برگزیده های پرشین تولز

کمک برای نوشتن برنامه ای برای یک شرکت بازرگانی

y.bahare

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من توی شرکتی هستم که کارش واردات هست. کارش به این صورته که هر معامله ای یه پرونده داره که این پرونده ها هر کدوم شامل چند تا کانتینری میشه که جنس رو از بندر عباس میاره. حالا که شرکت گسترش پیدا کرده گاهی قاطی میکنند که فلان شماره کانتینر مربوط به کدوم پرونده هست بنابراین مدیر شرکت به فکر افتاده که یه برنامه ای باشه که اطلاعات هر پرونده رو (مثل شماره پرونده، شماره های بارنامه، شماره های کانتینرها، تاریخهای ورود و خروج از کشور، و آخرین وضغیت اون معامله) رو وتردش کنیم و هر وقت خواستیم بتونیم با دادن فرضا یه شماره کانتینر بقیه اطلاعات مرتبط دیگه با این شماره رو نمایش بده و همچنین 3، 4 تا کارمند شرکت هم توانایی دیدن و اصلاح اطلاعات رو از طریق شبکه داشته باشند.
من چون برنامه نویسی بلد نیستو تونستم فقط یه فایل اکسل رو پیشنهاد بدم که اطلاعات رو واردش کنیم و اون فایل رو shareکنیم که بقیه هم ببینندش فقط نمیدونم میشه یا نه مخصوصا از جنبه security اطلاعات و اینکه بقیه بتونند آخرین تغییراتی که یه نفر دیگه انجام داده رو ببینند.
ممنون میشم کمکم کنید...

farazNet

Registered User
لایک‌ها
39
سلام

بنده به صورت آنلاین تدریس می کنم و کارم به صورت پروژه ای و 100% کاربردی می باشد

حدود 12 سال سابقه کار اجرایی و تدریس در دانشگاه و موسسات معتبر سطح کشور را دارم.

در صورت تمایل می توانید تست کنید

2381282-0912

www.farazweb.com

در ضمن یکسری جزوه ، فیلم آموزشی و پروژه به صورت رایگان در سایت موجود می باشد.

بالا