برگزیده های پرشین تولز

کمک در مورد سفر به تایلند

milad-kh

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
میخوای بری بی ناموسی؟خجالت بکش
فقط بچه ها یکمی در مورد هزینه ها بگید
با جزئیات هزینه غذا .تفریح .هتل.مشروب

god

Registered User
لایک‌ها
0
براي اينكه ليدي بوي تو پاچتون نره ميتونيد به سيب گلو و صداي كلفتشون دقت كنيد ولي بهترين راه كه رد خور نداره زماني هستش كه وارد هتل ميشن چون بايد كارت تحويل بدن به رزوشن ميتوني از هتل سوال كني كه اين طرف ليدي هستش يا ليدي بوي

ممکنه لیدی بوی باشن و شما نشناسید

این باصطلاح لیدی بوی ها مگر قابل شناسایی هم هستند؟ مگر با عمل جراحی تغییر جنسیت نداده اند؟ بنابراین چه فرقی به لحاظ فیزیکی با آن باصطلاح لیدی ها دارند؟
اینها مگر نمی روند عمل جراحی تغییر جنسیت انجام دهند که تبدیل به لیدی بشوند؟ آنوقت چگونه شما متوجه می شوید که طرف به لحاظ فیزیکی لیدی نیست بلکه لیدی بوی است؟ اگر به لحاظ فیزیکی قابل شناسایی است پس عمل جراحی چه فایده ای داشته است؟
نکته بعدی این است که مگر بعد از عمل جراحی شناسنامه جدید صادر نمی شود؟ پس چگونه از روی نام و اسم مندرج روی کارت شناسایی کارمند هتل تشخیص می دهد که طرف لیدی بوی است نه لیدی؟
تفاوت خاصی بین این دو تا است؟

Last edited:

homo

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
40
این باصطلاح لیدی بوی ها مگر قابل شناسایی هم هستند؟ مگر با عمل جراحی تغییر جنسیت نداده اند؟ بنابراین چه فرقی به لحاظ فیزیکی با آن باصطلاح لیدی ها دارند؟
اینها مگر نمی روند عمل جراحی تغییر جنسیت انجام دهند که تبدیل به لیدی بشوند؟ آنوقت چگونه شما متوجه می شوید که طرف به لحاظ فیزیکی لیدی نیست بلکه لیدی بوی است؟ اگر به لحاظ فیزیکی قابل شناسایی است پس عمل جراحی چه فایده ای داشته است؟
نکته بعدی این است که مگر بعد از عمل جراحی شناسنامه جدید صادر نمی شود؟ پس چگونه از روی نام و اسم مندرج روی کارت شناسایی کارمند هتل تشخیص می دهد که طرف لیدی بوی است نه لیدی؟
تفاوت خاصی بین این دو تا است؟

سلام
مهمترين طريقه شناخت ليدي بويها به نظر من صداشونه كه وقتي حرف ميزنن صدايي مثه قرقره كردن آب توصداشون هست ويكي ديگه اينكه نسبت به زناي تايلندي درشت تر وخوش اندام تر هم هستن
توي بانكوك ديسكو هاليوود فراموش نشه
خوش بگذره

E=MC²

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
يادش بخير دسته جمعي رفته بوديم پاتايا :D:D:D:D

bahram512

Registered User
لایک‌ها
140
یادش بخیر ما تو خواب شب خودمون هم رفتن به این جور جاها رو نمیبینیم :دی

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
من این لیدی بوی هارو متوجه نشدم:blush: . فک نکنم دو جنسی باشن یعنی هر دو الت زن و مرد داشته باشن . :eek:

کسی که هر دو الت رو داشته باشه هستش انجا . واسه بعضی خوبه این همه به ادمهای دیگه تجاوز مرزی کردن حالا یکی دیگه از خجالت ادم دربیاد :specool:

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
ورایش شد .

Last edited:

Roham_06

Registered User
لایک‌ها
49
جواب یکی از دوستان رو تو پ.خ دادم اینجا هم کپی میکنم تا بقیه استفاده کنن:

بلی!
بعضی ها کلا دم و دستگاه مردونه رو در میارن ولی بعضی ها هم نه! ظاهر دختره ولی طرف ک ی ر و خایه داره!
اونا که عمل کردن معمولا دیگه لو نمیدین این کارو کردن ، ولی خوب صداشون کمی بم تره معمولا! اندازه پاهاشون و ملا هیکلشون باز هم معمولا درشت تره!
من خودم وقتی تور لیدرمون بهم هشدار این قضیه رو داد و تعریف که چند نفر به جای دختر لیدی بوی بردن هتل و کلی ریده شده بشون احتیاط کردم و میپرسیدم از دخترا
باورم نمیشد ،
یکی بود خیلی داااااف ، چشما رنگی همه چی ردیف!
رفتم جلو گفتم :
Hi , you lady or ladyboy??
گفت :
lady boy!

صداش هم کاملا دخترونه بود پشمام ریخته بود! داینو شنیدم رفتم هی داد میزد که بیا از عقب بکن و از این حرفا!

خلاصه این قضایا اینجوریه !

latari

Registered User
لایک‌ها
86
اقا اینجا هزینه ها رو به پول تایلند میگید خواهش میکنم دوستان مثلا 1000 واحد پول تایلند چقدر ایران میشه در کل با یک میلیون میشه یک هفته عشق و حال خفن کرد ممنون از پاسخ دوستان پیشا پیش

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
اقا اینجا هزینه ها رو به پول تایلند میگید خواهش میکنم دوستان مثلا 1000 واحد پول تایلند چقدر ایران میشه در کل با یک میلیون میشه یک هفته عشق و حال خفن کرد ممنون از پاسخ دوستان پیشا پیش
واحد پولشون بات هست .
هر بات هم 30 تومن خودمون میشه .
بستگی داره که شما بخواید چطور تفریح کنید .
فکر کنم تور ارزان قیمت بتونید پیدا کنید ، برای یک هفته مثلا 500 تومن میگیرن .
حتما حتما هم یک نفر رو همراه خودت ببر که ضد حال نخوری .
الان هم فکر کنم هواش گرم باشه و زمان ارزونیه برای مسافرت .
سایت زیر هم سایت خوبیه :
http://www.lastsecond.ir/

trusted

Registered User
لایک‌ها
8
برید دوست عزیز
جای بسیار زیبا و دیدنی هستش
کمک و راهنمایی خواستید در خدمتم

بالا