برگزیده های پرشین تولز

کمک کمک کمک کمک کمک

siminss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهشا یکی کمک کنه من وقتی ctrl + alt + delete رو میزنم این پیغام میاد :
task manager has been disabled by your administerator
هر وقت هم که کامپیوتر رو روشن میکنم یه پیغامی میاد که تا ok نکنم نمیره ( این دو مشکل هم زمان با هم بوجود اومدن ) چی کار کنم ؟؟ :(

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از siminss :
هر وقت هم که کامپیوتر رو روشن میکنم یه پیغامی میاد که تا ok نکنم نمیره ( این دو مشکل هم زمان با هم بوجود اومدن ) چی کار کنم ؟؟ :(
تحت شبکه هستی؟

nima643a

Registered User
لایک‌ها
0
این یعنی جلوی دسترسی تو به تسک منیجر گرفته شده که اگر تحت شبکه باشی توسطه ادمینه

siminss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی من تحت شبکه نیستم . تنها کاری که به فکرم رسید این بود که ویندوز رو عوض کنم الآن هم خوب شده ( بعد از عوض کردن ویندوز ) ولی نمیدونم اگه دوباره اینجوری شد چی کار کنم ؟

siminss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی یه سوال دیگه :blush: لنز سی دی رایتر رو چه جوری پاک کنم ؟ یه مدته که شطرنجی رایت میکنه . اصلا بخاطر لنزشه یا بلای دیگه ای سرش اومده ؟

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
اون مشکل task manager واسه ویروس یا spyware بید....یه آنتی ویروس یا anti spyware بریزی درست میشه

G4chB0y

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از siminss :
ولی من تحت شبکه نیستم . تنها کاری که به فکرم رسید این بود که ویندوز رو عوض کنم الآن هم خوب شده ( بعد از عوض کردن ویندوز ) ولی نمیدونم اگه دوباره اینجوری شد چی کار کنم ؟

نگاه شما با مجیک پی.اس هک شدین
تنها راهشم اینه که یه انتی ویروس توپ روی سیستمت نصب کنی

من BitDefender 9 Plus رو پیشنهاد میکنم
هم سریع آپدیت میشه
هم مثل آنتی ویروسهای دیگه سرعت کامپیوترت رو نمی آره پایین

موفق باشی

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
به نقل از siminss :
خوب هر کسی يه چيزی گفته ! ولی در کل همونطور که گفته شد به وسيله يه trojan البته نه الزاماً مجيک پی اس آلوده شده بوده سيستمت که اون چند تا کار ميکنه يکيش بستن Task Manager, MSConfig و مشابه اونه که تو server بوسيله نفوذگر تعيين ميشه. آنتی ويروس ميتونه در صورت شناسايی اونو پاک کنه يا از آلوده شدنهای بعدی جلوگيری کنه ولی معمولاً نميتونه دوباره Task Manager رو باز کنه مگر بازی از اونها ! راه حال کلی برای باز کردن Task Manager و موارد مشابه استفاده از Group Policy هست که مثلاً ميتونی از طريق Run و با type کردن اسمش يعنی gpedit.msc اونو فراخوانی کنی.در قسمت User Configuration تحت Administrative Templates و زير منو System بخشی هست با عنوان Ctrl + Alt + Del Options که اينجا گزينه اول مربوط به Task Manager ميشه. اين تنظيم توسط اون trojan خاص Enable شده بود که شما در صورت داشتن اختيارات مدير سيستم ميتونستی از اينجا تغييرش بدی.
در مورد اون پيغام قبل از ورود به windows هم چون متنشو ننوشتی نميشه نظر داد.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
جالبه که پست مال يک ماه پيشه و کسی اين چيزا رو نگفته تو اين مدت.

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از amin007110 :
خوب هر کسی يه چيزی گفته ! ولی در کل همونطور که گفته شد به وسيله يه trojan البته نه الزاماً مجيک پی اس آلوده شده بوده سيستمت که اون چند تا کار ميکنه يکيش بستن Task Manager, MSConfig و مشابه اونه که تو server بوسيله نفوذگر تعيين ميشه. آنتی ويروس ميتونه در صورت شناسايی اونو پاک کنه يا از آلوده شدنهای بعدی جلوگيری کنه ولی معمولاً نميتونه دوباره Task Manager رو باز کنه مگر بازی از اونها ! راه حال کلی برای باز کردن Task Manager و موارد مشابه استفاده از Group Policy هست که مثلاً ميتونی از طريق Run و با type کردن اسمش يعنی gpedit.msc اونو فراخوانی کنی.در قسمت User Configuration تحت Administrative Templates و زير منو System بخشی هست با عنوان Ctrl + Alt + Del Options که اينجا گزينه اول مربوط به Task Manager ميشه. اين تنظيم توسط اون trojan خاص Enable شده بود که شما در صورت داشتن اختيارات مدير سيستم ميتونستی از اينجا تغييرش بدی.
در مورد اون پيغام قبل از ورود به windows هم چون متنشو ننوشتی نميشه نظر داد.
من اینو قبول دارم
ولی یه کم پیچیده اش کردی!
اگه خودم این پستتو 2 سال پیش میدیدم
چیز زیادی ازش دستگیرم نمیشد

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
به نقل از Pac_ginobat :
من اینو قبول دارم
ولی یه کم پیچیده اش کردی!