برگزیده های پرشین تولز

کمک ! پسوند کل اطلاعاتم شده cool اضافه کردن برچسب

mmdreza

Registered User
لایک‌ها
102
سلام

صبح داشتم یه لایسنس پیدا میکردم برا deep freeze یه فایل از سایت خارجی دانلود کردم و بعد از نصب پسوند کل اطلاعات هاردم یک شکل شد و تغییر پیدا کرد به cool

هارد جدید وصل کردم و ویندوز جدید ریختم بازم همین مشکل رو دارم ممنون میشم اگه کسی راه حلی بلده راهنمایی کنه

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
سلام

صبح داشتم یه لایسنس پیدا میکردم برا deep freeze یه فایل از سایت خارجی دانلود کردم و بعد از نصب پسوند کل اطلاعات هاردم یک شکل شد و تغییر پیدا کرد به cool

هارد جدید وصل کردم و ویندوز جدید ریختم بازم همین مشکل رو دارم ممنون میشم اگه کسی راه حلی بلده راهنمایی کنه
متاسفانه دچار ویروس باج افزار شده اید.
کاش هارد دیگه ای بهش وصل نمیکردید
الان تنها راه نصب آنتی ویروس بروز شده و قوی و اسکن هست تا ویروس رو از کار بندازه
بعدش متاسفانه باید هارد رو فرمت کنید چون فایل ها به روش های پیچیده ای قفل شده.
اگه نوع باج افزار قدیمی میبود میشد کاریش کرد...ولی این cool تقریبا جدید هست و هنوز راهی برای قفل گشاییش نیست یا اگرهم باشه خیلی محدود هست.
بعداز فرمت هارد یه نرم افزار ریکاوری خوب نصب کنید شاید بشه مقداری از فایل هارو زنده کرد...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

mmdreza

Registered User
لایک‌ها
102
متاسفانه دچار ویروس باج افزار شده اید.
کاش هارد دیگه ای بهش وصل نمیکردید
الان تنها راه نصب آنتی ویروس بروز شده و قوی و اسکن هست تا ویروس رو از کار بندازه
بعدش متاسفانه باید هارد رو فرمت کنید چون فایل ها به روش های پیچیده ای قفل شده.
اگه نوع باج افزار قدیمی میبود میشد کاریش کرد...ولی این cool تقریبا جدید هست و هنوز راهی برای قفل گشاییش نیست یا اگرهم باشه خیلی محدود هست.
بعداز فرمت هارد یه نرم افزار ریکاوری خوب نصب کنید شاید بشه مقداری از فایل هارو زنده کرد...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
ممنون ... هارد رو فعلا میذارم کنار تا یه راهی براش پیدا کنیم

abas_umr

Registered User
لایک‌ها
79
ممنون ... هارد رو فعلا میذارم کنار تا یه راهی براش پیدا کنیم
احتمال پیدا کردن راه حل صفره
یه سری نرم افزار هست ک میشه مثلا باز کرد ولی اونا هم پولی هستن

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
احتمال پیدا کردن راه حل صفره
یه سری نرم افزار هست ک میشه مثلا باز کرد ولی اونا هم پولی هستن
خیر برادر احتمالش صفر نیست البته به شرطی که این باج افزار خیلی پخش بشه اونوقت ممکنه شرکتهای بزرگ به فکر بیوفتن براش کلید درست کنن نمونه خودم چند سال پیش به نوع gandcrab آلوده شدم که شرکت بیتدیفندر راه حلش رو پیدا کرد و همه فایلهام برگشت

IDINARASH

Registered User
لایک‌ها
93
سلام نگران نباش امروز شرکت نیستم میرم شرکت بررسی میکنم شنبه انشاالله طبق گفته دوست عزیزمون مصطفی 1366 دقیقا یه مدت بعد کسپر نود و بیت دفدر و ... خودشون راهکار فرار از باج افزار و نرم افزار رمز نگاری رو کشف میکنن و دیکد میکنن فایلاتونو نگران نباشید منم میگردم پیامم بده فراموش نکنم بگم کارشناسام بگردن برات

IDINARASH

Registered User
لایک‌ها
93
سلام

یه لطف کن یه فایل از هاردت رو برام بفرست هر چی باشه (عکس ،نوت پد و ...) یه اسکرین (عکس) هم از فایل هات بگیر بفرست برا دانلود فایل از soft98 بگیر تضمین فایلهاش با من

بالا