برگزیده های پرشین تولز

کمک کمک 1 جا گیر کردم بدادم برسید

parse1

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همه برو بچ
من امروز 1 آی میت خریدم :http://www.gsmarena.com/i_mate_sp3-960.php اس پی 3
برای دریافت با بلوتوث مشکلی نیست ولی برای ارسال روی فایل ها فقط send via email و send via infrared داره
بلوتث نداره !!
1کی از برو بکس میگفت باید یک فال منیجر دیگه روش نصب کنی !
حالا کسی فایل منیجر واسهMicrosoft Pocket PC 2003 SE OSسراغ نداره من نصب کنم ببینم چی میشه ؟

خیلی این موضوع حیاتیه لطفآ کمک کنید

SHAH_RAM

Registered User
لایک‌ها
1
یابد beam رو بزرنید! beam نداره؟

parse1

Registered User
لایک‌ها
0
توی beam این نوشته : recive incoming beams که من تیکش رو میزنم و توی قسمت بلوتوث discoverable هم میزنم ولی بازم send via bluetooth نمیاد !:(

parse1

Registered User
لایک‌ها
0
این بلوتوثش واسه من 1 مسئله حیاتیه شما میتونی به من بگید اصلآ این گوشی بلوتوث داره یا نه ؟ چون تویه سایتش نوشته داره روی جعبش هم که نوشته داره خود گوشی هم که منوی بلوتث داره و من چند تا فایل هم باهاش از بلوتوث recive کردم ولی send نداره که نداره !!!! :( :eek: :(

mehdi_ms

Registered User
لایک‌ها
0
مگه ميشه يه گوشي بلوتوس نداشته باشه و بتونه فايل بگيره(عجايب هشتم)
وقتي از منوي پروگرام وارد فايل اكسپلور ميشه روي فايلي كه ميخواهي بفرستي چند لحظه قلم رو نگه ميداري وبعد همنطور كه دوستمون گفت بيم رو انتخاب ميكني(صبر كن تا گوشيت سرچ كنه)

parse1

Registered User
لایک‌ها
0
داداش گوشی من که Touchscreen نیستش که قلم داشته باشه فایل اکسپلورر نداره و فایل منیجر داره !

mehdi_ms

Registered User
لایک‌ها
0
دوست خوبم منو ببخشيد فكر كردم جم داريد
خب قبلا هم دوستان اين مشكل رو مطرح كردند ولي مثل اينكه كسي جوابي براش نداشت(براي اسمارت فون هاي ويندوز موبايل)

parse1

Registered User
لایک‌ها
0
آقا این منو بیچاره کرده یکی به دادم برسه ما که تازه کاریم بلت نیستیم شما اساتید اگر میشه 1 فایل منیجر که به گوشی ما بخوره واسه ما پیدا کنید اجرش 100 در دنیا 100000 در آخرت !

mehdi_ms

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزيز چگونگي رفع مشكلت را براي دوستان هم بگيد(حتما به درد خواهد خورد)

parse1

Registered User
لایک‌ها
0
از همون send via infrared استفاده کردم 2 تا گزینه میاره یکی search یکی IR که وقتی search رو بزنی میگرده دنبال device بلوتوث و میتونی ارسال کنی :p :happy:

بالا