برگزیده های پرشین تولز

کمک فوری برای هارد ریست تبلت Pierre cardin OC704

alimc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
کسی میدونه این مدل واقعا چه جوری هارد ریست میشه !؟هرچی که گشتو و پیداکردم رو انجام میدم ولی نمیشه که نمیشه !؟یه وبجت ریختم روش تو قسمت نورش روش زدم نورش ازبس کم شده هیچی نمیشه دید صدای بیب ولومش میاد ولی تصویر ندارم که ریستش کنم ! منظورم اینه که تبلت سالمه فقط کنتراستش رفته انگار با این وبجت !پاسخ بدید لطفا .ممنون

jahan57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
کسی میدونه این مدل واقعا چه جوری هارد ریست میشه !؟هرچی که گشتو و پیداکردم رو انجام میدم ولی نمیشه که نمیشه !؟یه وبجت ریختم روش تو قسمت نورش روش زدم نورش ازبس کم شده هیچی نمیشه دید صدای بیب ولومش میاد ولی تصویر ندارم که ریستش کنم ! منظورم اینه که تبلت سالمه فقط کنتراستش رفته انگار با این وبجت !پاسخ بدید لطفا .ممنون
سلام منم امروز این مشکل رو با نصب یک برنامه برای مدیریت باطری تبلت برام بوجود اومد که کنتراس نور تبلت 10درصد شد هرکاری کردم چیزی پیدا نبود بلاخره با چراغ قوه گوشی موبایلم که نورش سفید رنگ هست از نزدیک گرفتم رو ی صفحه تبلت یه چیزاهای مشخص شد .بعدش همون برنامه رو اجرا کردم وبادردسررفتم توی تنظیمات برنامه وکنتراس رو 100درصد کردم وسیو کرذم وبلاخره درست شد.پس باید با یه چراغ قوه نورزیاد حتما ال ای دی باشه روی صفحه بندازی یه چیزهای دیده میشه

بالا