برگزیده های پرشین تولز

کمک برای فروش اجناس اورجینال

ehsan0912288

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام خدمت دوستا عزیز

پدر من یه شرکت بازرگانی داره که اصلی ترین فعالیتش در زمینه تامین مواد اولیه فلزی هست مثل میلگرد ورق تسمه و ...
امسال ما یه برنامه برای وارد کردن جنس های اورجینال به ایران رو داریم یعنی جنس Stock رو از کارخانه به صورت یک جا میخریم
اولین کانتینر قراره 20 روز دیگه برسه بندر عباس تا ترخیص شه و آماده فروش شه که این کانتینر شامل لباس و کفش و کیف مارک Puma هست که از شرکت سوئد داره میاد و این اجناس درجه یک هستند چون همونطور که میدونید این مارک ها 3 درجه بندی دارند که 1 بهترین و 3 بدترین هست
و من فکر نمیکنم این اجناس در ایران نمایندگی داشته باشند

حالا کمکی که من از شما میخوام اینه که بهترین راه برای فروش این اجناس به چه شکل هست ؟ حداقل برای اولین محموله

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,110
هم اینترنتی بفروش و هم اگه میتونی مغازه کرایه کن و بفروش.

yasharhi

Registered User
لایک‌ها
80
با سلام خدمت دوستا عزیز

پدر من یه شرکت بازرگانی داره که اصلی ترین فعالیتش در زمینه تامین مواد اولیه فلزی هست مثل میلگرد ورق تسمه و ...
امسال ما یه برنامه برای وارد کردن جنس های اورجینال به ایران رو داریم یعنی جنس Stock رو از کارخانه به صورت یک جا میخریم
اولین کانتینر قراره 20 روز دیگه برسه بندر عباس تا ترخیص شه و آماده فروش شه که این کانتینر شامل لباس و کفش و کیف مارک Puma هست که از شرکت سوئد داره میاد و این اجناس درجه یک هستند چون همونطور که میدونید این مارک ها 3 درجه بندی دارند که 1 بهترین و 3 بدترین هست
و من فکر نمیکنم این اجناس در ایران نمایندگی داشته باشند

حالا کمکی که من از شما میخوام اینه که بهترین راه برای فروش این اجناس به چه شکل هست ؟ حداقل برای اولین محموله

شما وارد می کنید بدون اینکه برناه فروش داشته باشید ؟!
5 در صد یک بیزینس تولید و 95 درصدش فروش هست .
برای واردات هم حتما باید با پخش کننده های عمده در ارتباط باشید

بالا