برگزیده های پرشین تولز

کمک فوری

esteki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام

من می خوام یه سایت ارائه دهنده خدمات هاست رایگان راه اندازی کنم . به وسیله سیستم fhm ver 1.2 . حال سوالم از شما عزیزان این بود که برای گذاشتن تبلیغ روی ساب دومینهایی که این اسکریپت درست میکنه باید چه کاری انجام دهم .(البته می خوام این کار به صورت اتوماتیک انجام شود )
آیا به وسیله اسکریپت php ads این کار امکان پذیر هست یا خیر ؟
اگر جوابتون مثبته چگونه می شود این دو سیستم را با هم مچ کرد؟

مثلاً شما سایتهای خارجی مثل : http://www.freeservers.com را اگر ببینید کاربران به محض اینکه در این وبسایتها ثبت نام کردند و مقداری فضا به آنها اختصاص داده شد . تا به صفحه اول وب سایت خود وارد می شود یه تبلیغ یا در بالای صفحه یا در پائین صفحه به صورت اتوماتیک برای آنها نمایش داده می شود .

حال من هم همچین برنامه ای می خواهم . کسی می تونه در این راستا به من کمک کنه ؟

با تشکر از همه دوستان .....

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7
آره عزیز
کافیه کد جاوا اسکریپتش رو اینکلود کنی روی ایندکس
برای سیستم های هاستینگ چند نمونه سیستم از قبل آماده تبلغاتی وجود داره از گوگل استفاده کنین پیدا میشه

esteki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آره عزیز
کافیه کد جاوا اسکریپتش رو اینکلود کنی روی ایندکس
برای سیستم های هاستینگ چند نمونه سیستم از قبل آماده تبلغاتی وجود داره از گوگل استفاده کنین پیدا میشه

با سلام مجدد
میشه کمی راجع به این کار توضیح دهید . منظورتون از کد جاوا اسکریپت همون کدی که سیستم php ads در ابتدای کار به ما می ده . و دوم اینکه منظورتون از اینکلود کردن در فایل ایندکس همان فایل ایندکس Fhm می باشد .
آیا با این کار هر ساب دومینی که این سیستم می سازه به صورت اتوماتیک دارای بنر تبلیغاتی می شود ؟

با تشکر از شما ......

بالا