از فیلم ها رو چند بار میبینم
اگه مشکل نت هم دارید میتونید بدید بچه های انجمن با قیمت به صرفه براتون دانلود کنن یا از آرشیو دار های فول اچ دی بگیرین مثل کاربر عزیز BluRay20
خودم به شخصه چند بار سفارش دانلود دادم البته این آخرین بار به پست آدم نامردی افتادم بگذریم شما هر جور کیفیتی که دوست داری ببین ;)

raskho99

Registered User
لایک‌ها
208
این زیرنویس هماهنگو کی داره؟!!!!
عجیبه ها خودم هرچی توی تورنت خصوصی برای فیلم غلاف تمام فلزی گشتم همین زمان رو داشتن

md70

Registered User
لایک‌ها
2,510
این زیرنویسی رو که ضمیمه کردم دانلود کنید کاملا هماهنگ با نسخه بلوری CHD هست که خودم دارم، اگه با اینم هماهنگ نبود احتمالا مشکل از انکودی هست که دانلود کردید ( ممکنه فریم ریتش دستکاری شده باشه ) چون میگید همش جلو و عقب میشه.

در ضمن BARC0DE انکودر بسیار مرخصی هستش و کیفیت کاراش جالب نیست، توی تقریبا تمام کاراش توی صحنه هایی که به صورت کلی حرکت وجود دارد تصویرش یه حالت شبه گونه پیدا میکنه!!، حالا خودتون با دقت ببینید متوجه میشید، به جای پروفیل High هم از پروفیل Main توی تنظیمات x264 برای انکود استفاده میکنه که نشون دهنده اینه که بسیار انکودر آماتور یا نا آگاهی هست

فایل های ضمیمه

• Full.Metal.Jacket.(1987).BD-Re.720p.DTS-CHD[Per -1000 milisec].zip
    27.9 KB · نمایش ها: 2

raskho99

Registered User
لایک‌ها
208
این زیرنویسی رو که ضمیمه کردم دانلود کنید کاملا هماهنگ با نسخه بلوری CHD هست که خودم دارم، اگه با اینم هماهنگ نبود احتمالا مشکل از انکودی هست که دانلود کردید ( ممکنه فریم ریتش دستکاری شده باشه ) چون میگید همش جلو و عقب میشه.

در ضمن BARC0DE انکودر بسیار مرخصی هستش و کیفیت کاراش جالب نیست، توی تقریبا تمام کاراش توی صحنه هایی که به صورت کلی حرکت وجود دارد تصویرش یه حالت شبه گونه پیدا میکنه!!، حالا خودتون با دقت ببینید متوجه میشید، به جای پروفیل High هم از پروفیل Main توی تنظیمات x264 برای انکود استفاده میکنه که نشون دهنده اینه که بسیار انکودر آماتور یا نا آگاهی هست
دقیقا متوجه شدم واقعا انکود مضخرفی هست چند تا دانلود کردم بعد دیدم همشون همینطوری کیفیت تصویر به درد نخوری داره فیلم The Great Escape
انکود CHD و و CtrlHD و LEGi0N خیلی خوب هست
نخورد ممنون
اما انکود هایی مثل KRaLiMaRKo خیلی عالی هستن
یه انکود دیگه میگیرم
تمام

بالا