برگزیده های پرشین تولز

کمک برای معرفی چند شرکت معتبر آموزش برنامه نویسی در اصفهان

DDL

Registered User
لایک‌ها
71
سلام
دوستان بنده یکی دوتا زبون برنامه نویسی بلدم
حالا میخوام گسترشش بدم
نیاز به موسسه دارم که کارش فقط تو ضمینه ی برنامه نویسی باشه
هر جا میگردم تازگی همه بیخودی شده اموزش های اولیه و الکی میده که خوب همش را خودم تجربی به دست اوردم و بلدم
مثلا پی اچ پی را میان تو 3 جلسه تموم میکنن !!!

حالا میخوام یه شرکتی موسسه ای چیزی تو اصفهان لطف کنید معرفی کنید
که بتونیم بهش اعتماد کنیم و کارش برنامه نویسی باشه و درست یه چیز اصولی یاد بدهد نه این که بیاد پی اچ پی را 3 جلسه ای تموم کنه :)
باور کنید شوخی نمیکنم اموزش طراحی وب گذاشتن کار با فرانت پیج را یاد میدن و بعد هم اخر کار 3 جلسه برا پی اچ پی ! ادم چی به اینا بگه اخه اینجوری که خودم بیشتر از این 3 جلسه هم بلدم :دی

لطفا راهنمایی و کمک
سپاس

linemohsen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نام خدا سلام دوست عزیز از شما می خواهم به آدرس زیر مراجعه نمایی و در صورتی که خود یا دوستان و نزدیکان را با شرایط آن مطابق میبینید آنها را نیز حتما ( لطفا ) با خبر سازید . من به دنبال افرادی هستم با ایمان و دارای اخلاق و روحیه کار گروهی که با یکدیگر تشکیل یک تیم کارآفرینی شگفت انگیز را بدهیم . این تیم افراد ساکن اصفهان و حومه خواهند بود . این یک آگهی استخدامی نیست ! در واقع مقدمه ای است برای ایجاد شغل برای خود و در وهله بعد استخدام گسترده برای جوانان . طرح آمیخته ای از بازرگانی و اینترنت است که با توکل بر خدا با پیگیری و مداومت در اجرای طرح ، این طرح بسیار خبرساز ( از نوع خوش ) خواهد شد . بیاییم خودمان دست به کار شویم از از جملاتی مثل نمی شود و نمی توانم برهیم . آدرس ارتباط با اینجانب : Karme.mihanblog.com [email protected]

sh.n.n786

Registered User
لایک‌ها
94
دروود ...

متاکو
خیابان سعادت آباد رو بروی بانک صادرات (آموزشگاه پگاه)

farazNet

Registered User
لایک‌ها
39
سلام

بنده به صورت آنلاین تدریس می کنم و کارم به صورت پروژه ای و 100% کاربردی می باشد

حدود 12 سال سابقه کار اجرایی و تدریس در دانشگاه و موسسات معتبر سطح کشور را دارم.

در صورت تمایل می توانید تست کنید

2381282-0912
سايت ساز فراز طراحی سایت و ارائه خدمات مرتبط با سرویسهای اینترنتی شامل میزبانی وب ، طراحی سایت ، طراحی پورتال ، طراحی پرتال،سئو seo ، بهینه

parandeyesiah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان بنده یکی دوتا زبون برنامه نویسی بلدم
حالا میخوام گسترشش بدم
نیاز به موسسه دارم که کارش فقط تو ضمینه ی برنامه نویسی باشه
هر جا میگردم تازگی همه بیخودی شده اموزش های اولیه و الکی میده که خوب همش را خودم تجربی به دست اوردم و بلدم
مثلا پی اچ پی را میان تو 3 جلسه تموم میکنن !!!

حالا میخوام یه شرکتی موسسه ای چیزی تو اصفهان لطف کنید معرفی کنید
که بتونیم بهش اعتماد کنیم و کارش برنامه نویسی باشه و درست یه چیز اصولی یاد بدهد نه این که بیاد پی اچ پی را 3 جلسه ای تموم کنه :)
باور کنید شوخی نمیکنم اموزش طراحی وب گذاشتن کار با فرانت پیج را یاد میدن و بعد هم اخر کار 3 جلسه برا پی اچ پی ! ادم چی به اینا بگه اخه اینجوری که خودم بیشتر از این 3 جلسه هم بلدم :دی

لطفا راهنمایی و کمک
سپاس

سلام
اگر دوست داشتی میتونی تو کلاس های برنامه نویسی من شرکت کنید . من مدرس آموزشگاه های متاکو و بهاکو هستم . سایت من اینه :وب سايت رسمي محمد عبداللهي - طراح و برنامه نویس وب و مدرس حرفه ای وارد سایت من که شدید برید به لینک برنامه کلاس های آموزشی در منوی بالا و از برنامه کلاس ها مطلع بشید . اطلاعات تماس هم روی سایت هست .
موفق باشید .

بالا