برگزیده های پرشین تولز

کمک در راه حمايت از حيوانات

esi

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

آقا اگر يک استادی بياد و در راه رضای خدا اين سايت را هک کنه، خيلی دمش گرمه، و دعای خيره يه
ملّت را هم توشيه راهش کرده.

اين هم سايت مذکور:

http://www.bonsaikitten.com/

لطفاً زود جواب بدين...

يا حقّ!

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
چقدر پول میدین

esi

Registered User
لایک‌ها
1
پول ؟!

مگه جديدا هکر ها استخدام کردنی شدن ؟ :D

آقا خودت يه نگاه به سايت بنداز، ببين خدا را خوش مياد اين سايت را آدم هک نکنه ؟؟؟؟

ظالمانه است!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اين سايت اصلا چي هست ؟؟؟؟

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
اين كه فقط 4 تا گربه كردن توي شيشه

بيا ببين من با گربه هاي خونه مون چيكار ميكنم

يه بار اومد يه جفت كفترم رو خورد

گرفتمش انداختش توي يه تشت بنزين بهد يه كبريت بهش زدم مثه مارمولك از ديوارا بالا ميرفت كلي خنديديم

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
اگه گربه ها رو اينطوري نكنيم كه پر رو مي شن از سر و كول آدم مي رن بالا

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بلاكي خداييش اين كار ته خشونته.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از black_jack_of_black_city :
اين كه فقط 4 تا گربه كردن توي شيشه

بيا ببين من با گربه هاي خونه مون چيكار ميكنم

يه بار اومد يه جفت كفترم رو خورد

گرفتمش انداختش توي يه تشت بنزين بهد يه كبريت بهش زدم مثه مارمولك از ديوارا بالا ميرفت كلي خنديديم

:evil2: بلکی شما با خلخالی :evil2: نسبتی داري

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
گربه دوست 9 هزار ساله انسان؟

پل رينکون
خبرنگار علمی بی بی سی

گربه (پايين عکس) نزديک به صاحب خود دفن شده است
20040408194453_40020773_burial_science_203.jpg

باستان شناسان کهن ترين شواهد موجود از نگهداری گربه به عنوان حيوان خانگی را، که به 9500 سال قبل در روستايی در قبرس مربوط می شود، يافته اند.
کشف بقايای يک گربه در يک مقبره عصر نوسنگی (نيوليتيک) در قبرس در کنار جسد شخصی که می توانسته صاحب او بوده باشد، نشان می دهد که اهلی کردن گربه در حدود 9500 سال قبل آغاز شد.

تاکنون تصور می شد مصری ها نخستين قومی بوده اند گربه را اهلی کرده اند. شواهدی دال بر اين موضوع به قدمت 2000 تا 1900 سال قبل از ميلاد مسيح در مصر يافت شده است.

اما تحقيقاتی که توسط دانشمندان فرانسوی در نشريه "ساينس" چاپ شده است نشان می دهد که اين فرآيند عملا بسيار پيش از آن آغاز شده بود.

شواهد تازه مربوط به عصر نوسنگی، يا اواخر عصر حجر، در روستای شيلوروکامبوس در قبرس، که از هزاره نهم تا هزاره هشتم قبل از ميلاد مسکونی بود، به دست آمده است.

کاربردهای نمادين يا عملی؟

ژان ژيلن از مرکز باستان شناسی تولوز در فرانسه، به بی بی سی گفت: "گربه ای که ما در اين گور يافته ايم ممکن نيمه اهلی، يعنی چيزی ميان وحشی و اهلی بوده باشد. با اين حال ممکن است کامل اهلی هم بوده باشد."

"ما اينجا يک گربه را در کنار يک انسان يافته ايم. وضعيت مشابه آن يعنی تدفين انسان و سگ در کنار هم از دوره ای بسيار عقب تر از آن، از فرهنگ ناتوفيان در اسرائيل که به هزاره 12 و 11 قبل از ميلاد باز می گردد، مشاهده شده است."

اسکلت کامل گربه در حدود 40 سانتيمتری گور يک انسان پيدا شد. شباهت در نحوه دفن کردن آنها نشان می دهد که انسان و گربه همزمان به خاک سپرده شده اند.

اين شخص که در حدود 30 سال دارد اما جنسيت او معلوم نيست با هدايايی نظير سنگ صيقل خورده، تيغه تبر، ابزار چخماقی و رنگ دانه های اخرا دفن شده است.

پژوهشگران با توجه به اين، استدلال می کنند که اين شخص دارای منزلت بلندی بوده و احتمالا با گربه ها رابطه ويژه ای داشته است. باستان شناسان فرانسوی می افزايند امکان دارد در فرهنگ مردمان عصر حجر در قبرس، گربه دارای اهميت مذهبی و همچنين مادی بوده باشد.

پروفسور ژيلن گفت: "به سختی بتوان گفت که گربه حيوانی دارای اهميت مذهبی بوده است، اما احتمالا در عوالم سمبليک و تخيلی اين مردم نقش داشته است ."

در عصر نوسنگی، زمانی که فن کشاورزی به تدريج از خاور نزديک در حال گسترش بود، ذخيره کردن غلات باعث جلب موش می شده است. بنابراين برای کنترل موش ها، احتمالا گربه ها را در روستاها نگاهداری می کرده اند.

به نظر می رسد گربه را برای دفن کردن با اين شخص کشته باشند. بر اسکلت حيوان هيچ علامتی داير بر قصابی آن ديده نمی شود که نشان می دهد هدف از کشتن آن، تغذيه نبوده است.

با اين حال استخوان های سوخته گربه از دوره مشابه در اين محوطه باستانی بر اين واقعيت دلالت می کند که اين مردم در مواردی از گربه تغذيه می کرده اند.

گربه ای که در اين گور پيدا شده است نه شبيه به گربه های امروزی، بلکه بزرگ و مشابه گربه آفريقايی است.

قبرس اصولا زيستگاه گربه سانان نبوده است، بنابراين نويسندگان اين مقاله نتيجه گرفته اند که گربه توسط انسان به جزيره آورده شده بود.
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
ياد بگير بلکی حيوان دوستی انسانهای 9500 سال پيش را

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
منم خوشم نیومد و اگر میتونستم می کشتم این کسی که با حیوان بی گناه اینکارا رو میکنه ! حالا چه گربه چه غیر گربه !
اینم شد تفریح !

عجب ملت بیکارین این آلمانیها ! ! !

edward

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Kako :
منم خوشم نیومد و اگر میتونستم می کشتم این کسی که با حیوان بی گناه اینکارا رو میکنه ! حالا چه گربه چه غیر گربه !
اینم شد تفریح !

عجب ملت بیکارین این آلمانیها ! ! !
سلام ! همونطور كه ميبينيد من سگ كاكو هستم !!
اين تاپيك شديدا تكذيب ميگردد ! گربه اي كه تو شيكم سگ نباشه بدرد در كوزه ميخوره !!! :lol:
گربه ها تا وقتي سگا گشنه نيستن دوست اونان و اونايي که تو شيشخ ميکننشون بايد به قتل برسن !

منم با ياسر ( :eek: نه کاکو ! ) موافقم !

فعلن !

esi

Registered User
لایک‌ها
1
بابا دمتون گرم،

شما چقدر حيوانات خوانگی را دوست دارين!

کسی نيست بالاخره حال اين يارو را بگيره ؟؟؟؟

ميدونين شما دوستان تو ايران دستتان آزاد تره برای اينجور بازيها، و گر نه من هم زياد بوغ نيستم!

من اينجا نميتونم، اگر اي س پی بو ببره کار به زندان ميکشه

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سه سوت يه ندا به بلاكي بده خلاص.
بلاكي از طرف داش اسي اين سايتو هكش كن.

Beta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به داداشی منم که بی گناه تو زندونه کمک کنید:( :( :(

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
_41096458_sunny_other_203.jpg

طوطی سخنگو خيانت زنی را فاش کرد

صاحب يک طوطی، وقتی که حيوان دست آموزش جيغ کشيد که "عاشقت هستم، گری"، از خيانت دوست دخترش باخبر شد.

بر اساس گزارشها، سوزی کالينز چهار ماه بود که همکار سابقش، "گری" را در آپارتمانی در شهر ليدز ملاقات می کرد که با دوست پسر خود، کريس تايلر در آن زندگی می کرد.

سؤظن آقای تايلر به اين رابطه ظاهرا پس از آن آغاز شد که زيگی، طوطی اش هنگامی که خانم کالينز تلفن موبايل خود را جواب داد، گفت: "سلام گری!"

علاوه بر اين، طوطی هروقت که اسم گری در برنامه های تلويزيونی برده می شد، صدای بوسه و عشقبازی را تقليد می کرد.

خانه تازه

به گزارش روزنامه های بريتانيا، آقای تايلر که سی ساله و برنامه نويس کامپيوتر است، يک سال بود که با دوست دخترش زندگی می کرد اما پس از اينکه با او رودررو شد و درباره سؤظنش توضيح خواست، خانم کالينز به رابطه خود اقرار کرد و خانه مشترکشان را ترک کرد.

آقای تايلر همچنين از طوطی خاکستری آفريقايی خود دست کشيد زيرا اين پرنده هشت ساله همچنان نام گری را صدا می زد و حاضر نمی شد از تقليد صدای دوست دختر سابقش دست بردارد.

او گفت: "من از ترک سوزی، پس از کاری که او انجام داده است متاسف نيستم. اما رد کردن زيگی واقعا دل من را شکست."

"من با تمام وجود عاشقش بودم و واقعا دلم برايش تنگ می شود اما شنيدن صدای او که آن نام را دائم تکرار می کرد، برايم مثل شکنجه بود."

خانم کالينز که بيست و پنج ساله است، گفت: "من به کاری که کرده ام افتخار نمی کنم اما مطمئنم که کريس، پيش از هرکس ديگری تاييد می کند که ما با هم مشکل داشتيم."

زيگی حالا از طريق يک فروشنده محلی پرندگان، خانه و سرپناه تازه ای پيدا کرده است.

بالا