برگزیده های پرشین تولز

[کمک] در پر کردن فرم مالیاتی fw8ben برای استفاده در سایت CJ

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
سلام

من در سایت CJ ( Commision Junction ( عضو شدم
و تونستم چند دلاری کسب کنم

کانتکت من فامیلمان در تایلند هست
من آدرس , PAYEE name را مشخصات فامیلمان در تایلند دادم

حالا باید فرم مالیاتی http://www.irs.gov/pub/irs-pdf/fw8ben.pdf
fw8ben
را پر کنم و آن را به CJ ایمیل و یا فکس کنم

راهنمای تکمیل کننده فرم
http://www.irs.gov/pub/irs-pdf/iw8ben.pdf

ولی حقیقتا هر چی بیشتر می خونم کمتر می فهمم

تو خوده راهنمای فرم آخرین صفحه نوشته که در مجموع به طور میانگین 8 ساعت طول می کشه که شخص این فرم را بخواند بفهمد پر کند و بفرستد
ولی با این همه اصطلاحات تخصصی که برای هر کدام باید 5 خط ترجمه نوشته شود کاره بسیار سختی هست
پر کردن آن شاید 80 ساعت برای من طول بکشه :wacko:

می خواستم یکی از دوستان که با CJ کار کرده یا همچین فرمی را پر کرده است من را راهنمایی کند
چون فکر کنم اگر خودم بخوام پرش کنم یک 80 ساعتی وقت ببرد

اگر می شد یک نمونه فرم تکمیل شده اش را جایی پیدا می کردم که وضعیتش مشابه من باشد خیلی عالی می شد

SEO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزيز،

مي دونم كه تو چه مشكلي گير كردي. دقيقآ من هم 2 سال پيش كه داشتم تو CJ عضو مي شدم، به اين مشكل بر خوردم كه اين فرم رو چه جوري پر كنم. خيلي وقتمو گرفت تا اينكه بفهمم چي به چيه. من نمونه فرم پر شده رو براتون ميفرستم. حالشو ببرين!!!

من از فونتهاي فارسي استفاده كردم اگه نمي تونيد بخونيد بهم بگيد بصورت انگليسي upload كنم.

فایل های ضمیمه

• fw8ben-filled.pdf
    166.6 KB · نمایش ها: 41

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
سلام دوست عزیز
ممنون از اینکه وقت گذاشتی

من ان PDF را دانلود کردم
ولی فقط شما 3 تا از فیلد های آن را جواب داده بود

بقیش خالی بود
اشکال از نرم افزار من هست یا فقط باید همان 3 تایی که شما مشخص کرده بودید را پر کنم ؟

م

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
سلام دوست عزيز،

مي دونم كه تو چه مشكلي گير كردي. دقيقآ من هم 2 سال پيش كه داشتم تو CJ عضو مي شدم، به اين مشكل بر خوردم كه اين فرم رو چه جوري پر كنم. خيلي وقتمو گرفت تا اينكه بفهمم چي به چيه. من نمونه فرم پر شده رو براتون ميفرستم. حالشو ببرين!!!

من از فونتهاي فارسي استفاده كردم اگه نمي تونيد بخونيد بهم بگيد بصورت انگليسي upload كنم.
اگه تجربه کار با cj یا در کل سیستم Affiliate دارین خوشحال میشم در تاپیک مربوطه بیشتر در مورد این سیستم ها صحبت کنید.:)

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
اين آقاي سئو كولاك كرده.....

فقط نميدونم چرا به همچين آدم فعالي عنوان فعال نميدن اونوقت به كساني كه بيست ساله آنلاين نشدن لقب فعال دادن
يكي چند سال پيش يك مدت فعال بوده هنوز عنوان فعال رو داره اما اين آقاي سئو هنوز كاربر معموليه...

مديران توجه كنن!

SEO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز
ممنون از اینکه وقت گذاشتی

من ان PDF را دانلود کردم
ولی فقط شما 3 تا از فیلد های آن را جواب داده بود

بقیش خالی بود
اشکال از نرم افزار من هست یا فقط باید همان 3 تایی که شما مشخص کرده بودید را پر کنم ؟

دوست عزيز، شما كافيست فيلدهاي شماره 1و2و3و4و8 رو پر كنيد. و در آخر فرم اسم خودتان رو بنويسيد و تاريخ بزنيد.

اگه تجربه کار با cj یا در کل سیستم Affiliate دارین خوشحال میشم در تاپیک مربوطه بیشتر در مورد این سیستم ها صحبت کنید.

حتمآ اين كار رو خواهم كرد. من با Merchant هاي مختلفي كار كرده ام و انواع مدلهاي Pay Per Sale و Pay Per Lead رو كار كرده ام. حتمآ در فكرش هستم كه چد تا مقاله در اين زمينه ارائه بدم

اين آقاي سئو كولاك كرده.....

فقط نميدونم چرا به همچين آدم فعالي عنوان فعال نميدن اونوقت به كساني كه بيست ساله آنلاين نشدن لقب فعال دادن
يكي چند سال پيش يك مدت فعال بوده هنوز عنوان فعال رو داره اما اين آقاي سئو هنوز كاربر معموليه...

مديران توجه كنن!

آقا شما هي منو شرمنده مي كنيد. ممنون:)

بالا