برگزیده های پرشین تولز

کمک برای active کردن بلک بری Q5 (نیاز به وایرلس با ای.پی خارجی)

farbod_zf

Registered User
لایک‌ها
213
سلام خدمت همه رفقا

یه بلک بری q5 دارم که واسه اکتیو شدن لازمه به یه کانکشن وایرلس وصل شه ولی ای.پی باید غیر ایرانی باشه

حالا کسی از دوستان تهرانی هی.تلر شکون یا پر..وکس.ی یا ..... رو رو شبکه وایرلسش شیر کرده و تونسته با دیوایس دیگه بهش وصل بشه و اون دیوایس بدون محدودیت همه سایت هارو باز کنه ؟؟
یا اینکه دوست دیگه ای هست که با گوشی یا تبلت hotspot بدون ف...لتر شیر کنه ؟

اگه کسی هست لطفا بگه که من یه چند دقیقه برسم خدمتش و این مشکلو حل کنم . خیلی حس بدیه چیزی که خیلی منتظرش بودی رو داشته باشی ولی کار نتونی بکنی باش !!

دوستان دیگه هم لطفا نظر و راهنمایی بدن تا تاپیک بالا باشه .

با تشکر از همه دوستان و مدیر که میزاره چندساعتی این تاپیک وجود داشته باشه .

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
گوشی خیلی خوبیه. کمکی که از دست ما بی سوادا بر نمیاد لااقل تاپیکت بالا باشه!
بیرون چقدر میگیرن راستی برای فعالسازیش؟

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
یه گوشی اندرویدی پیدا کن روش سایفون نصب کن بعد وایفا هات اسپات کن تمام دیگه دشواری نداره

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

farbod_zf

Registered User
لایک‌ها
213
مبارکه فبد خان
مثل همیشه جدیدترین بلک بری !!!!!!!!!
چاکرم دادا
گوشی خیلی خوبیه. کمکی که از دست ما بی سوادا بر نمیاد لااقل تاپیکت بالا باشه!
بیرون چقدر میگیرن راستی برای فعالسازیش؟
دمت گرم کاش همه اپ رو میدادن والا الان یکی گفت 130 مخم سوووت کشید !!! اخه نه کار فکری میبره نه کار زور و بازویی و نه زمانی فقط وصل بشه به نت بی هیلتر تمومه !
یه گوشی اندرویدی پیدا کن روش سایفون نصب کن بعد وایفا هات اسپات کن تمام دیگه دشواری نداره

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta
یاشار جون بی زحمت لینک از سایفون و توضیح قدم به قدم بده من تا الان خفن ترین کاری که کردم با اندروید روت کردن لایو بود که 3روز طول کشید !!

Stefan_Salvatore

Registered User
لایک‌ها
75
من اطلاعات زیادی ندارم اما یکی از دوستام گوشی اندرویدی داشت و مودم خونشون ADSL معمولی بود یعنی مودم خونشون وایرلس نبود و نمی تونست اینترنت رو به گوشی Share کنه . منم رفتم گوشیش رو روت کردم و با Android Tools و نصب یک برنامه روی گوشی با کابل USB اینترنت کامپیوتر رو روی گوشی Share کردم . حالا این دوستم وقتی با پر...سی انلاین میشه اینترنت روی گوشی هم Share میشه . این از قدم اول . قدم دوم هم روشن کردن هات اسپات هست برای Share کردن اینترنت روی وسایل دیگه .
حالا شما باید از یک گوشی اندرویدی اینترنتش رو با هات اسپات رو گوشی Share کنید .

alirezakiani19

Registered User
لایک‌ها
264
من اطلاعات زیادی ندارم اما یکی از دوستام گوشی اندرویدی داشت و مودم خونشون ADSL معمولی بود یعنی مودم خونشون وایرلس نبود و نمی تونست اینترنت رو به گوشی Share کنه . منم رفتم گوشیش رو روت کردم و با Android Tools و نصب یک برنامه روی گوشی با کابل USB اینترنت کامپیوتر رو روی گوشی Share کردم . حالا این دوستم وقتی با پر...سی انلاین میشه اینترنت روی گوشی هم Share میشه . این از قدم اول . قدم دوم هم روشن کردن هات اسپات هست برای Share کردن اینترنت روی وسایل دیگه .
این روشی که شما فرمودید داداش ، من تا الان تو هیچ سایت تخصصی و غیر تخصصی و ... ندیدم! بارها دراین رابطه سوال شده اما همه گفتن غیرممکنه!! شما واقعا از مودم به گوشی اینترنت رسوندی؟

M 3 H R D A D

همکار بخش موبایل و بازارچه عمومی
همکار انجمن
لایک‌ها
401
تنها چیزی که شاید جواب بده اینه که یه گوشی اندرویدی روت شده داشته باشی و روش سایفون رو در حالت تونل فعال کنی ، بعدش هم که از هات اسپاتش اینترنت میگیری واسه بلک بری ...

ولی شک دارم اینترنتی که از طریق هات اسپات شیر میشه هم از سایفون رد بشه ( واسه این سایفون حتما باید روی مود تونل باشه ) خلاصه باید تست کرد ...

farbod_zf

Registered User
لایک‌ها
213

این روشی که شما فرمودید داداش ، من تا الان تو هیچ سایت تخصصی و غیر تخصصی و ... ندیدم! بارها دراین رابطه سوال شده اما همه گفتن غیرممکنه!! شما واقعا از مودم به گوشی اینترنت رسوندی؟

ممنون

ولی من هم مثل علیرضا هیچوقت ندیدم و نشنیدم بشه با کابل نت شیر کرد !!!

ولی من مودم وایرلس دارم و نیازی به اون نیست فقط قسمت هات اسپات کردن اندروید رو با پرو...کسی بهم توضیح بدید بسه

farbod_zf

Registered User
لایک‌ها
213
تنها چیزی که شاید جواب بده اینه که یه گوشی اندرویدی روت شده داشته باشی و روش سایفون رو در حالت تونل فعال کنی ، بعدش هم که از هات اسپاتش اینترنت میگیری واسه بلک بری ...

ولی شک دارم اینترنتی که از طریق هات اسپات شیر میشه هم از سایفون رد بشه ( واسه این سایفون حتما باید روی مود تونل باشه ) خلاصه باید تست کرد ...

مهرداد جوون داداش درست توضیح بده !!!
سایفون چیه از کجا بگیرم ؟؟؟

تونلش رو چجوری فعال کنم ؟؟؟؟

M 3 H R D A D

همکار انجمن
لایک‌ها
401
مهرداد جوون داداش درست توضیح بده !!!
سایفون چیه از کجا بگیرم ؟؟؟

تونلش رو چجوری فعال کنم ؟؟؟؟

خیلی راحته بابا استرس نگیر :دی

داخل گوگل سرچ کن psiphon اندروید

برنامه رو که باز کردی یه تیک داره واسه تونل ، تیکش رو میزنی تمومه ، صبر میکنی برنامه به سرورش وصل بشه ....

بعد داخل ستینگ گوشی قسمت وایرلس ، هات اسپات رو روشن میکنی ( توی تنظیمات هات اسپات رمزش رو زده مثل رمز مودم وایرلس )

راستی باید از gprs یا 3G روی گوشی اندرویدی استفاده کنی تا بتونی هات اسپات رو داشته باشی ...

هات اسپات یعنی گوشی رو تبدیل میکنی به مودم وایرلس که اینترنتش رو از سیم کارت میگیره ....

antidote

Registered User
لایک‌ها
57
سلام داداش فربد این روشو برو جواب میده
یه هفته ای رو مخم بود تا شد بلاخره با این روش
آموزش رجیستر تبلت و آپدیت و دانلود نرم افزار از فروشگاه تبلت PlayBook - انجمن تخصصی موبایل اول

با ایفون هم وی پی ان زدم با 3 جی شیر کردم نمیشه
با اندروید تست نکردم اونروش بالا که گفتم جواب میده ولی یکم دنگ داره
سوال داشتی بپرس

farbod_zf

Registered User
لایک‌ها
213
خیلی راحته بابا استرس نگیر :دی

داخل گوگل سرچ کن psiphon اندروید

برنامه رو که باز کردی یه تیک داره واسه تونل ، تیکش رو میزنی تمومه ، صبر میکنی برنامه به سرورش وصل بشه ....

بعد داخل ستینگ گوشی قسمت وایرلس ، هات اسپات رو روشن میکنی ( توی تنظیمات هات اسپات رمزش رو زده مثل رمز مودم وایرلس )

راستی باید از gprs یا 3G روی گوشی اندرویدی استفاده کنی تا بتونی هات اسپات رو داشته باشی ...

هات اسپات یعنی گوشی رو تبدیل میکنی به مودم وایرلس که اینترنتش رو از سیم کارت میگیره ....
با تبلت سیمکارت خور میشه ؟؟
سلام داداش فربد این روشو برو جواب میده
یه هفته ای رو مخم بود تا شد بلاخره با این روش
آموزش رجیستر تبلت و آپدیت و دانلود نرم افزار از فروشگاه تبلت PlayBook - انجمن تخصصی موبایل اول

با ایفون هم وی پی ان زدم با 3 جی شیر کردم نمیشه
با اندروید تست نکردم اونروش بالا که گفتم جواب میده ولی یکم دنگ داره
سوال داشتی بپرس

دادا دمت گرم این روش دیدم دیشب هم سعی کردم اما اون ورژن نرم افزاری که داده خیلی قدیمیه شما جدیدا با همین ورژن انجام دادی ؟؟

ضمننا من هرکار کردم گوشیم نتونست نتورکی که با وایرلس شیر کردم پیدا کنه از چه کارت وایرلسی استفاده کردی ؟؟

M 3 H R D A D

همکار انجمن
لایک‌ها
401
اگه داخل تنظیمات هات اسپات داشته باشه با تبلت هم میشه ....

antidote

Registered User
لایک‌ها
57
اره دادا با همون ورزن همون جا که اپ کرده زدم حدود 1 ماه پیش شد
هم اکتیو هم استور و ...

اگه wifi disable نده و شیر کنه باید پیدا کنه ...
انتی ویروس و فیر وال رو رو سیستمت غیر فعال کن...

بیرون که میبینی بی دردسر اوکی میکنن با مک شیر میکنن که راحت و بی دردسره ولی من تست نکردم اموزششو تو یکی از انجمنا فکر کنم i-os هست

farbod_zf

Registered User
لایک‌ها
213
اگه داخل تنظیمات هات اسپات داشته باشه با تبلت هم میشه ....
دمت گرم
اره دادا با همون ورزن همون جا که اپ کرده زدم حدود 1 ماه پیش شد
هم اکتیو هم استور و ...

اگه wifi disable نده و شیر کنه باید پیدا کنه ...
انتی ویروس و فیر وال رو رو سیستمت غیر فعال کن...

بیرون که میبینی بی دردسر اوکی میکنن با مک شیر میکنن که راحت و بی دردسره ولی من تست نکردم اموزششو تو یکی از انجمنا فکر کنم i-os هست

دستت درد نکنه دادا
فقط 1سوال وقتی وصل شد چقد طول کشید اکتیو بشه ؟ یجا خوندم 700مگ دانلود میکنه ولی 2-3 جا نوشته بود 1دقیقه !!

راستی تهران نیستی یه روز مزاحمت بشم ردیفش کنیم ؟ چون این روش خیلی سخته !

alizamany

Registered User
لایک‌ها
42
سلام دوست عزیز شما اینو تست کنید ببینید درست میشه یا نه چون من z10 داشتم قبلا و تونستم اپدیت کنم و

شما اول باید برنامه زیر رو دانلود کنید دانلود Connectify Pro v4.3.0.26370 - نرم افزار به اشتراک گذاشتن اینترنت لپ تاپ با دستگاه های اطراف

بعد از اون فابل کرک رو بریزید داخلش و کامپیوتر رو ریسیت کنید بغد که لپ تاپ بالا اومد شما احتیاج به *** دارید حتما هم باید *** باشه با نمیشه بغد که برنامه رو باز کردید نام wifi جدید که میخواید درست کنید و بعد از اون یه رمز بهش میدیدو اگه vpnوصل باشه خودش اتومات باید بره روی اون *** و بعد استارت رو بزنید و با گوشی به اسم همون wifi که درست کردید وصل بشید و تمام

اقا عینک ورزشی دارید یا نه ؟:happy:

antidote

Registered User
لایک‌ها
57
اهوازم دادا مگر نه اوکی میکردم 3 سوت برات. ببین وا فای شیر کردی تا شناخت یه مین بعد میره مرحله بعد که اپدیت کنه نتو قطع کن خودش میره مرحله بعد یه اموزش داره و میاد بالا دیگه....

پایتخت که بی انصافا زیر 80 انجام نمیدن

erfan_king

Registered User
لایک‌ها
142
اقا یه کاریم میتونی بکنی خیلی راحت من قبلا که مودم adsl وای فای نداشتم برای اینکه اینترنت رو برای ایفونم شیر کنم رفتم یک عدد وایرلس اداپتور خریدم که وصل میشه به pc بعد اینترنت رو شیر میکنه بعد اگه چیز شکنم فعال میکردی با ای پی اون برات شیر میکرد بدون ف--ی--ل--ت---ر !

jacob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دوست عزیز یاد خودم افتادم 5 سال پبش برای فعال کردن یه t.mobile جی وان دربه این این دیونه ها راه افتادم تو خیابان ها تازه با بد بختی یه جای چی پی اراس درست جواب بدهد بتوانم فعالش کنم چون با وایرلس نمی شد .
من از راه دور شاید بتوانم کمکت کنم اگر نشد تهران هستم در خدمتت می توانم باشم .
اول از همه وایرلس داری مودمت چی هست .روی مادر بردت کارت شبکه داری . وی از همه مهمتر وی پی داری یا نه

بالا