آژانس هواپیماییexchanging
dakhlestan

کمک در انتقال ديتابيس از هاست به هاست

شروع موضوع توسط ashubgar2 ‏8 ژوئن 2007 در انجمن phpBB - پی‌اچ‌پی بی‌بی

1. ashubgar2

ashubgar2 کاربر تازه وارد

سلام در این مورد کمکی هست

Last edited: ‏18 آگوست 2013
  2. firebird

firebird Registered User

من یه بار که مجبور بودم یه دیتابیس 600 هزار رکوردی مفصل رو منتقل کنم از mysqldumper استفاده کردم. روش کار اینطوریه که رو هاست مبدأ نصبش میکنی و یک بک آپ از دیتابیس میگیری. بعد رو هاست مقصد هم mysqldumper رو نصب میکنی و فایل بک آپ رو هاست به هاست منتقل میکنی. آخر سر هم بک آپ رو restore میکنی. نصب و کار باهاش بسیار ساده است و خوبیش اسنه که اگه وسط کار اینترنتت قطع بشه میتونی دوباره ادامه بدی. (بهتره از firefox استفاده کنی). البته از این نوع نرم افزارها زیاده ولی من تجربه خوبی با این یکی داشتم. لینکش : http://www.mysqldumper.de/en

3. mohsenshahbazi

mohsenshahbazi همکار بازنشسته کاربر فعال

4. voltan

voltan Guest

این کار ها رو باید سرور شما انجام بده . من چند بار هاست عوض کردم تنها کاری که انجام دادم یوزر نیم و پسورد ( سیپنل بود برای من) برای سرور جدید فرستادم اونها بقیش رو انجام دادن

5. voltan

voltan Guest

والا تا جایی که من میدونم امکان انتقال دیتا بیس در این حجم نیست حجم زیئش چقدره؟ بهتون ئیشنهاد میکنم از سروری استفاده کنید که لینوکس باشه اونجوری اگه طرف نیومد خودش ئسورد رو بگریه و همه چیز رو جا به جا کنه نهایتا یه بک آپ از کل سی پنل میگیرد و لینکش رو به طرف میدین این رو دیگه حتما جا به جا میکنه براتون