برگزیده های پرشین تولز

کمک برای پیدا کردن firmware دستگاه mp3 player

tulips5747

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام .دوستان عزیز mp3 player من مشکل پیدا کرد ه و من نیاز به نرم افزار frimware مربوط به اون را دارم.اگر لطف کنید و راهنمایی کنید بسیار بسیار ممنون میشم.مدل اون هم zd 0411 laura ver 1.2 است .البته روی جعبه نوشته سونی ولی من توی سایت سونی نتونستم پیداش کنم

tulips5747

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشير مرلش rwm014 هست. اون قبلي board number هست.

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
http://forum.persiantools.com/f61.html

سئوالتون رو تو لينک بالا مطرح کنيد دوستانم در کوتاه ترين زمان ممکن بهتون جواب ميده اينجا مربوط به عکاسي هست تو لينک بالا برو و يه تاپيک جديد باز کن . موفق باشي.

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
من اینو منتقل میکنم به بخش سخت افزار

SonyStyle

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از tulips5747 :
با سلام .دوستان عزیز mp3 player من مشکل پیدا کرد ه و من نیاز به نرم افزار frimware مربوط به اون را دارم.اگر لطف کنید و راهنمایی کنید بسیار بسیار ممنون میشم.مدل اون هم zd 0411 laura ver 1.2 است .البته روی جعبه نوشته سونی ولی من توی سایت سونی نتونستم پیداش کنم
مشکلش چیه که Firmware میخوای؟
169.gif

بعدش هم، بعید میدونم که گیر بیاری... و تازه از کجا میدونی میشه Firmware رو عوض کرد؟
24.gif
همیشه که اینکار شدنی نیست...
اینهمه تو تاپیک MP3 Player میگم یه برند معتبر بخرین، برای همین مورد هاست...
25.gif

چیزی هم که پره تو بازار، MP3 Player های Sony هستش که بیچاره خود Sony هم ازشون خبر نداره!!!
24.gif
33.gif

ایشالا مشکل شما هم حل بشه...
شرمنده که کمک خاصی نمیتونم بکنم...
25.gif

tulips5747

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ba salame 2bare
dustani ke soal karde budand chejuri mp3 man moshkel peida kard: dar javabeshun baiad begam chon filhahe rush pak nemishod majbur shodam formatesh konam .bad goftam mupgradesh konam ham bad nist.chon havasam nabud va ba ye version dige upgrade kardam ke baes shod mp3 aslan dige kar nakone va hamchenin write protect shod.kholase koli gashtam va az write protecti daresh avardam vali alan niaz be frimwaresh daram.
modelesham hast sony rwm014.albate tuye catalogesh neveshte
board numberesh ham ZD 0411 LAURA ver 1.2

بالا