برگزیده های پرشین تولز

کمک واسه k800i

jou_cz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگوستیک صدا؟چه ربطی به فلش داره؟؟!!

کدوم اگوستیک رو سونی اریکسون تایید نمی کنه؟

کی گفته شما فریمور یه گوشی دیگه رو روی گوشیتون فلش کنید.فریمور مخصوص گوشیتون رو با برنامه فلش کنید تا بدون هیچ گونه مشکلی بالا بیاد.

شما وقتی که بخوایید یه باکس بخرید باید اون باکس رو از نماینده مخصوص بگیرید تا بتونید وارد اون سایت باکس بشید و فریمور های مربوطه رو دانلود کنید.به عنوان مثال همین باکس یونیورسال که همه می شناسنش.سایتش اصلا اجازه اینو نمی ده که هر کسی بخواد بره فریمور هارو دانلود کنه.همین فریمورها هم توسط هکرها درست نشدن.بلکه سورسش توسط خود کمپانی برداشته شده.

حالا اون فریمور چه توسط کابل خود گوشی و برنامه فلش بشه و چه توسط دستگاه فلش...فرقی نمی کنه.علت اینکه می گن با کابل خود گوشی و نرم افزار بهتره فلش نکنیم اینه که سرعت انتقال داده ها در کابل usb بسیار پایین تر از کابل و باکس فلش هست و این خودش می تونه باعث مشکلات بشه.یه زمانی فلش کردن یه گوشی سونی اریکسون توسط XS++ تا 45 دقیقه هم طول می کشید اما باکس فلش فقط در حد چند دقیقه....

اینکه سخت افزار یه گوشی مانند اسپیکر برای یه رنج خاص ساخته شده اصلا منظورتون رو نفهمیدم.....

وات خروجی تمام اسپیکر های سونی اریکسون یکی نیستند و نباید روی نرم افزار برای صدای بیشتر مانور داد

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
وات خروجی تمام اسپیکر های سونی اریکسون یکی نیستند و نباید روی نرم افزار برای صدای بیشتر مانور داد

دوست عزیز شما مثه اینکه اصلا این جریان فلش کردن رو Get it نشدید و حرف از وات صدا می زنید !!!

پیشنهاد می کنم یه خورده اطلاعاتتون رو در باره فریمور و کاستومایز و CID گوشی های سونی اریکسون بیشتر کنید بعد در مورد اگوستیک و وات صدا حرف بزنید.چون این دو حتی یک درصد هم ربطی به هم ندارند !

با نرم افزار ما گوشی رو هک نمی کنیم که صداش رو بلند کنیم !! بلکه گوشی رو فلش می کنیم ! مانند باکس فلش.

jou_cz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز شما مثه اینکه اصلا این جریان فلش کردن رو Get it نشدید و حرف از وات صدا می زنید !!!

پیشنهاد می کنم یه خورده اطلاعاتتون رو در باره فریمور و کاستومایز و CID گوشی های سونی اریکسون بیشتر کنید بعد در مورد اگوستیک و وات صدا حرف بزنید.چون این دو حتی یک درصد هم ربطی به هم ندارند !

با نرم افزار ما گوشی رو هک نمی کنیم که صداش رو بلند کنیم !! بلکه گوشی رو فلش می کنیم ! مانند باکس فلش.

میشه بفرمایید چرا ربط نداره در ضمن اگر مشکلی نداشت خود سونی اریکسون از اولش آگوستیک عالی رو گوشی میریخت

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
سلام بر اساتيد ^_^

من هم K800i دارم و البته مشکلى‌باهاش نداشتم تا چند رور پيش که دادم مامانم که باترى گوشيشون مشکل پيدا کرده بود با خودشون ببرن، ولى انگار گوشى جان دلش براى من تنگ ميشه و يهو صفحه اش سفيد ميشه و همون شکلى مى مونه (از حالت سکوت خواستند درش بيارن و اين شکلى شده!) . مامانم نزديک ميدون وليعصر بودن، ميبرن پيش يکى از موبايل فروشى هاى اونجا و ميگن برنامه اش مشکل پيدا کرده و بايد نميدونم چکارش کنند و خلاصه يه نيم ساعت اين برنامه ريزى يا هر کارى که مى کنند طول ميکشه و 20 هزار تومن هم ميگيرند و اينا. البته همه چى از sms ها و تنظيمات گرفته تا دفترچه ى تلفن ميپره و منم چون هميشه ميترسيدم که گوشيرو به کامپيوتر وصل کنم مشکل پيدا کنه از هيچ کدومشون بک آپ نگرفته بودم :(

ولى بعد از اين برنامه ريزى دوباره (به اين آيا ميگن فلش کردن؟) گوشيم همه چيش قاطى پاتى شده!

کمترينش اينه که تمام «ى» هاى فارسى گوشيم براى زبان فارسى الان شده «ى» عربى با 2 نقطه زيرش (از اينا ---> ي) که بدجورى تو ذوقم ميزنه (ولى فارسى نويسى اس ام اسيش - تکست مسج - درسته!)، به جاى بله هم مينويسه آرى که از اينم خوشم نمياد. ولى مهمتر از اينا اينه که اون نماد Play Now (فکر کنم اين بود اسمش) که يه دکمه ى play سبز رنگ بالاى سمت چپ منوى تلفن بود (مثل شکل پايين: )

الان تبديل شده به يه تکه کاغذ با آرم سونى اريکسون کنارش و با انتخابشم مينويسه Sony Ericsson (شکل زير) :

بعد کل شکلک هاى افزودنى به sms در بخش انيميشنش عوض شده و از يه سرى شکلک هاى رنگ و وارنگ که من خيلى دوستشون داشتم (پايينى ها)

تبديل شده به اينا که نميدونم گاوند ، خوکند ، اسب آبيند يا چيند؟

از اينا بدتر تم ها رو هم چه مال خود گوشى باشه چه متفرقه قاطى و خراب نشون ميده مثل تصاوير پايين:

خود گوشى هم احساس ميکنم کند شده، مثلا قبلا انقدر براى ذخيره کردن يه عکس طول نميداد ولى الان روند ذخيره سازيش خيلى طولانى شده >_<

ميگم آيا ممکنه به جاى برنامه ى K800i يه چيز ديگه روش ريخته باشند که به اين روز درآمده؟! من الان از خود از دست دادن پيام ها و شماره هام به شدت دپرس هستم ، خود گوشى رو هم که ميبينم شکل و شمايلش اين شکلى شده بدتر افسرده ميشم :(

حالا قراره ببريمش همونجايى که ازشون خريديم شايد فرجى شود ولى به نظرتون اين تغييرات بالا براى اين گوشى الان طبيعيه؟ آيا شکلک هاى K800i جديدا عوض شدند و شده اند اين گاوه؟!!! بعد مگه يه برنامه ى واحد براى هر مدل وجود نداره که اگه مشکلى پيدا شد و هر طرف شهر که رفتى دادى درستش کنند فرقى با يه جاى ديگه نداشته باشه؟ يعنى 1000 جور مدل برنامه دادن و فلش کردن و نميدونم چى براش وجود داره؟
1655.gif

يه راستى ديگه، اگه اين کار بالا فلش کردنه، جدا 20 هزار تومن هزينه شه يا اين چون خيلى K800i عزيز منو خوشگل کرده اينقدر گرفته؟

مرسى.
‌‌
‌‌

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
این احتمالا یا ناقص فلش شده یا فایل فلش خودشون ایراد داشته//

ببرید همون جا و بهشون راجع به تم بگید باید درست کنن..چون حالا ممکنه در مورد ی یا ایکون ها بشه بی خیال شد ولی تم ها اگر اینطوری میشن حتما باید دوباره فلش کنن...

جدیدا من هر سونی اریکسونی دیدم ایکون هاش همون شکلی شدن که مال شما هست..از اون نظر مشکلی نیست..ولی مشکل تم خیلی مهمه...ممکنه یهو 1 ماه دیگه دوباره روشن نشه...حتما ببرید نشون بدین...

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
خيلى خيلى ممنونم از پاسختون
00000036.gif

حتما همين کار را خواهم کرد، راستى امروز متوجه شدم که نمايش تم ها فقط در حالت زبان فارسى مشکل داره و اگر زبان گوشى روى انگليسى، فرانسه يا حتى عربى باشه درست نشون داده ميشن!

بعد ببخشيد يک سؤال ديگه، متأسفانه نميدونم فرم‌ور گوشيم پيش از اين مشکل چى بوده ولى الان R1CF001 هستش. آيا به نظرتون بايد همين باشه يا اشتباهه؟

باز هم ممنونم ^_^
‌‌

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
خب پس 100 درصد فایل فلش شون ایراد داره..چون فقط تو فارسی اینجوری میشه....

اخرین فیرم ویر گوشی اینه: R8BF003 و خب اونی که رو مال شما ریختن قدیمی تره...بگید با نسخه جدید فلش کنن...فارسی رو هم اضافه کنن...

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خيلى خيلى ممنونم از پاسختون
00000036.gif

حتما همين کار را خواهم کرد، راستى امروز متوجه شدم که نمايش تم ها فقط در حالت زبان فارسى مشکل داره و اگر زبان گوشى روى انگليسى، فرانسه يا حتى عربى باشه درست نشون داده ميشن!

بعد ببخشيد يک سؤال ديگه، متأسفانه نميدونم فرم‌ور گوشيم پيش از اين مشکل چى بوده ولى الان R1CF001 هستش. آيا به نظرتون بايد همين باشه يا اشتباهه؟

باز هم ممنونم ^_^
‌‌
اون مغازه احتمالا فلش درست یا جدید رو نداشته که این فلش رو زده وگرنه کرم که نداشته! شما هم برید اونجا به احتمال قوی چیزی عایدتون نمیشه! بهتره به راحتی در عرض 10 دقیقه خودتون این کار رو توی خونه انجام بدین!

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
باز هم از راهنمايى و پاسختون سپاسگزارم
rose.gif

خوب راستش ديروز اول رفتيم همونجاييکه که فلشش کرده بودند که آقا اين مشکل داره، درستش کنيد لطفا ولى طرف زير بار نرفت و گفت نه، برنامه ى من مشکل نداره و حتما تمتون اشکال داره و اين همه چيش درسته و اصلا مشکلش کجاست و خلاصه هيچى به هيچى.

بعدش رفتيم جمهورى اونجايى که خريده بوديم و با کلى مکافات و بدبختى و صرف زمان دقيقا 3 ساعت (چون يه بار گفتند چندين تا گوشى ديگه پيش از شما تو نوبته، يه بار ديگه هم گفتند 11 تا فايل زيپه که بايد يکى يکى نصب کنند رو گوشى ببينند اينى که من ميگم کدوم يکى از ايناست و طول ميکشه که نميدونم حالا واقعا همينجوريه يا نه؟) سرانجام زبان و تم و شکلک هاى گوشى بينوا درست شد و تحويل من دادند و گفتند برنامه ى اشتباهى يه گوشى ديگه (سرى Z يا P) روش ريخته شده بوده و براى همين مشکل داشته! بعد هم گفت شما اصلا نبايد تم گوشى رو تغيير بدين و بايد همونايى که مال خودشه يا من - فروشنده - روش ريختم رو استفاده کنيد، بقيه اش ويروسه!!!!!! :blink: (2 سال اين تم رو گوشى من بود مشکل نداشت، حالا ويروس شد؟ واقعا که!)

به نقل از faridbahal :
اون مغازه احتمالا فلش درست یا جدید رو نداشته که این فلش رو زده وگرنه کرم که نداشته! شما هم برید اونجا به احتمال قوی چیزی عایدتون نمیشه!
بله، دقيقا حق با شما بود و چيزى عايدم نشد.

بهتره به راحتی در عرض 10 دقیقه خودتون این کار رو توی خونه انجام بدین!
متأسفانه من وارد نيستم :blush:
برنامه ى مخصوصى چيزى داره؟ ميشه راهنمايى بيشترى کنيد. مرسى.
‌‌‌‌

Last edited:

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
باز هم از راهنمايى و پاسختون سپاسگزارم
rose.gif

خوب راستش ديروز اول رفتيم همونجاييکه که فلشش کرده بودند که آقا اين مشکل داره، درستش کنيد لطفا ولى طرف زير بار نرفت و گفت نه، برنامه ى من مشکل نداره و حتما تمتون اشکال داره و اين همه چيش درسته و اصلا مشکلش کجاست و خلاصه هيچى به هيچى.

بعدش رفتيم جمهورى اونجايى که خريده بوديم و با کلى مکافات و بدبختى و صرف زمان دقيقا 3 ساعت (چون يه بار گفتند چندين تا گوشى ديگه پيش از شما تو نوبته، يه بار ديگه هم گفتند 11 تا فايل زيپه که بايد يکى يکى نصب کنند رو گوشى ببينند اينى که من ميگم کدوم يکى از ايناست و طول ميکشه که نميدونم حالا واقعا همينجوريه يا نه؟) سرانجام زبان و تم و شکلک هاى گوشى بينوا درست شد و تحويل من دادند و گفتند برنامه ى اشتباهى يه گوشى ديگه (سرى Z يا P) روش ريخته شده بوده و براى همين مشکل داشته! بعد هم گفت شما اصلا نبايد تم گوشى رو تغيير بدين و بايد همونايى که مال خودشه يا من - فروشنده - روش ريختم رو استفاده کنيد، بقيه اش ويروسه!!!!!! :blink: (2 سال اين تم رو گوشى من بود مشکل نداشت، حالا ويروس شد؟ واقعا که!)

بله، دقيقا حق با شما بود و چيزى عايدم نشد.

متأسفانه من وارد نيستم :blush:
برنامه ى مخصوصى چيزى داره؟ ميشه راهنمايى بيشترى کنيد. مرسى.
‌‌‌‌
خواهش میکنم!
تم رو که چرت و پرت گفتن!! شما هر تمی میخوای استفاده کن!
برای دستکاری گوشی های سونی اریکسون روش های خیلی جالب و به درد بخوری هست (مثل بلک لیست و قفل گذاری و..)
راستش من میتونم توضیح بدم کل مراحل رو برات اما به نظرم وقتی که توی فروم های دیگه هم توضیح داده شده دوباره کاریه من از اول توضیح بدم! شما اونجا رو بخون هر جاش مشکل داشتی من در خدمتم! میتونی از فروم topsony.ir یا موبایلستان استفاده کنی! روش سختی نداره! فقط 1 برنامه میخواد به همراه 2 تا فایل فلش! و کمی حس ماجراجویی:D

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
‌‌
اوه مرسى، حتما اون فروم ها را نگاه خواهم کرد چون دوست دارم که ياد بگيرم و فکر کنم حس ماجراجوييش هم الان در وجودم ديگه شکل گرفته باشه :D

در رابطه با تم هم حدس زده بودم بايد چرت گفته باشه براى همين اولين کارى که بعد از خروج از مغازه اش کردم اين بود که تم گوشيم رو برگردوندم به همون مال خودم. ولى نيم درصد هم احتمال دادم شايد درست گفته باشه که با فرمايش شما ديگه خيالم راحت شد. مرسى ازتون
blooba_014.gif

‌‌

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
‌‌
اوه مرسى، حتما اون فروم ها را نگاه خواهم کرد چون دوست دارم که ياد بگيرم و فکر کنم حس ماجراجوييش هم الان در وجودم ديگه شکل گرفته باشه :D

در رابطه با تم هم حدس زده بودم بايد چرت گفته باشه براى همين اولين کارى که بعد از خروج از مغازه اش کردم اين بود که تم گوشيم رو برگردوندم به همون مال خودم. ولى نيم درصد هم احتمال دادم شايد درست گفته باشه که با فرمايش شما ديگه خيالم راحت شد. مرسى ازتون
blooba_014.gif

‌‌
بعد از خوندن اون فروم ها هر جاشو متوجه نشدین من در خدمتم

mahan19

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من نیاز به کمک زیادی دارم.
گوشی من K800i هست یکبار به USB جلوی کامپیوتر وصل شده و از همون موقع مشکل پیدا کرده.
شارژش زودتر از قبلا میخوابه و با USB هم به کامپیوتر وصل نمیشه مجبور شدم برم BlueTooth بخرم و اگر چیزی میخوام بریزم روش .
تمام موبایلی ها هم بردمش تو این دهات هیچکس بلد نیست چیکار کنه !
هرکی میدونه چطوری درست میشه بهم بگه باید چیکارش کنم به خدا دیگه کلافه شدم.:(

راستی در حالت عادی وقتی USB بهش وصل می کنم اون سه گزینه که باید انتخاب کنی نمیاد مثل این:
File Manager
PC Suite
PC Storage
اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیده انگار که بهش USB وصل نمیشه.

دوست عزيز اگه مشكلتون حل نشده ،به نظر من 99 درصد مشكل از آي سي يو اس بي هست و هيچ ربطي به نرم افزار گوشي و فلش كردن نداره، آي سي يو اس بي رو تعويضش كنين مشكل ايشاللا حل ميشه.لطفا پاسخ بدين تا نتيجه رو همه بدونن.
مرسي.

Last edited:
بالا