برگزیده های پرشین تولز

کمک ویروس

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دوتا فایل پی دی اف رو یک سی دی ویروسی داشتم . حالا اونها رو روی یک ویندوز در 1 درایو دیگه دارم . آیا اون فایلها هم ویروس دارند . چطوری اونا رو بیارم تو این ویندوز . از ویروس کش هم اصلا استفاده نمیکنم .

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دوتا فایل پی دی اف رو یک سی دی ویروسی داشتم . حالا اونها رو روی یک ویندوز در 1 درایو دیگه دارم . آیا اون فایلها هم ویروس دارند . چطوری اونا رو بیارم تو این ویندوز . از ویروس کش هم اصلا استفاده نمیکنم .

یکی بگه من چیکار کنم . توی هر درایوم یک همچین فایلی هست .
49bj0nb.jpg

2jev12d.jpg

بعضی وقتها هم از روی فولدر ها یک کپی میگیره . عین خودش با همون اسم ولی چیزی توش نیست . مشکل اصلی من الان اینه که اولا چجوری از بین ببرمش و دوما من الان موبایل کسی رو با کابل usb به کامپیوترم وصل کردم و این فایل سریع روی حافظه اصلی و مموری کارت اون نشست . آیا موبایل هم ویروسی شده . لطفا راهنمایی کنید . من اصلا در این زمینه سر رشته ندارم .

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
یکی بگه من چیکار کنم . توی هر درایوم یک همچین فایلی هست .
49bj0nb.jpg

2jev12d.jpg

بعضی وقتها هم از روی فولدر ها یک کپی میگیره . عین خودش با همون اسم ولی چیزی توش نیست . مشکل اصلی من الان اینه که اولا چجوری از بین ببرمش و دوما من الان موبایل کسی رو با کابل usb به کامپیوترم وصل کردم و این فایل سریع روی حافظه اصلی و مموری کارت اون نشست . آیا موبایل هم ویروسی شده . لطفا راهنمایی کنید . من اصلا در این زمینه سر رشته ندارم .
شما برو اينجا و آخرين نسخه Kaspersky Antivirus يا Kaspersky Internet Security رو دانلود و نصب بنما تا از جميع بليات در امان باشی. www.9down.com
اين فايل ميره تو موبايل ولی اصولاً ويروس کامپولوتر نميتونه رو موبايل کاری انجام بده و بر عکس.

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما برو اينجا و آخرين نسخه Kaspersky Antivirus يا Kaspersky Internet Security رو دانلود و نصب بنما تا از جميع بليات در امان باشی. www.9down.com
اين فايل ميره تو موبايل ولی اصولاً ويروس کامپولوتر نميتونه رو موبايل کاری انجام بده و بر عکس.

از این لینکهایی که در سایت 9down هست نمیشه دانلود کرد . میشه کسی آدرس اونرو را در راپید شیر یا سایتهای مشابه پیدا کنه . کرک فراموش نشود .
جدیدا کامپیوترم بدون اخطار ری استارت میشه .:(

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
1- سيستم ريستور رو خاموش كنيد.
2-nod32 رو نصب كنيد.
3-هنگام اسكن تسك منيجر باز باشه

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1- سيستم ريستور رو خاموش كنيد.
2-nod32 رو نصب كنيد.
3-هنگام اسكن تسك منيجر باز باشه

ممنون . فعلا KASPERSKY ANTI-VIRUS 6.00 رو نصب کردم . امیدوارم من از شر اینهمه ویروس نجات بده .

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
اگه آپديت کنی حتماً همينطوره. الان نسخه 7 هم اومده تو همون​
http://www.9down.com. برای دانلود از اين سايت نبايد روی لينک کليک کنی. بلکه بايد اونو تو نوار آدرس کپی کنی يا اگه ميخوای با دانلود منيجر مثل FlashGet دانلود کنی تو صفحه Propertis فايل قسمت Referrer خالی باشه.

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون . فعلا KASPERSKY ANTI-VIRUS 6.00 رو نصب کردم . امیدوارم من از شر اینهمه ویروس نجات بده .
این کاسپر رو نصب کردم حالا کد میخواد . نمیدونم قبلا چط.وری اورجینالش کردم . یکی توضیح بده
من یک فایل هم دارم به نام kps_2y_000ADD31.key ولی نمیدونم به چه دردی میخوره ؟

killer-star

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببین تسک منیجرتو باز کن فایلهایی که میدونی غیر عادیه رو اند کن.
بعد این لینکو نگاه کن یه چیزایی دستگیرت میشه!
امیدوارم کمکت کنه!

من چون تا حالا دقیقا همین ویروسو نداشتم کامل نمیتونم کمکت کنم اما لینکو نگاه کنی بد نیست :
http://forum.persiantools.com/t63689.html

مرسی:cool:

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
بنده خدا يه چيز ديگه ميپرسه ملت يه چيز ديگه جواب ميدن !!!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
این کاسپر رو نصب کردم حالا کد میخواد . نمیدونم قبلا چط.وری اورجینالش کردم . یکی توضیح بده
من یک فایل هم دارم به نام kps_2y_000ADD31.key ولی نمیدونم به چه دردی میخوره ؟
وقتی ويزارد مربوط به رجيستر مياد گزينه Use an existing key رو بزن با دکمه Browse آدرس اين فايل رو بده. ولی فکر کنم چون نسخه قديمی نصب کردی بعد از آپديت Blacklist بشی. يه search تو گوگل بکن لينک دانلود ورژن 7.0.0.120 با کرک هست منم الان دارم همونو استفاده ميکنم بلک ليست هم نيست.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
اساساً پيشنهاد ميکنم به 7.0.0.125 آپگريد بشی، هنوز همش blacklist نشده.

بالا