برگزیده های پرشین تولز

کمک فوری در مورد هارد

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
سلام دوستان بازم یه مشکل دیگه

قبلا براتون گفته بودم که هارد 160 ساتا Maxtor خریدم اول که اطلاعاتمون رو از دست دادیم [NTFS Disk Crash]

بعد هم دیگه با هیچ برنامه ای اجازه پارتیشن بندی نمیده حتی با دیسکت بوت هم بالا میام بازم نمیشه

با برنامه Partition magic تحت داس که 2-3 بار تا حالا باهاش پارتیشن بندی کردم ولی همون اول کار که میخواد پارتیشن ها رو بسازه رو 7% برنامه پارتیشن مجیک تحت داس قفل میکنه .

حتی زمانی که هارد ساتا به سیستم وصل میشه و میخوام با هارد قبلیم بالا بیام بلکی با Partition magic تحت ویندوز پارتیشن بندی کنم اول اینکه خیلی دیر ویندوز بالا میاد (در صورتی که روز اول که ساتا رو خریدم انگار نه انگار راحت ویندوز بالا میومد حتی زمانی که NTFS DISK CRASH هم شده بودم راحت ویندوز بالا میاومد و درایوهای ساتا رو میشناخت اما حالا نمی دونم چه مرگش شده؟ که خیلی ویندوز دیر با همون ساتا میاد بالا) اینم بگم که مشکل از ویندوزم نیست چون رو سیستم 2-3 نفر تست کردم دقیقا رو سیستم اوناهم دیر ویندوز لود میکنه.
حالا نمیدونم مشکل از کجاست؟ برای چی تازگیا دیر ویندوز با ساتا لود میشه؟
به هر حال حدود 10-12 دقیقه طول کشید تا ویندوز با ساتا لود شد اما هیچ کدوم درایورهای ساتا نبود.
منم که دیگه بیخیال اطلاعاتم شده بودم رفتم با پارتیشن مجیک ساتارو پارتیشن بندی کنم دیدم پیغام خطا داد و وارد پارتیشن مجیک نشد. این بود خطاش:partition table is bed

حالا موندم چه جوری پارتیشن بندی کنم ؟:(

با fdisk هم نمیتونه پارتیشن بندی کنه:(

به نظرتون راه حل نهایی برای این هارد چیه؟;)

آیا مشکل داره؟

اینم خطاهای هست که با دو برنامه Partition magic,Norton Disk Doctor میده؟

norton.JPG

magic.JPG

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
.طفلک
هر چی بلا هست سر تو میاد
من قبلا هم گفتم
این پارتیشن مجیک برنامه زیاد کارایی نیست
از Acronis استفاده کن

NetworkMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
دوست عزيز اگر هارد را جديد خريديد و گارانتي داره توصيه ميكنم كه سريعا عوضش كنيد . هاردي كه از ابتدا غير طبيعي گير بده و مرتب پارتيشنش بپره يا خرابي بده مشكل اساسي داره و بايد زود عوضش كنيد ، مخصوصا سريهاي اول هاردهاي جديد مشكلاتشون بيشتره. من 2 ماه پيش يك هارد مثل هارد شما داشتم كه اولا با پارتيشن ها مشكل داشت و ثانيا دو بار همون اوايل كار توي انتقال فايل Reset كرد و هر بار كل پارتيشن پريد . روز دوم به اونجايي كه خريده بودم پس دادم و يكي ديگه به جاش گرفتم اين دومي هيچ يك از ايرادهاي قبلي را نداشت و بسيار عالي داره كار ميكنه . اگر گارانتي داره سريعا عوضش كن و زياد روش وقت نزار .

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
شما با maxblast فرمت سطح پايين هم انجام داديد؟

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از hwt :
شما با maxblast فرمت سطح پايين هم انجام داديد؟

نه دوست عزیز
لطفا بیشتر راهنمایی کنید
لینک دانلود ازش داری

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از Opera 8.0 :
.طفلک
هر چی بلا هست سر تو میاد
من قبلا هم گفتم
این پارتیشن مجیک برنامه زیاد کارایی نیست
از Acronis استفاده کن

با Acronis Disk Director Suite هم تست کردم اصلا هارد ساتا رو نمیشناسه:(

mo|-|sen

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از ♂MAJID :
هاردتو اسکن کن ببین bad sector نداره

من که گقتم: هیچ برنامه ای این هارد ساتا رو نمیشناسه حتی NDD
حالا میگید چه کنم؟

Yavar 14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Salam

doste aziz hardeto ba cd win xp partishen kon kollan windows hard ro ta 127 meg ghabool mikone hich farghi ham nemikone hardet az che noei bashe

Bandeh Khoda Yavar

بالا