برگزیده های پرشین تولز

کمک فوری

kasraaziz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه لب تاپ خریدم مدلش اینه Samsung Notebook 5 530E5M ویندوزش عوض کردم ولی هر چی توی اینترنت میگردم خبری از درایور هاش نیست کسی میدونه باید چکار کنم در ضمن درایو نوری نداره چه مارکی خوب هست که بخرم و ممنون میشم اگه کسی کمک کنه و لینک دانلود داریور هاش را برام بگذاره....

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
هنگام آپدیت شدن ویندوز درایورهاش هم آپدیت میشه، در مورد درایو نوری هم مارک ASUS خوبه.

kasraaziz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هنگام آپدیت شدن ویندوز درایورهاش هم آپدیت میشه، در مورد درایو نوری هم مارک ASUS خوبه.
ممنون دوست عزیز ویندوز 10 64 بیتی نصب کردم اما هدفون آن کار نمیکنه وقتی در میارم صدا داره اما هدفون را که به پورت جک میزنم صدایش قطع میشه توی کنترل پنل همه کار انجام شده مشکلی نداره بعصپضی ها میگن باید درایورش نصب بشه و بعضی ها میگویند در ویندوز 10 یه قلق خاصی داره که باید تنظیم بشه خلاصه هیچکس نتونست کمک کنه چرا هدفون کار نمیکنه//// ممنون میشم اگه کسی راهنمایی بکنه

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
درایور کارت صداش هم هنگام آپدیت شدن ویندوز همراه با آپدیتهای ویندوز میاد، تنها کاری که باید بکنید اینه که ویندوز رو آپدیت کنید.

kasraaziz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درایور کارت صداش هم هنگام آپدیت شدن ویندوز همراه با آپدیتهای ویندوز میاد، تنها کاری که باید بکنید اینه که ویندوز رو آپدیت کنید.
ممنون دوست عزیز با آپدیت ویندوز همه مشکلات حل شد با تشکر

بالا