برگزیده های پرشین تولز

کمک برای واخاست سفته

subzero7111

Registered User
لایک‌ها
61
سلام دوستان
من از یه نفر دوتا سفته دارم یه 5 تومن یه 10 تومن که در مقابل پول نقدی که دستش داشتم به من داده حالا طی یه مشکلاتی حاضر نیس پولو برگشت بده و 1 ساله منو سر میدوونه که دیگه خسته شدم و میخام شکایت کنم اما نمیدونم باید چکار کنم و از کجا شذوع کنم و اینکه این سفته ای که به من داده معتبر هست یانه . عکس سفته شو میزارم
حالا باید چکار کنم . نیاز به وکیل داره یانه چقد باید بابات شکایت به دادگاه پرداخت کنم . چقد طول میکشه حکم جلبشو بدن و ....
sb7u_20170622_180623_thumb.jpg
[/URL][/IMG]
sb7u_20170622_180623.jpg
[/URL][/IMG]

badform

Registered User
لایک‌ها
97
میری دادگاه خودشون راهنماییت می کنن . زیادم امیدوار نباش

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
سلام دوستان
من از یه نفر دوتا سفته دارم یه 5 تومن یه 10 تومن که در مقابل پول نقدی که دستش داشتم به من داده حالا طی یه مشکلاتی حاضر نیس پولو برگشت بده و 1 ساله منو سر میدوونه که دیگه خسته شدم و میخام شکایت کنم اما نمیدونم باید چکار کنم و از کجا شذوع کنم و اینکه این سفته ای که به من داده معتبر هست یانه . عکس سفته شو میزارم
حالا باید چکار کنم . نیاز به وکیل داره یانه چقد باید بابات شکایت به دادگاه پرداخت کنم . چقد طول میکشه حکم جلبشو بدن و ....
[/URL][/IMG]
sb7u_20170622_180623.jpg
[/URL][/IMG]
سلام باید تشریف ببرید شورای حل اختلاف برای اون مبلغ همین مشکل برای دوست ما پیش امده بودید که 30 میلیون بود از طرف گرفتیم نگران هم نباش به پولت به امید خدا میرسی

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
سلام دوستان
[/URL][/IMG]
sb7u_20170622_180623.jpg
[/URL][/IMG]
برید دادسرای شهرتون، قسمت ارشاد و معاضدت، اونجا وکلایی هستند که به رایگان مشاوره میدن و راهنماییتون میکنن، احتمالا تو کانون وکلای شهرتون هم چنین خدماتی به رایگان وجود داشته باشه، تماس بگیرید سوال کنید.

subzero7111

Registered User
لایک‌ها
61
سلام باید تشریف ببرید شورای حل اختلاف برای اون مبلغ همین مشکل برای دوست ما پیش امده بودید که 30 میلیون بود از طرف گرفتیم نگران هم نباش به پولت به امید خدا میرسی
سلام عزیز .
چقد هزینه کرد و چقد زمان بردش ؟ یکم بیشتر توضیخ میدین

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
ب پولت میرسی نا امید نباش اما پیگیری زیاد لازم داره
هزینه ی دادخواست قبلا سه درصد مبلغ مطالبه بود یعنی شما باید 450 تومن بدی تقریبا
اگ طرف مال و اموالی داره باید شناسایی کنی و حکم توقیف اموال بگیری
اگ چیزی نداره دادخواست اعسار میده و دادگاه این مبلغ رو قسطی میگیره ازش و به شما میده البته به همراه خسارت دیرکردش اینم بگم خسارت دیرکرد از زمان ارائه دادخواست شما حساب میشه
همین اول کار اگ جلسات دادگاه رو بیاد شما نمیتونی حکم جلب بگیری یا بندازیش زندان انا اگ کار ب قسطی گرفتن رسید یک قسطشو نده میتونی بندازیش زندان

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
سلام عزیز .
چقد هزینه کرد و چقد زمان بردش ؟ یکم بیشتر توضیخ میدین
برای دوست ما تا اون جایی که من در جریانم 4 ماه طول کشید و 2 الی 3 براش هزینه داشته .شما پیگیر باش به پولت میرسی

mohamad n

Registered User
لایک‌ها
592
من 60 میلیون از یه بنده خدایی سفته داشتم خودم رفتم شورای حل اختلاف بعد از یک سال و نیم طرف رو انداختم زندان هم خیلی طول کشید هم به پولم نرسیدم طرف به اشخاص دیگه هم بدهکار بوده اونا زودتر همه چیزشو گرفتن من بی وکیل کارم کند پیش رفت

توصیه اکید میکنم که حتما وکیل بگیرید و حتما با این عریضه نویس های با تجربه هم مشورت کنید

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Schillaci

Registered User
لایک‌ها
48
بله حتما وکیل بگیرید
به این وکیل های رایگان یه سری دلخوش بودم تا به خودم جنبیدم دیدم از قافله عقب افتادم
داستان من هم شبیه به دوستمون هست که قبل از من پست دادن

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
با وكيل مشورت كنيد و شكايت تنظيم كنيدو مستندات رو پيوست كنيد.

بالا