برگزیده های پرشین تولز

کمک در مورد انتخاب یکی از دو راه برای اینترنت

emprator227

Registered User
لایک‌ها
29
سلام.اول از همه بگم که من مشهد زندگی میکنم و جایی که زندگی میکنیم خطوط رو نوری کردن و فقط میشه از مخابرات اینترنت گرفت.
حالا از دوستان میخوام از بین دو راه زیر یکی رو پیشنهاد بدن.
من الان یک مودم 3g دارم که با سیم کارت ایرانسل بسته میگیرم میام اینترنت.قطع و وصلی زیاد داره حالا نمیدونم از مودمه یا از خود ایرانسل.
سر عت دانلود ایرانسل هم تقریبا از 60 بود تا بهترین حالت 500 که بسته های شبانه اونم ساعت 3 تا 4 صبح بود.قبلا هم خونه قبلی مون از شاتل استفاده میکردم.
1-حالا تصمیم گرفتم مودم 3g و adsl رو بفروشم و یکم پول روش بزارم و یک مودم 4g ایرانسل بگیرم.
2-یا به جای کار بالا همون مقداری که میخوام بزارم روی پولم برای مودم برم و از مخابرات سرویس بگیرم
به مظرتون کدوم بهتره؟

single survivor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام چرا به وایمکس یه نگاه نمیکنی

فرستاده شده از HUAWEI Y330-U11ِ من با Tapatalk

korosh73

Registered User
لایک‌ها
432
سلام.اول از همه بگم که من مشهد زندگی میکنم و جایی که زندگی میکنیم خطوط رو نوری کردن و فقط میشه از مخابرات اینترنت گرفت.
حالا از دوستان میخوام از بین دو راه زیر یکی رو پیشنهاد بدن.
من الان یک مودم 3g دارم که با سیم کارت ایرانسل بسته میگیرم میام اینترنت.قطع و وصلی زیاد داره حالا نمیدونم از مودمه یا از خود ایرانسل.
سر عت دانلود ایرانسل هم تقریبا از 60 بود تا بهترین حالت 500 که بسته های شبانه اونم ساعت 3 تا 4 صبح بود.قبلا هم خونه قبلی مون از شاتل استفاده میکردم.
1-حالا تصمیم گرفتم مودم 3g و adsl رو بفروشم و یکم پول روش بزارم و یک مودم 4g ایرانسل بگیرم.
2-یا به جای کار بالا همون مقداری که میخوام بزارم روی پولم برای مودم برم و از مخابرات سرویس بگیرم
به مظرتون کدوم بهتره؟
سلام به نظر من اول اگه مقدور هست براتون سرویس دهنده های وایرلس اطرافتون رو بررسی کنید اگر به نتیجه نرسیدی یکی از مودم های 4 جی تی پی لینک (حدود 450 تومان هستش ) بگیرید
به وایمکس اصلا فکر نکند اگر کیفیت میخواهید .
برای سرویس وایرلس هم حدود 400 هزار تومان باید تجهیزات بخرید .

بالا