برگزیده های پرشین تولز

کمک فوری در مورد گوشی موتورولا

imanem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام و خسته نباشید برادرم یه گوشه موتورولا v3i خریده . دوست داره گوشیش مثل من(nokia 6681) برنامه روش نصب بشه. حالا چند سوال دارم. ممنون میشم اگه کسی جوابامو بده :
1-آیا میشه جاوای ورژن بالاتر روش نصب کرد ؟ از کجا ؟
2-چند برنامه و بازی که روش نصب بشه بهم معرفی کنید.
3-اکثر برنامه های جاوا رو که روش زدم نصب میشه ولی اجرا نمیشه.آیا به خاطر ورژن پایین جاواشه؟
همینا . مرسی:)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سلام
در جواب سوال اول فکر نمیکنم ممکن باشه
در جواب سوال دوم یک سری به سایت getjar بزنید تایپ گوشی رو v3i انتخاب کنید چیزایی که پیدا میکنه حتما رو گوشی اجرا میشه....در مورد سوال 3 هم باید بگم که نه به خاطر ورژن پایین جاوا نیست....متاسفانه باید خدمتتون عرض کنم که موتورولا کلا در ساپورت کردن اپلیکیشنهای جاوا مشکل داره یعنی فقط اپلیکیشنهای خاصی روش نصب میشه و هر اپلیکیشن جاوایی روش نصب نمیشه...کلا تو نصب اپلیکیشنهای جاوا لنگ میزنه...البته این مشکل به مقدار قابل توجهی میتونم بگم 98% تو v3x حل شده!!!

imanem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ضمن عرض تشکر از دوست عزیزی که جوابمو داد یه مورد اینکه این سایتی که دادی مخابرات زحمتشو کشیده.
یه سوال دیگه هم داشتم آیا پروگرام یا چیزی وجود داره که بشه توسط این گوشی v3i اس ام اس فارسی خوند؟
و یا حتی نوشت؟
مرسی

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
در مورد فارسی نوشتن باید خدمتتون عرض کنم که شما باید language pack فارسی که فکر کنم شمارش 0035 باشه رو از سایت motox.us به صورت یک فایل فلش بگیرید و با برنامه فلش مخصوص v3i اونو فلش کنید یادش به خیر یک زمانی v3 داشتم از این کارها میکردم...جالبه پک زبان فارسی این گوشی توسط شرکت موتورولا ارائه شده یک تاپیک موتورولا v3/v3i هم هست که تاپیکش رفته پایین ولی در صفحات این بخش دنبالش بگردین خیلی مفیده: http://forum.persiantools.com/f37.html

فروم خارجی موتورولا هم اینه فروم خوبی هست:

www.motox.info

بالا