برگزیده های پرشین تولز

کمک در افزایش قد؟؟

MOrteza_DJmix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این دارو تو ایران گیر میاد

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
مطلقا خودت رو درگیر داروهای بی فایده و اغلب مضری که در ماهواره و اینترنت تبلیغ میشه نکن
شما ( منظورم دوستتونه ) تشریف می برید پیش یک فوق تخصص غدد . البته نه هر متخصصی
بعضی از پزشکا از سال 1979 به بعد نه مطالعه کرده اند و نه همپای پیشرفتهای علم پزشکی رشد کرده اند

ولی یک فوق تخصص غدد باسواد می دونه کوتاهی قد اگر واقعا حادث شده باشه و یک وسواس بی دلیل نباشه
چقدر می تونه در اعتماد بنفس و تبعا آینده شخص تاثیر بذاره
پس به کمک پرتونگاری آزمایشی انجام می ده تا متوجه بشه که صفحه رشد شما بسته شده یا نه
این فاکتور بسیار فاکتور اساسی هست
یعنی اگر صفحه رشد باز باشه دست متخصص هم بازه و اگر بسته شده باشه خدانگهدار !
در سن 14 سالگی البته صفحه رشد ندید بازه ! ( در 99% موارد ) و این جای خوشحالی . در اینصورت با هورمون درمانی میشه سرعت رشد رو بالا برد . این یک کار فوق تخصصی هست و بسیاری از هورمون درمانی های خودسرانه ( خرید از اینترنت و بقالی و ماهواره ) و زیر نظر آدمهای غیرمتخصص عواقب وحشتناکی مثل رشد عرضی اسکلت دربر خواهد داشت که چنان بی قواره تان می کند که تا آخر عمر از خونه بیرون نمی آید ( یکم بترسونموتون )
اما پزشک متعهد و با سواد قطعا فرتی یک نوجوان 14 ساله رو به صرف باز بودن صفحه رشد نمی بره به سمت هورمون درمانی
بلکه بررسی می کنه که آیا این نوجوان در پایان 18-19 سالگی که سن پایان رشد عمده طولی اسکلت هست ، قد کوتاهی خواهد داشت ؟
تازه تعریف کوتاهی هم کمی سخته
مثلا بنظر من بین مردان ایرانی یک مرد 170 سانتی متوسط محسوب میشه ولی یکی ممکنه این قد رو کوتاه بدونه که باز هم به عقیده من باید روی این فرد کار کرد که باورش رو تغییر بده نه اینکه بهش هورمون رشد تزریق کرد یا جراحیش کرد و ...

خب اینها تا پیش از بسته شدن صفحه رشد بود
بعد از اون شما تنها دو راه دارید . تاکید دارم تنها تا مشخص بشه که دمپایی و قرص و بیگودی و ... بعد از بسته شدن صفحه رشد برای شما هیچ کاری نمی کنند

1- راه عاقلانه
با ورزش و **** مناسب
اولا الگوی ایستادنتون رو اصلاح کنید . تضمین می دم درست ایستادن به هر کدوم از ماها کمک می کنه دستکم 3-4 سانت بلند تر بنظر برسیم . منظورم پرهیز از شانه های افتاده و خمیده شدن ستون فقرات هست
یادتون نره 3-4 سانت دقیقا همون چیزیه که در 90% جراحی های افزایش قد با صرف 10-12 میلیون تومان و بجان خریدن 5-6 ماه خانه نشینی و عوارض وحشتناک این جراحی نصیبتون میشه
ضمنا اگر چربی دور شکم دارید . با کاهش این چربی ها باز هم کشیده تر و بلندتر بنظر می رسید
فرم لباس پوشیدن هم می تونه در کنار این دو عامل بازهم شما رو رشیدتر ! نشون بشه

دقت کنید با اینکارها شما 1 سانت هم بلندتر نمی شید اما لااقل 3-4 سانت بلندتر بنظر خواهید رسید

2- راه اخمخانه
تشریف می برید پیش یک جراح نچندان متعهد !
دستکم 7-8 میلیون و بطور نرم 12 میلیون می پردازید
ایشون استخوان ساق پای شما رو قطع می کند . بعد بوسیله دستگاه خاصی این استخوانها رو فرضا 2 میلیمتر از هم دور می کنن و شما هم روی تخت در استراحت مطلق تشریف دارید
همینکه این فاصله 2 میلیمتری درحال استخوان سازی و ترمیم می باشد بار دیگه 2 میلیمتر استخوانها رو از هم دور می کنن و ... این داستان ادامه دارد تا شما نهایت نهایت 5-6 سانت و در اغلب موارد 3-4 سانت به قدتون اضافه بشه
این جراحی بنظر من واقعا دیوانگی محضه
اولش رسما یکسال از کار و زندگی می اندازدتون . مدتی هم باید روی صندلی چرخدار باشید
بعدشم در سن بالا وقتی سن افول استخوان سازی فرا برسه و بدتر از اون اگر پای پوکی استخوان در بین باشه رسما بیچاره خواهید شد
ضمن اینکه این جراحی اگر می تونست یک فرد 154 سانتی رو 174 سانت بکنه شاید عوارض و هزینه اش توجیه پذیر می شد
اما در اغلب موارد بعد از تحمل اینهمه عارضه و صرف اینهمه هزینه یه فرد 153 سانتی میشه 159 سانت ! که باز هم کوتاهه و عملا یعنی هیچی

امیدوارم این متن نسبتا طولانی بدردتون خورده باشه
روز بخیر

MOrteza_DJmix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حداکثر سن قد کشیدن چقدره؟
متوجه نمیشم
حداكثر فكر كنم روي 25 سال باشه

بله هورمون هست
هورمون دوزهاي مختلفي داره
با نظر پزشك و آزمايش تعيين مي شه
هورموني نيست كه مثلا يك مربي باشگاه كه سوادي هم نداره
تجويز كنه
هر داروخانه اي هم نداره
داروخانه ويژه مي فروشن
نسخه هم بايد به تاييد علوم پزشكي شهرتون برسه
همين طور الكي نيست
تو تهران یا مشهد جایی رو نمیشناسین
مطلقا خودت رو درگیر داروهای بی فایده و اغلب مضری که در ماهواره و اینترنت تبلیغ میشه نکن
شما ( منظورم دوستتونه ) تشریف می برید پیش یک فوق تخصص غدد . البته نه هر متخصصی
بعضی از پزشکا از سال 1979 به بعد نه مطالعه کرده اند و نه همپای پیشرفتهای علم پزشکی رشد کرده اند

ولی یک فوق تخصص غدد باسواد می دونه کوتاهی قد اگر واقعا حادث شده باشه و یک وسواس بی دلیل نباشه
چقدر می تونه در اعتماد بنفس و تبعا آینده شخص تاثیر بذاره
پس به کمک پرتونگاری آزمایشی انجام می ده تا متوجه بشه که صفحه رشد شما بسته شده یا نه
این فاکتور بسیار فاکتور اساسی هست
یعنی اگر صفحه رشد باز باشه دست متخصص هم بازه و اگر بسته شده باشه خدانگهدار !
در سن 14 سالگی البته صفحه رشد ندید بازه ! ( در 99% موارد ) و این جای خوشحالی . در اینصورت با هورمون درمانی میشه سرعت رشد رو بالا برد . این یک کار فوق تخصصی هست و بسیاری از هورمون درمانی های خودسرانه ( خرید از اینترنت و بقالی و ماهواره ) و زیر نظر آدمهای غیرمتخصص عواقب وحشتناکی مثل رشد عرضی اسکلت دربر خواهد داشت که چنان بی قواره تان می کند که تا آخر عمر از خونه بیرون نمی آید ( یکم بترسونموتون )
اما پزشک متعهد و با سواد قطعا فرتی یک نوجوان 14 ساله رو به صرف باز بودن صفحه رشد نمی بره به سمت هورمون درمانی
بلکه بررسی می کنه که آیا این نوجوان در پایان 18-19 سالگی که سن پایان رشد عمده طولی اسکلت هست ، قد کوتاهی خواهد داشت ؟
تازه تعریف کوتاهی هم کمی سخته
مثلا بنظر من بین مردان ایرانی یک مرد 170 سانتی متوسط محسوب میشه ولی یکی ممکنه این قد رو کوتاه بدونه که باز هم به عقیده من باید روی این فرد کار کرد که باورش رو تغییر بده نه اینکه بهش هورمون رشد تزریق کرد یا جراحیش کرد و ...

خب اینها تا پیش از بسته شدن صفحه رشد بود
بعد از اون شما تنها دو راه دارید . تاکید دارم تنها تا مشخص بشه که دمپایی و قرص و بیگودی و ... بعد از بسته شدن صفحه رشد برای شما هیچ کاری نمی کنند

1- راه عاقلانه
با ورزش و **** مناسب
اولا الگوی ایستادنتون رو اصلاح کنید . تضمین می دم درست ایستادن به هر کدوم از ماها کمک می کنه دستکم 3-4 سانت بلند تر بنظر برسیم . منظورم پرهیز از شانه های افتاده و خمیده شدن ستون فقرات هست
یادتون نره 3-4 سانت دقیقا همون چیزیه که در 90% جراحی های افزایش قد با صرف 10-12 میلیون تومان و بجان خریدن 5-6 ماه خانه نشینی و عوارض وحشتناک این جراحی نصیبتون میشه
ضمنا اگر چربی دور شکم دارید . با کاهش این چربی ها باز هم کشیده تر و بلندتر بنظر می رسید
فرم لباس پوشیدن هم می تونه در کنار این دو عامل بازهم شما رو رشیدتر ! نشون بشه

دقت کنید با اینکارها شما 1 سانت هم بلندتر نمی شید اما لااقل 3-4 سانت بلندتر بنظر خواهید رسید

2- راه اخمخانه
تشریف می برید پیش یک جراح نچندان متعهد !
دستکم 7-8 میلیون و بطور نرم 12 میلیون می پردازید
ایشون استخوان ساق پای شما رو قطع می کند . بعد بوسیله دستگاه خاصی این استخوانها رو فرضا 2 میلیمتر از هم دور می کنن و شما هم روی تخت در استراحت مطلق تشریف دارید
همینکه این فاصله 2 میلیمتری درحال استخوان سازی و ترمیم می باشد بار دیگه 2 میلیمتر استخوانها رو از هم دور می کنن و ... این داستان ادامه دارد تا شما نهایت نهایت 5-6 سانت و در اغلب موارد 3-4 سانت به قدتون اضافه بشه
این جراحی بنظر من واقعا دیوانگی محضه
اولش رسما یکسال از کار و زندگی می اندازدتون . مدتی هم باید روی صندلی چرخدار باشید
بعدشم در سن بالا وقتی سن افول استخوان سازی فرا برسه و بدتر از اون اگر پای پوکی استخوان در بین باشه رسما بیچاره خواهید شد
ضمن اینکه این جراحی اگر می تونست یک فرد 154 سانتی رو 174 سانت بکنه شاید عوارض و هزینه اش توجیه پذیر می شد
اما در اغلب موارد بعد از تحمل اینهمه عارضه و صرف اینهمه هزینه یه فرد 153 سانتی میشه 159 سانت ! که باز هم کوتاهه و عملا یعنی هیچی

امیدوارم این متن نسبتا طولانی بدردتون خورده باشه
روز بخیر
ولی باید دکتر بره وایه آزمایش و اینا درسته

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
خب من اومدم بگم دیدم باز این ابجی cpu اومده و راهنمایی کاملی کرده
این دکتر مظهری رو من خیلی تعریفش رو شنیدم
خودم پیشش رفتم اما گرفتن رژیمش سخت بود

MOrteza_DJmix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب من اومدم بگم دیدم باز این ابجی cpu اومده و راهنمایی کاملی کرده
این دکتر مظهری رو من خیلی تعریفش رو شنیدم
خودم پیشش رفتم اما گرفتن رژیمش سخت بود
خوب ادرسش

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
Last edited:

MOrteza_DJmix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شهرش ............................

tools man

Registered User
لایک‌ها
3
چاکر تولزمن !

آدرس دقیق رو لطف میکنید !

قدم 180ـــه تا 190 بیاد بسمه !
gigglesmile.gif
توي خيابون ملاصدرا
تلفن و آدرسش را از 118 بگيريد

nima178

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
قرص هایی هست که هم در ماهواره تبلیغ می کنه هم در کوچه خیابان تبلیغ می خوره
شما اینها را مصرف می کنید بعد از مدتی رشد عجیبی پیدا کرده
و سپس سرطان پروستات یا مشابه آن می گیرید و در مدت کوتاهی خواهید مرد
من تضمین می دم
بهترین راه برای افزایش قد تغذیه مناسب ورزش هایی مثله بسکتباله نه فوتبال که غضروف زانو را از بین می بره
و بهترین راه برای مردن و عقیم شدن و امثال آن مصرف دارو است
--
در ضمن کوتاهی قد هیچ مشکلی نداره بسیار از سیاست مداران بزرگ دنیا قدی زیر 170 سانت داشتند
در سر عقل می باید بی کلاهی عار نیست
--

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
عزیزم شما باید به این تاپیک مراجعه کنی

بالا