برگزیده های پرشین تولز

کمک به یه ایرانی خارج از کشور برای سرویس جستجو در سایت

zargari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من در حال ساختن یه سایت تجاری به زبان روسی هستم و به خاطر اینکه سرور روسها نمی تونه از سرویسهای فرونت پیج حمایت کنه، مجبور شدم از سرویس جستجوی گوگل استفاده کنم. یه خدا پدر بیامرزی هست که راهنمایی بکنه چطور می تونم با اسکریپتها یا .... این سرویس جستجو رو بدون استفاده از سایت گوگل راه بیاندازم.
از همه تون ممنونم و منتظرم.

explorer5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب بهتره از اسكريت ها اماده استفاده كنيد
ميتونيد از اين سايت استفاده كنيد ... و در خود سايت هم كليه توضيحات داده شده است
www.hotscript.com

سايت مفيديه..... حتما ببين

zargari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم از این که سریع جوابم رو دادی... الان نگاه می کنم

zargari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مجدد
خيلي از اين سايتها رو كه اسكريپت جستجو رو رايگان در اختيار مي گذارند رو ديدم ولي متاسفانه همه اين اسكريپتها جستجو در كل اينترنت رو سرويس مي دهند نه جستجو در خود سايت.
كسي هست كه راهنمايي دقيق كنه كه از كدام سايت ميشه اين گونه اسكريپت ها رو پيدا كرد؟
ممنون ميشم اگه سريع جواب بديد.

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
توي اون سايتي كه معرفي شده برو و دقيقا از كلمه كليدي site search براي جستجو استفاده كن.. احتمالا نتيجه به موضوع نزديك تر ميشه..

zargari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم همين كار رو كرده بودم ولي گويا نصف روز وقت گذاشتن كافي نيست. بايد بيشتر وقت بذارم. به هرحال ممنونم كه جواب داديد.

zargari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشبختانه يه سايت خوب كه سرويس بي دنگ و فنگ و خيلي راحتي رو براي جستجو در سايت ارائه مي ده به طور اتفاقي پيدا كردم. آدرسش رو مي نويسم. شايد مورد استفاده ديگران نيز واقع بشه.
<a href='http://sitelevel.whatuseek.com/index.shtml' target='_blank'>http://sitelevel.whatuseek.com/index.shtml</a>

explorer5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوشحاليم كه مشكلتون حل شد

موفق باشيد...

بالا