برگزیده های پرشین تولز

کمک برای پروژه تبديل يک ديتابيس [ فوتبال ] به يک فايل اجرايی تحت PPC

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
دوستان نمیدونم چطوری مطرح کنم / من يه ديتابيس تشکيل میدم Excel يا Access فرقی نداره (!؟) که کلا شامل نام و خصوصيات و اطلاعات پيرامون بازيکنان فوتبال هست / در واقع نياز دارم که این اطلاعات هميشه همراه'م باشه / حالا این اطلاعات به قولی متنی رو به چه صورت میتونم به يه فايل اجرايی برای PPC تبديل کنم !؟ طوری که چندتا اکشن باتن داشته باشه مثلا وقتی روی اسم مورد نظر کليک میکنی اطلاعات نمايان بشه / اگر راهنمايی کنين ممنون میشم
شديدا ممنون
rainbowf.gif

//

بخش برنامه نويسی شايد اکسپورت به PPC رو نشه حل کرد (!) / نمیخوام اکسل يا اکسس باشه / میخوام این ديتابيس به يه برنامه تبديل بشه با يک سری قابليتهای ساده مثل کليک بر روی نام ==> نشون دادن اطلاعات & عکس / قابليت سرچ و این حرفها

//

این کار در چه لولی قرار داره !؟ آسون هست !؟ سخت هست !؟ چجورياست !؟ من يه بار ديگه بگم :د يه محتوا با اکسس يا اکسل يا ورد يا هرچی ! شامل اطلاعات , يه نام دارم : Luis Enrique Martínez / وقتی روش کليک کردم تو صفحه جديد بنويسه مثلا :

Birth : 1970
Place Of Birth : Gijon
Position : Midfielder
Youth Clubs : Sporting Atlético Alevín & Sporting de Gijón
Clubs : Sporting de Gijón & Real Madrid & Barcelona
Nationality : Spanish
با يه عکس کوچيک

به نظرت يه برنامه نويس چه مبلغی ازم دريافت میکنه اگر چنين چيزی بخوام / يعنی فقط نمايش دادن داده های متنی با يه عکس و امکانت ساده مثل Sort از جهات مختلف [ به طور مثال سن ، باشگاه ، مليت ] و سرچ و این حرفها

//

راستش نمیخوام این برنامه با Access اجرا بشه و در واقع توی يه Table اطلاعات نوشته شده باشه / میخوام اگر بشه يه محيطی باشه شامل چند گزينه مثل Search و Sort و کلا اسامی و با کليک روی اونها اطلاعات نمايش داده بشه
PPC به طور پيش فرض mdb رو باز نمیکنه ولی گويا با برنامه های جانبی میشه / ولی راستش میخوام اصلا مبتنی بر آفيس نباش

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام به شما دوست عزیز
با توجه به مشخصاتی که گفتی(اینکه نیاز به اکسس و این چور چیزها نداشته باشه) میتونم یک راهنمایی کوچولو بکنم که شاید بدردت بخوره:
شما باید از پایگاه داده xml استفاده کنید. اگر در برنامه اکسس روی یک table راست کلیک کنید میتونید اطلاعات رو به این نوع دیتا بیس تبدیل کنید. در ضمن عکسها نیز باید در یک پوشه جدا ذخیره بشه و در دیتا بیس آدرس اون داده بشه.
اگر با توجه به این راهنمایی ها تونستید خودتون از پسش بر بیایید که چه بهتر ولی اگر نتونستید من حاضرم با مبلغ 50 هزار تومان اون رو براتون بنویسم.

C#Programmer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دیتا بیس و اطلاعات دیگه رو یه جا آپ کن. در وقت بیکاری برات یه کاریش میکنم. و چون خیلی کار میبره 1 میلیون میگیرم!!! :cool: :p قلبت نریزه! شوخی کردم، اوپن سورس برات مینویسم در راه خدا. اوکی؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
با سلام به شما دوست عزیز
با توجه به مشخصاتی که گفتی(اینکه نیاز به اکسس و این چور چیزها نداشته باشه) میتونم یک راهنمایی کوچولو بکنم که شاید بدردت بخوره:
شما باید از پایگاه داده xml استفاده کنید. اگر در برنامه اکسس روی یک table راست کلیک کنید میتونید اطلاعات رو به این نوع دیتا بیس تبدیل کنید. در ضمن عکسها نیز باید در یک پوشه جدا ذخیره بشه و در دیتا بیس آدرس اون داده بشه.
اگر با توجه به این راهنمایی ها تونستید خودتون از پسش بر بیایید که چه بهتر ولی اگر نتونستید من حاضرم با مبلغ 50 هزار تومان اون رو براتون بنویسم.

سلام
راستش منظورم از اکسس و اکسل این بود که برنامه [ فايل نهايی ] توسط اکسس يا اکسل روی PPC اجرا نشه وگرنه تهيه ديتابيس'ش توسط اکسس & اکسل به نظر'م خوب هست // در واقع با استفاده از XML عملا از IE خود PPC استفاده میشه جهت اجرا !؟ // راست'ش مرحله اول میخوام اگر بشه خود'م ترتيب'ش رو بدم

دیتا بیس و اطلاعات دیگه رو یه جا آپ کن. در وقت بیکاری برات یه کاریش میکنم. و چون خیلی کار میبره 1 میلیون میگیرم!!! قلبت نریزه! شوخی کردم، اوپن سورس برات مینویسم در راه خدا. اوکی؟

به نظر شما با اکسس صورت بگيره يا اکسل !؟ اوپن باشه هم عالی میشه

moalla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر میخواین خودتون انجام بدین, راهش اینه: باید یک نرم افزار برنامه نویسی رو یادبگیرین. ترجیحا .net 2005 برای این کار توصیه میشه. اگر با این زبان قبلا آشنا باشین خیلی سریع میتونین یک برنامه رو سر و سامون بدین. این زبان برنامه نویسی (در واقع زبانهای برنامه نویسی) تا میتونستن کار رو برای شما راحت کردن. در خیلی اوقات بصورت ویژوالی (بدون کد نویسی) میتونید کار رو انجام بدین. البته یک مشکل کوچولو میمونه و اون اینه که برای اجرای برنامتون تو پاکت پی سی های دیگه باید framework ورژن 2 نصب باشه. فایلش حدود 2 مگابایت و خورده ای هستش. فکر کنم کمتر کسی باشه که این برنامه رو نصب نکرده باشه.
اگر میخواین با این مدل برنامه نویسی آشنا بشین پیشنهاد میکنم به سایت barnamenevis.org برین. اونجا (برعکس بچه های این فروم) بچهای واقعا فعالی داره و خیلی سریع شما رو راهنمایی میکنن. اونجا ثبت نام کنید و به قسمت برنامه نویسی windows CE برید.
توصیه میکنم هرچه سریع تر برنامه نویسی پاکت پی سی رو دنبال کنید. چون هنوز خیلی دست توش کمه...ببخشید الان کلاس دارم باید برم. اگه توضیحاتم براتون مفید بود و نیاز به اطلاعات بیشتری داشتین برام بنویسین.

b-xenon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اونجا (برعکس بچه های این فروم) بچهای واقعا فعالی داره
من یه سوال دارم، قسمت پاکت پی سی یا برنامه نویسی؟
297.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
تشکر از راهنمایهای شما

//

چرا این بخش جا 'ش عوض شد !!؟

بالا