برگزیده های پرشین تولز

کمک در مورد شبکه و راه اندازی

sanaz13x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
من چند تا سوال دارم
1) اینکه من می خوام لوکالم برای مردم شیر کنم یعنی جاهایی که می خوام رو برای مردم شیر کنم مثلا http://217.218.60.125/IBSng/user/
2) مثل بالا یه سرور باشه که مردم بتوانند ازش استفاده کنند با این وجود که روش asp.net 2 نصب باشه مثل این :http://217.218.60.125/IBSng/user/

3) اینکه بتونم یه شبکه ی اینترانت راه بندازم که کسانی که من می خوام بیان وصل شن و از سایت هایی که من می خوام دیدن کنم و خودم هم به اینترنت پرسرعت صبح تا شب وصل باشم

ممنون می شم جوابم رو زود تر بدین ممنون

sanaz13x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا بچه ها و ادمین های سایت ممنون و تشکر از مدیر انجمن که واقعا هیچ کس نتونست جواب تاپیک ما رو بده همه ی تاپیک ها جواب گرفتن به غیر از برا ما دستتون درد نکنه ممنون;):wacko::happy:

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
ای آقا چرا عصبانی میشی حالا ... :D

خودم مشکلت و حل می کنم :p قصه نداره ...

من از سوال بالای شما دو تا چیز فهمیدم :
1-> شما می خواهی یک وب سرور داخلی راه بندازی و یک سایت داخلی رو برای کلاینت ها قرار بدی
2 -> شما می خوای اینترنت رو شیر کنی و اون رو محدود کنی

اگر این دو مورد همون هایی هستند که شما گفتی , بگو تا بهت بگم

sanaz13x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها تو رو خدا یکی جواب ما رو هم بده دیگه بابا همه ی فروم ها یه روزه جواب می دن ولی شما سه روزه تو رو خدا ه جوابی بدین ممنون

sanaz13x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا سلام بله من می خوام که یه سرور رویه لوکال درست کنم و یه سات که با asp.net 2 هست را برای دیگران شیر کنم یعنی رویه اینترنت و یه کار دیگه اونه که من بتونم کلاینت ها را به یوزر و پسورد به خودم وصل کنم مثل اینترانت

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
بازم من متوجه نشدم ...

شما یه سرور داخلی داری برای کاربرای اینترنت یا یه سرور داخلی داری برای کاربرای داخلی !؟

بالا