برگزیده های پرشین تولز

کمک در رابطه با پیدا کردن نام یک فیلم نسبتا قدیمی خارجی

MRMReady

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام خدمت همه‌ی عزیزان این انجمن

من چندسال پیش در صدا و سیمای ایران فیلمی دیدم که خیلی خوشم آمد و الان دوست دارم داشته باشمش؛ خیلی هم دوبله‌ی قشنگی داشت اما اسمش رو خاطرم نیست
با سرچ تو وب اسم اصلیش رو پیدا کردم
Quick change محصول 1990 آمریکا (موضوع: یک دلقک با همکاری دو دوستش بزرگ‌ترین بانک نیویورک را میزنه!! موفقیت‌آمیز!)
اسم فارسیش یادم نیست.
اگه کسی داره یا اسم فارسیشو یادشه لطفا کمک کنه.
با تشکر

behnam500

Registered User
لایک‌ها
2,023
مطمئن نیستم فکر کنم با اسم دلقک توی نمایش خانگی اومد

MRMReady

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مطمئن نیستم فکر کنم با اسم دلقک توی نمایش خانگی اومد
دلقک اون فیلم جدیده نباشه ... این فیلمی که من میگم قدیمیه مال ۲۴ساله پیشه! محصول 1990 امریکا است.

behnam500

Registered User
لایک‌ها
2,023
دلقک اون فیلم جدیده نباشه ... این فیلمی که من میگم قدیمیه مال ۲۴ساله پیشه! محصول 1990 امریکا است.

والا جدید و قدیمش رو نمیدونم فقط میدونم یه دلقکی یه خرابکاری میکنه کل شهر بهم میریزه :دی

محمدجواد23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
یه فیلم بود که یه راهبه با یک کامیون حامل دارو برای بچه های مریض میخواست از آلمان بره اتریش و توی راه کامیون رو دزدیدن ولی دوباره راننده کامیون رو از دزدها پس گرفت. اسم فیلم رو میدونین؟چندسال پیش هم از تلویزیون پخش شده.
لطفا کمکم کنین

محمدجواد23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:(
با سلام خدمت دوستان
یه فیلم بود که یه راهبه با یک کامیون حامل دارو برای بچه های مریض میخواست از آلمان بره اتریش و توی راه کامیون رو دزدیدن ولی دوباره راننده کامیون رو از دزدها پس گرفت. اسم فیلم رو میدونین؟چندسال پیش هم از تلویزیون پخش شده.
لطفا کمکم کنین
عزیزان اسم فیلم منم بگین منتظرم

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,305
هذیان مسخره ها؟!:eek:

dcrtrv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و وقت بخیر
دنبال اسم یه فیلم جدید آمریکایی هستم در ژانر وحشت که چند روز پیش از شبکه Iran as music پخش شد:
فیلم رو بطور کامل ندیدم ولی فیلم یه کاراکتر داشت که یه پسربچه بود به اسم سم (sam) و یه برادر بزرگتر از خودش هم داشت و اسم یکی دیگه از شخصیت های فیلم هم <کارن> بود (فکر کنم پدرش بود).
توی یه قسمتی از فیلم هم چند تا پرنده خودشون رو میزدند به پنجره و میمردند.
ممنون میشم از راهنمایی شما.
باتشکر

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
موضوعی که اشاره کردید آدم یاد فیلم تبهکاران بازنشسته میفته البته شاید این منظور دوستمون نباشه
فیلم های جذابی تو این چند سال پخش شده ولی آخرین باری که یک فیلم سرقت مسلحانه بصورت عالی دیدم فیلم
The Town بازی بن افلک بود و بعداظهر یک روز سگی ،
images

mahan.v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من فیلمی رو تو تلویزیون دیدم که پسر بچه ای کتابی را میخواند و وزق های گنده که میتوانند حرف بزنند به انها حمله میکنند درضمن این فیلم یک فیلم خارجی و تخیلی است اگر نام این فیلم را میدانید به من معرفی کنید ممنون

mbaghalan4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ،دنبال نام یک فیلم میگردم ،با بازی رابرت دنیرو ،که در نقش یک مربی در یک واحد نیروی نجات ایفای نقش میکرد .در یک صحنه از فیلم در استخر در حال آموزش به یک کار آموز استکه آن کارآموز به صورت رابرت دنیرو میکوبد که صورتش پر از خون میشود ،لطفا اگر کسی نام فیلم را میداند کمکم کند.با تشکر

Alexia.Dunham

Registered User
لایک‌ها
55
یه سر به گانول بزن یا از یوتیوب بگیر

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
سلام ،دنبال نام یک فیلم میگردم ،با بازی رابرت دنیرو ،که در نقش یک مربی در یک واحد نیروی نجات ایفای نقش میکرد .در یک صحنه از فیلم در استخر در حال آموزش به یک کار آموز استکه آن کارآموز به صورت رابرت دنیرو میکوبد که صورتش پر از خون میشود ،لطفا اگر کسی نام فیلم را میداند کمکم کند.با تشکر
men of honor 2000

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
تغییر سریع :p:p:p:D:p:p:p

بازم سوالی داشتی در خدمتم :cool::D

بالا