برگزیده های پرشین تولز

کمک فوری...در مورد تگ مویبل تایپ

silence

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میشه نوشته ها رو کنار هم آورد یا نه.آگه میشه کجا باید این کار رو انجام بدم.
یعنی سه تا ستون سه تایی.مثلاً نوشته1 نوشته2 نوشته3
نوشته 11 نوشته12 نوشته 13

واسه این تو قالب از چه تگی باید استفاده کنم.
چه جوری باید استفاده کنم

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
این بیشتر مربوط به طراحی قالب و css هستش...
اگه کسی جوابت را نداد بعد خودم جوابت را میدم فعلا...

silence

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از میلاد :
این بیشتر مربوط به طراحی قالب و css هستش...
اگه کسی جوابت را نداد بعد خودم جوابت را میدم فعلا...

من که نفهمیدم منظورش چی هست:blink:
اگه تو فهمیدی میلاد جان توضیح بده

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
اقا من يه روش ميگم يکي بشينه بنويسه، يه table باز کنيد بعد تگ tr بايد قرار بگيره بعدش هم يه td حالا و mtentrybody حالا لازمه که يه شمارنده با php يا javascript بسازيد که هربار یک واحد به متغيرش اضافه بشه و یه شرط هم بذاريد که اگر مقدار شمارنده به 3 رسيد يک تگ بسته شونده tr و بلافاصله بعد از اون يک تگ بازشونده tr درج کنه و شمارنده رو بذاره روي صفر. mtentries هم باید پیش از اولین tr و تگ بسته شونده mtentries هم باید از اون کد js يا php قرار بگيره. اين عدد 3 هم يعني سه تا entry رو کنار هم ميذاره و براي بعدي ميره به tr بعدي و رديف بعد، حالا به جاي 3 هر عدد ديگه مي شه گذاشت. الان باید برم بیرون اگه ماشين بهم نزنه برگشتم يه کد اضافه ميکنم که معلوم بشه چي گفتم، فکر کنم پلاگين هم براي اين کار باشه البته.

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از aaber_piade :
اقا من يه روش ميگم يکي بشينه بنويسه، يه table باز کنيد بعد تگ tr بايد قرار بگيره بعدش هم يه td حالا و mtentrybody حالا لازمه که يه شمارنده با php يا javascript بسازيد که هربار یک واحد به متغيرش اضافه بشه و یه شرط هم بذاريد که اگر مقدار شمارنده به 3 رسيد يک تگ بسته شونده tr و بلافاصله بعد از اون يک تگ بازشونده tr درج کنه و شمارنده رو بذاره روي صفر. mtentries هم باید پیش از اولین tr و تگ بسته شونده mtentries هم باید از اون کد js يا php قرار بگيره. اين عدد 3 هم يعني سه تا entry رو کنار هم ميذاره و براي بعدي ميره به tr بعدي و رديف بعد، حالا به جاي 3 هر عدد ديگه مي شه گذاشت. الان باید برم بیرون اگه ماشين بهم نزنه برگشتم يه کد اضافه ميکنم که معلوم بشه چي گفتم، فکر کنم پلاگين هم براي اين کار باشه البته.

عابر جان من هر چی خودم رو اینوری اونوری کردم دستمو زیر چونم زدم و متفکرانه به حرف شما اندیشیدم آخرش به این نتیجه رسیدم که نمی فهمم چی گفتی:blink:

اگه سالم برگشتی خودت بیا بگو که چی گفتی تا متوجه بشیم.:eek:

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از aaber_piade :
روش شما خوبه ولي چرا از همون روش عادي لستن و آفست استفاده نكنيم!؟ الان مخم كار نمي‌كنه ببينم مشكل اون كجاشه!

mbf

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از azemati :
روش شما خوبه ولي چرا از همون روش عادي لستن و آفست استفاده نكنيم!؟ الان مخم كار نمي‌كنه ببينم مشكل اون كجاشه!

خب عظمتی جان یاخود شما عابر جان بالاخره چی شد یه خورده توضیح لطفا.:eek:

بالا