برگزیده های پرشین تولز

کمک نیما کنید.. کارت شارژ بگیرید

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
هر آدمی قسمت اعظمی از وقت خودشون رو پای یه چیزی میزاره.. یکی تمام زندگیش رو میزاره که توی ورزش مورد نظرش مقام بیاره.. یکی دیگه تمام عمرش رو پای رفیق بازی و علافی میگذرونه.. یکی دیگه تمام عمرش رو پای فکر کردن میگذرونه.. یکی دیگه تمام عمرش رو صرف پول در اوردن میکنه.. و امروز خودش رو فدای فرداش میکنه.. یکی دیگه از اول دبستان تا گرفتن مدرک دکتری چیزی جز درس خوندن نفهمیده- یکی دیگه تمام عمرش رو صرف خدمت به خانوادش میکنه و...

همه میدونم که فرد موفق کسیه که همه چیز رو کنار هم داشته باشه..
دنبال یه منبع اطلاعات هستم که مفصل در مورد تعادل بین همه ی اینها توی زندگی توضیح بده.. مقاله- کتاب-زندگی نامه- فیلم-مستند- سمینار -و یا هر چیزی که بتونه کمک کنه..

میدونم هدف همه کمک کردن هستش ولی به پاس تشکر به کسایی که منبع خوبی بهم معرفی کنن کارت شارژِ (به رسم یاد بود :D ) تقدیم میشه..

بنا به محتوا و ارزشی که اون منبع میتونه برام داشته باشه مبلغ شارژ متغیر هستش..

1000 تومانی
2000 تومانی

با تشکر. :blush:.

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
دوستان منم خوب بلت نیسّم تعادل داشته باشم بین کار و خونواده و زندگی و کلاً همه چی.

لطفاً راهنمایی کنید و به رسم تشکر ازتون کارت شارژ میگیرم

1000 تومانی
2000 تومانی

با تشکر.
blushsmiley.gif
.

a1a169

Registered User
لایک‌ها
43
تعادل بین اینا به خودت بستگی داره

مثلا یکی پول واسش مهمتر از درسه واسه پول بیشتر از درس وقت میزاره یا یکی فقط ورزش واسش مهمه کل زندگیشو به گاج میده واسه ورزش

شما بر اساس شدت حال کردنت با این هر کدوم از این چیزا اولویت بندی کن

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
تعادل بین اینا به خودت بستگی داره

مثلا یکی پول واسش مهمتر از درسه واسه پول بیشتر از درس وقت میزاره یا یکی فقط ورزش واسش مهمه کل زندگیشو به گاج میده واسه ورزش

شما بر اساس شدت حال کردنت با این هر کدوم از این چیزا اولویت بندی کن

برادر جان خودم در حد یه کتاب فکر کردم .. ولی میخوام دانسته هام رو کامل کنم و مطمئن شم که چیزی از نظرم جا نمونده.. چون میخوام بر همین اساس فیلمنامه ای بنویسم..
اگه نکته ای جا بمونه کل داستان به فنا میره!!!

pulp_152

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
119
شما سطح فکرت گسترش پیدا کنه و نگرشت تغییر کنه ! .. فکر نمیکنم با خوندن یک کتاب و منبع معلوم چنین چیزی مهیا بشه ! چون خودت هم میدونی که تعادل خوبه ! ولی بهش عمل نمیکنی ... چون باورش نداری .. اگر میخوای باور کنی .. باید مشاوره کنی !

پیشنهاد من اینه که در قدم اول سی دی های مشاوره ای دکتر فرهنگ هلاکوئی که قسمت بندی داره (بر هر کسی که هر نیازی داشته باشه) ببینی و کارهایی که میگه رو انجام بدی !

کارت شارژ هم مال دوست دخترت :دی

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
شما سطح فکرت گسترش پیدا کنه و نگرشت تغییر کنه ! .. فکر نمیکنم با خوندن یک کتاب و منبع معلوم چنین چیزی مهیا بشه ! چون خودت هم میدونی که تعادل خوبه ! ولی بهش عمل نمیکنی ... چون باورش نداری .. اگر میخوای باور کنی .. باید مشاوره کنی !

پیشنهاد من اینه که در قدم اول سی دی های مشاوره ای دکتر فرهنگ هلاکوئی که قسمت بندی داره (بر هر کسی که هر نیازی داشته باشه) ببینی و کارهایی که میگه رو انجام بدی !

کارت شارژ هم مال دوست دخترت :دی

clap-animated-animation-clap-smiley-emoticon-000340-large.gif

مخم سوت کشید بسکی تحقیق کردم.. دیگه نمیدونم باید چیکار کنم..
شما کارت شارژ رو برای من پ.خ کن مشکل حل میشه.
شمارمو پ.خ کردم

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
اگه وب میدی شارژ میدم طور دیگه ای فایده نداره:D

parand.pdrm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شاید کتاب قانون توانگری کاترین پاندر بتونه کمکت کنه
ترجمه گیتی خوشدل
نشر پیکان

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757
فکر نکنم این هایی که میگی یک جا پیدا بشه.حتی تو معروفت ترین کتاب هایی که در مورد طرز فکر/روش زندگی و ... هست.از کسی به صورت عام تبعیت نکن.هر کدوم از آدم ها یک نقصی دارند و این باعث میشه کسی پیدا نشه که ب صورت تمام و کمال ازش بتونی تقلید کنی.
کتاب.کتاب زیاد بخون.مقاله ها هم بد نیست.به نظر من از رمان شروع کن.داستان کوتاه و ...
هر کتابی هر چند هم ناچیز باشه حرفی برای گفتن داره.اگر اون حرف رو بتونی درک کنی و از هر کتاب حتی یک نکته در بیاری.اونوقت زندگیت میشه گستره ای از اعتقادات و افکاری که مربوط به یک شخص نیست و به صورت دلخواه گلچین کردی.

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
برادر جان بخدا نمیدونی چقدر فکر کردم !!! دیگه مخم داره سوت میکشه!!!
اونقدر ها هم وقت ندارم !!

بالا