• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمک!! تماس های گرفته شده بعد از آپدیت تاریخ گوشیم پاک شدن !

cloobpc

Registered User
لایک‌ها
120
با سلام خدمت تمامی دوستان محترم
چند روز پیش برای کار بسیار مهمی با یک شماره تلفن تماس گرفتم که در گوشیم سیو نبود و شماره رو دستی وارد کردم
مطمئن بودم که مجددا به شماره نیاز پیدا خواهم کرد ولی اون جا به دلیل این که عجله داشتم در کنتاکت گوشیم سیوش نکردم و با خودم گفتم که فعلا که در تماس های گرفته شده ذخیره هستش و بعدا سیوش میکنم
فرداش با چند تا از دوستانم رفته بودم بیرون که یکی از دوستان گوشیمو گرفت و گفت چرا تاریخ گوشیت درست نیست منم بهش گفتم درستش کن
یادم میاد که تاریخ روی 2009 تنظیم بود که بعدش دوستم به 2012 تغییرش داد
حالا که به شماره احتیاج دارم هرچی نگاه میکنم و لیست تماس های گرفته شده رو بالا و پایین میکنم میبینم اصلا شماره هایی که در تماس های گرفته شده موجود بودن تا قبل از تعویض تاریخ گوشی همشون پاک شدن :(

با خودم گفتم شاید تاریخ رو برگردونم به حالت قبل شماره ها بیاد ولی اصلا هیچ شماره ای نمیاد

در ضمن مدل گوشیم هم نوکیا N78 هستش

دوستان این شماره واسم خیلی مهمه
اگه کسی میدونه چی کار کنم که شماره هام برگرده ممنون میشم کمکم کنه

Agha_Jo0n

Registered User
لایک‌ها
2,980
سلام
دوست عزیز گمون میکنم گوشیتون بجز قسمت Recent call یه قسمت دیگه هم با عنوان Log باید داشته باشه
چون من هم توی گوشیهای جدید هم توی گوشی 6120 این قسمت رو دیدم
همونجا که تمام تماس ها اس ام اس ها و ..... رو لوگشون رو ذخیره میکنه!
وارد منوی گوشیت که میشی برو تو قسمت Log فکر میکنم 2 تا تب داشته باشه تو گشیت یا 3 تا(یکی هم برای زمان) همون جا هست یکم بگرد پیدا میکنی
البته اگه گوشیت اون قسمتو داشته باشه که 80% داره...
موفق باشی

Last edited:

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
همکار انجمن
لایک‌ها
10,507
متاسفانه هیچ راهی نداری....اون قسمت log هم که بهش اشاره شد نهایت 30 روز رو نگه میداره...وقتی 2009 شده 2012 گوشی دیده به جای 30 روز با 3 سال اختلاف مواجه شده در نتیجه تمام شماره ها رو خودکار پاک کرده...

تاریخ رو به عقب هم برگردونی فرقی نداره...دیگه متاسفانه به اون شماره دسترسی ندارید از طریق گوشی....مگر این که تو این چند روز قبل این اتفاق مثلا با کامپیوتر بک اپ گرفته باشید شاید تو بک اپتون باشه.....

cloobpc

Registered User
لایک‌ها
120
سلام
دوست عزیز گمون میکنم گوشیتون بجز قسمت Recent call یه قسمت دیگه هم با عنوان Log باید داشته باشه
چون من هم توی گوشیهای جدید هم توی گوشی 6120 این قسمت رو دیدم
همونجا که تمام تماس ها اس ام اس ها و ..... رو لوگشون رو ذخیره میکنه!
وارد منوی گوشیت که میشی برو تو قسمت Log فکر میکنم 2 تا تب داشته باشه تو گشیت یا 3 تا(یکی هم برای زمان) همون جا هست یکم بگرد پیدا میکنی
البته اگه گوشیت اون قیمتو داشته باشه که 80% داره...
موفق باشی

ممنونم از راهنماییتون ولی متاسفانه اونجا هم نبود :(

متاسفانه هیچ راهی نداری....اون قسمت log هم که بهش اشاره شد نهایت 30 روز رو نگه میداره...وقتی 2009 شده 2012 گوشی دیده به جای 30 روز با 3 سال اختلاف مواجه شده در نتیجه تمام شماره ها رو خودکار پاک کرده...

تاریخ رو به عقب هم برگردونی فرقی نداره...دیگه متاسفانه به اون شماره دسترسی ندارید از طریق گوشی....مگر این که تو این چند روز قبل این اتفاق مثلا با کامپیوتر بک اپ گرفته باشید شاید تو بک اپتون باشه.....

ظاهرا گفته شما درسته و هیچ راهی نیست چون هرچی تو قسمت log گشتم نبود :(

بالا