آژانس هواپیمایی

کمک فوری

شروع موضوع توسط danijon_2006 ‏19 دسامبر 2007 در انجمن آنتی ویروس و فایروال

1. danijon_2006

danijon_2006 Registered User

سلام دوستان مدتی بود مبتلا به ویروسی شده بودم .فولدر اپشن از قسمت تولس پاک شده بود تو همه ی درایور ها یه نیوفلدر ساخته شده بود. و مشکلات دیگه خلاصه هارد رو کلا فرمت کردم فکر کردم ویروس پاک شده به پیشنهاد یکی انتی ویروس اواست avast 4 رو نصب کردم با اخرین اپتودیت ها و بعد از اسکن هم خیالم راحت شد ویروسی ندارم اما با نصب ویستا و طولانی شدن بیش از اندازه ی اون در قسمت اخر نصبش باز مشکوک شدم باز هم هر روز اواست رو اپتودیت کردم اما بازم با اسکن چیزی به نام ویروس نشناخت حالا دچار ویروسی تازه شدم که مشکل بزرگی ایجاد کرده وقتی مثلا کابل موبایل رو به یو اس بی وصل میکنم میخواد بگه یه سخت افزار جدید به سیستم وصل شده ولی تو همین قسمت گیر میکنه و هی این سخت افزار یا مدل گوشی رو معرفی میکنه و این کار مدام ادامه پیدا میکنه و در یکی از درایور هام هم یه اپتودیت اومده سر خود که فکر کنم خودش ویروس باشه و از اونجا که پاک هم نمیشه خیلی بهش مشکوکم لطفا یکی مکم کنه

2. danijon_2006

danijon_2006 Registered User

کسی نبود کمک کنه

3. hamilton

hamilton Registered User

آنتي ويروس Avast را پاك كنيد و يك آنتي ويروس قدرتمند مثل Kaspersky يا NOD32 نصب و آپديت كنيد و بعد كل سيستم را اسكن كنيد.قبل از اسكن هم System Restore را غير فعال كنيد.توصيه ميكنم يكبار هم در حالت Safe Mode سيستم خود را كامل اسكن كنيد.
    به قدرت Avast زياد نميشه اعتماد كرد.

avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی