برگزیده های پرشین تولز

کمک در باره سوال از گوشی هیوندا چینی

lona1386

Registered User
لایک‌ها
10
با سلام
گوشی رو امرزو خریدم با نام هیوندا
سایز 5 اینج . اسمش دقیقا یادم نیست ولی توش 6 داشت
همون لحظه به من گفت اندرویدش 6
و....
گرفتم اومدم خونه. خواستم ریست فکتوری کنم که همه چیز به روز اول برگرده تا برنامه هام رو نصب کنم . ذیست فکتوری کردم دیدم رفت رو بوت .
همش چینی نوشت و منم هیچی نفهمیدم
اومدم همینجوری اوکی اوکی بزنم بره جلو رسیدم جایی که ولوم بالا لازم داشت دیدم لوم بالا زیرش خالیه و عمل نمیکنه
رفتم مغازه طرف
گفتم این هم ولومش ایراد داره هم اینکه چرا من ریست فکتوری کردم رفته رو بوت ؟
گفت اندرویدش 6 مارشمالو
گفتم خب شما به من گفتی اندروید 6 منم فکر کردم اندروید 6 . ولی این لایسنس سیشتم عامل فرق داره. یه مدل کپی شده اندروید

در هر صورت
سوالی که دارم
درباره اندرویدش من چی میتونم بگم ؟
این اندروید چه فرقی با اصلی داره ؟
اگر بگه همونه من بگم چه فرقی داره ؟
ممنون میشم
چون میخوام پس بدم یه موقه دبه نکنه

Last edited:

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
با وارد کردن کد IMEI گوشی در سایت http://www.imei.info می توانید از اصالت گوشی خریداری شده خود آگاه شوید.

برای دریافت کد ، #06#* را با گوشی خود شماره گیری کنید سپس کد را در سایت بالا وارد کنید، اگر کد IMEI درست باشد اطلاعات گوشی در صفحه ظاهر میشود و در صورتی که شماره سریال گوشی شما غلط باشد سیستم خطای IMEI میدهد.

lona1386

Registered User
لایک‌ها
10
با وارد کردن کد IMEI گوشی در سایت http://www.imei.info می توانید از اصالت گوشی خریداری شده خود آگاه شوید.

برای دریافت کد ، #06#* را با گوشی خود شماره گیری کنید سپس کد را در سایت بالا وارد کنید، اگر کد IMEI درست باشد اطلاعات گوشی در صفحه ظاهر میشود و در صورتی که شماره سریال گوشی شما غلط باشد سیستم خطای IMEI میدهد.

خیلی ممنونم از شما مشکلم حل شد
ولی من اصلا جواب سوالم این نبود که شما لطف کردید
من چیزه دیگه سوال کردم شما چیزه دیگه گفتید
در هر صورت ممنون

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
موبایلهای چینی مثل هواوی و از این قبیل بعد ریست شدن به زبان چینی برمی گرده، مال منم همین مشکل رو داشت که شانسی در قسمت تنظیمات تونستم زبان رو درست کنم.

بالا