برگزیده های پرشین تولز

کمک برای فارسی کردن گوشی نوکیا E52

mohamad_PC

Registered User
لایک‌ها
219
درود بر همه دوستان عزیز کمک برای فارسی کردن گوشی نوکیا E52 میخواستم یا اموزشی که واقعا درسته باشه و انجام بشه روی گوشی

دوستان واقعا چند روز هست که مخ کیچه گرفتم کاملا قفل کردم هنگ هنگ هستم انقدر که داخل گوگل سرچ کردم و انواع اموزشهای گفته شده را میخوندم دست اخر میخواستم برنامه را دانلود کنم دانلود نمیشود یا هیچ تاثری نداشتن برای فارسی کردن و در اخر تصمیم گرفتم اینجا درخواست بدم میدونم که دست خالی نمیمونم داخل فرم خودمون

دوستان گوشی من عربی داره اما فارسی نداره از دوستان عزیز خواهش دارم کسی که دقیقا اطاع داره که باید چه کار کرد وچه برنامه ای را باید دانلود کرد ممنون میشم ازتون راهنمایم کنید

لصفا اگر برنامه ای که باید دانلود کنم لینگ از برنامه اینجا قرار بدید بسیار سپاسگزار میشم

nokia-e52-black-metal-grey-aluminium-golden-graphite-grey.jpg

mohamad_PC

Registered User
لایک‌ها
219
دوستان عزیز یعنی کسی نیست این اموزش را به ما بگه یا حدقل یه سایتی که واقعا کار درسته باشه به ما معرفی کنه

M@RY

Registered User
لایک‌ها
149
tux-avatar-762-png.610307

به جای پاک کردن صورت مساله ، جواب را پیدا کنید. برای موبایل ، به جای فارسی کردن موبایل ، زبان خود را قوی کنید.
- دکتر ماری

mohamad_PC

Registered User
لایک‌ها
219
دوست عزیز تا الان هم خودم با همون زبان اصلی گوشی استفاده میکردم اما الان که میخوام بفروشم خریدارن بیشتر میگن که فارسی نداره به این خاطره میخوام فارسیش کنم

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
داداش زبان عربي داري؟چند ميخواي بفروشي من عاشق اين گوشي هستم.تميزيش در چه حد

mohamad_PC

Registered User
لایک‌ها
219
داداش زبان عربي داري؟چند ميخواي بفروشي من عاشق اين گوشي هستم.تميزيش در چه حد

سلام داداش اره عربی داره خواستم فارسیش کنم البته ببرم بیرون راست فارسی میکنند اما گفتم اگه بشه خودم انجام بدم

داداش گوشی واقعا تمیز هست تا الان هم اصلا تعمیر نداشته قابش هم فابریک خودش هست که خیلی تمیز هست و گوشی بدون کوچکترین مشکلی هست همه چیز عالی گوشی شارژه اصلی خودش و کابال یو اس بی و هندسفری را موجود داره همراش باطریش هم که واقعا حرف نداره اگر از این گوشیها داشتی پس باید بدونی چی میکم 40 ساعت موزیک 8 ساعت مکالمه و672 ساعت اماده بکار هست گوشی اصلی کره ای هست

این هم عکس از گوشی
CAM_1998.JPG
CAM_1736.JPG

قیمت پیشنهادتون را برام پخ کن داداش

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
من يه e51 داشتم قبلا واسه اس دادن بينظير هستن،شما قيمت پيشنهاديتو بگو حاجي و قيمت دستم نيست

mohamad_PC

Registered User
لایک‌ها
219
داداش این گوشی خیلی از گوشی E51 بهتر هست داخل خیلی از کارها این من نمیگم بلکه داخل تمام سایتها دیدم که اینطوری میگند چونکه من نداشتم 51 را که بدونم

پخ کردم

بالا