برگزیده های پرشین تولز

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
بچه گربه ای که در لینک زیر هست یک چشمش عفونت کرده و در تهران در اطراف ونک، خیابان ولیعصر، کوچه خلیل زاده داخل کوچه در پارک کوشیار دیدم، گربه بسیار آرومیه و تقریبا هر وقت که رفتم تو همان پارک هست
چون کیف حمل گربه و ماشین نداشتم اینجا اطلاع دادم، همیشه قبل رفتنم از پارک خودش رو به پاهام میماله، خیلی نازه

اخیرا پشتش رو افراد حیوان آزار بریدند، پشتش دچار پارگی شده و کمی خونریزی داره

این گربه رو قبل از اینکه کور بشه یا در اثر خونریزی و عفونت بمیره باید نجات داد، برای هزینه درمان نیاز به حامی مالی داره

به هر حامی و امداد گر حیواناتی زنگ زدم برای نجات و حتی زنده گیریش پول خواسته و حتی حاضر شدم پول بدم ولی ظاهرا توقعشون خیلی بالا بود و من رو سرکارم گذاشتند و یکی از امدادگر ها هم حاضر شده بود امروز نجاتش بده ولی وقتی فهمید پشتش هم بریده منصرف شد

https://www.instagram.com/p/B0bZRh8gxGA/?igshid=198u7hlv0we4w

فایل های ضمیمه

• IMG_20190820_211725_978.jpg
    IMG_20190820_211725_978.jpg
    98.3 KB · نمایش ها: 33
Last edited:

ARIAEI

Registered User
لایک‌ها
51
سلام مگه چه مبلغی درخواست کردن؟ :(

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
سلام مگه چه مبلغی درخواست کردن؟ :(
امروز این گربه رو زنده گیری کردم و بردنش بیمارستان پیمان که نزدیک همون محلی هست که پیدا شده بود، گفتند زخم قرنیه چشمش قدیمی شده و درمان شدنی نیست چون عصر پنجشنبه همه جا تعطیل میشه بردنش پانسیون تا شنبه ببرنش کلینیک تخصصی چشم دقیق تر معاینه بشه شاید آنجا چشمش رو بتونند درمان کنند که فقط هزینه پانسیون شبی ۲۵۰۰۰ تومان میشه که تازه چون حمایتی هست این قیمته و جاهای دیگه شبی ۵۰ یا بالاتر میگیرند همه اینها بعلاوه هزینه ویزیت دکتر و داروهاش ممکنه از ۵۰۰ هم بیشتر بشه و نیاز به همیاری و کمک مردمی هست

Last edited:

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
این گربه رو امروز بردند کلینیک دامپزشکی نگاه و آنجا گفتند چشم آسیب دیده که گفته بودند خوب شدنی نیست با دارو احتمالا خوب میشه و نیازی نداره که تا آخر عمر داخل چشمش قطره ریخته بشه، گربه خانگیه، به نظر میرسه که مال کسی بوده و ولش کرده داخل پارک، چون من شرایط نگهداری از گربه رو ندارم و به من اجازه نمیدن که گربه داخل خونه بیارم دنبال یک سرپرست هستم، هزینه دکتر و داروهاش رو هم پرداخت کردم، این گربه بطور موقت در پانسیون امداد حیوانات کیمان هست

شماره پانسیون: ۰۹۳۹۵۱۳۲۷۶۸

https://www.instagram.com/p/B150tx8hgyy/?igshid=gqej47zfga3k

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,008
گشتم براتون لینک گروه های حمایتی تلگرام رو پیدا کنم ولی ندیدم :general507:

VICT0RY

Registered User
لایک‌ها
153
واقعا جای تاسف و شرمساریه
درود بر تو هم میهن عزیز و شریف و انسان به تمام معنا
واقعا آدم وقتی میبینه تو این زمونه که همه به فکر منفعت شخصی و ظاهرسازی اند عزیزانی هستند که نگاهی هم به اطرافشون دارن یذره به آینده امیدوار میشه.
امیدوارم مشکل این کوچولو هر چه زودتر مرتفع بشه.

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
فکر نکنم گرفتن گرفتن بچه گربه سخت باشه ... اگه موقعیتش رو بلد باشید خودتون می تونید .... من قبلا امتحان کردم شده
گربه به کمک امداد حیوانات کیمان گرفته شد و بعدش بردنش دکتر و الان هم تا زمانیکه براش یک سرپرست مناسب پیدا بشه تو پانسیون هست

بالا