• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کمک فوری فوری کی از دوستان توی ادره ثبت تهران یک آشنای گردن کلفت داره

Ali_3947

Registered User
لایک‌ها
25
از دوستان کی می تونه به من کمک کنه پدر بزرگم یک زمین 1000 متری توی یکی از محله های شمال شهر تهران داره که قولنامه ای سال 52 - 53 خریده قیمت اون زمین الان 25 میلیارد تومانه ولی نمی تونیم سند بگیریم روی اون قولنامه اگه کسی یک آشنای گردن کلفت داشته باشه توی اداره ثبت شمال تهران بتونه برام سند بگیره من حاضرم 30 درصد زمین رو به نام خودش سند بزنه که میشه حدود 8 میلیارد تومان خواهش می کنم کمک کنید. اون زمین رو ما تونسیتم حفظش کنیم زمین خالیه.
خواهشا اگه لینکتون قوی هست و میتونه سند بگیره خصوصی بزارید بیشتر توضیح می دم

Last edited:

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
پیام دادم بهتون...

Rammstein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
یه وکیل خوب با روابط قوی و خاص نیاز داری ! این بهتر از آشنا و ... هستش . با آشنا کارت راه نمیوفته !
اگه خواستی یه پیام به من بده اطلاعات تماست رو بگو + جزئیات بیشتر ببینم میتونم برات کسی رو پیدا بکنم
البته اگه موضوع سر کاری نیست و واقعا تصمیم به انجام این کار دارید !

Ali_3947

Registered User
لایک‌ها
25
یه وکیل خوب با روابط قوی و خاص نیاز داری ! این بهتر از آشنا و ... هستش . با آشنا کارت راه نمیوفته !
اگه خواستی یه پیام به من بده اطلاعات تماست رو بگو + جزئیات بیشتر ببینم میتونم برات کسی رو پیدا بکنم
البته اگه موضوع سر کاری نیست و واقعا تصمیم به انجام این کار دارید !

دوست عزیز مشکلات مختلفی هست خیلی با وکیل های که فقط تخصصا کارشون املاک هست صحبت کردم چند تا مشکل وجود داره:
چون ارزش زمین 24 میلیارد هست وکالتش حدود 2 میلیارد تومان هست که باید از اولش خرج کنی و این مقدار رو داشته باشی هیچ وکیلی شرطی بدون پیش پرداخت حاضر به کار نیست
مشکل دیگه اینه زیاد به وکیلاها نمی شه اعتماد کرد الکی کار رو لفت می دن و پول می گیرن و کار و خیلی سخت می کنن الکی
مشکل دیگه اینه که زمان این کار که بخوایی با وکیل جلو بری چندین سال طول می کشه
و خیلی مشکلات دیگه که کار از طریق وکیل رو سخت می کنه

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
دوست عزیز مشکلات مختلفی هست خیلی با وکیل های که فقط تخصصا کارشون املاک هست صحبت کردم چند تا مشکل وجود داره:
چون ارزش زمین 24 میلیارد هست وکالتش حدود 2 میلیارد تومان هست که باید از اولش خرج کنی و این مقدار رو داشته باشی هیچ وکیلی شرطی بدون پیش پرداخت حاضر به کار نیست
مشکل دیگه اینه زیاد به وکیلاها نمی شه اعتماد کرد الکی کار رو لفت می دن و پول می گیرن و کار و خیلی سخت می کنن الکی
مشکل دیگه اینه که زمان این کار که بخوایی با وکیل جلو بری چندین سال طول می کشه
و خیلی مشکلات دیگه که کار از طریق وکیل رو سخت می کنه
هر جور مایل هستید .
فرمایشتون درسته , وکیلی که من میخواستم معرفی بکنم درصورتی که کار رو میگرفت اولش 2 الی 3 تومن و 30% الی 40% ملک رو بر میداشت .

Ali_3947

Registered User
لایک‌ها
25
بهم پیام خصوصی بده متوجه نشدم چطور پول رو می گیره کامل بگید چطوره نحوه کارش

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
بهم پیام خصوصی بده متوجه نشدم چطور پول رو می گیره کامل بگید چطوره نحوه کارش
حدود 2 الی 3 میلیارد تومن اول میگیره و بعد از به سر انجام رسیدن کار 30% الی 40% زمین به نام میخوره .

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
باید یک وکیلی پیدا کنی که آخر کار سهم خودش رو برداره با توجه به مبلغ بالای زمین امکان پیدا کردنش هست
2-3 میلیارد اول کار بدی به وکیله طرف خودش رو بازنشسته می کنه :D

mh_nox

Registered User
لایک‌ها
151
اطلاعات کامل رو بدید
شاید بشه کاری کرد

بالا