برگزیده های پرشین تولز

کمک...کمک...access denied

mehrnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من در اکس پی یه شاخه رو private کردم که یوزر دیگری نتونه استفاده کنه
حالا که ویندوز رو عوض کردم باز نمیشه و پیغام access denied میده
تمام پروژه هام تو این فولدر هستش
مطمئنم که راهی داره
هرکی تونست کمکم بده ممنون میشم
تو رو خدا ....کمک...........

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بله عزیز راه حل داره

شما از اون فولدر یه Properties بگیر فقط موقع انجام اینکار دکمه SHIFT رو فشار بده
توی صفحه Properties یه تب میبینی که نوشته security میری اونجا توی قسمت ADvanced \ Owner
خوب حالا Owner اون رو بنام یوزر خودت تغییر میدی
اگه اسم هیچ یوزری نبود توی همون قسمت اول یوزر خودت و ADminstartors رو اضافه میکنی و بعدش
دیگه تمومه
36.gif

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
به نقل از Opera 8.0 :
بله عزیز راه حل داره

شما از اون فولدر یه Properties بگیر فقط موقع انجام اینکار دکمه SHIFT رو فشار بده
توی صفحه Properties یه تب میبینی که نوشته security میری اونجا توی قسمت ADvanced \ Owner
خوب حالا Owner اون رو بنام یوزر خودت تغییر میدی
اگه اسم هیچ یوزری نبود توی همون قسمت اول یوزر خودت و ADminstartors رو اضافه میکنی و بعدش
دیگه تمومه
36.gif
من که با Shift نتونستم بيارمش ! ولی وقتی تو Folder Options سربرگ View گزينه Use Simple File Shareing رو از انتخاب در بيارم اين منو مياد که تو قسمت Advanced اين Owner رو ميشه ديد. مطمئنّی با Shift مياد ؟

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ن که با Shift نتونستم بيارمش ! ولی وقتی تو Folder Options سربرگ View گزينه Use Simple File Shareing رو از انتخاب در بيارم اين منو مياد که تو قسمت Advanced اين Owner رو ميشه ديد. مطمئنّی با Shift مياد ؟
درسته اشتباه مربوط به حافظه من میشه

ولی بقیه موارد درسته

rastvand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر میکنم در اکثر همچین مواردی مدیر اصلی و پیشفرض سیستم یعنیadministrator دسترسی به همه چیز رو داره ولی قبل از هر اعمال محدودیت باید شرایط دسترسی ها و کاربران مجاز رو در نظر داشت و همه گوشه های کار رو سنجید

mehrnet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
از راهنماییتون ممنونم..ولی وقتی به قسمت security میرم همه دکمه ها غیر فعال هستند
باید چکار کنم

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ببینم قسمت Advanced که غیر فعال نیست؟
شما برو اونجا بعد بگو بقیه مشکلت چیه
منتظرم

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
بعد نداره كه! ميره قسمت advanced ، سربرگ Owner ، حالا از ليست پايين گزينه %USERNAME% يا Administrators رو انتخاب مي كنه ، اون پايين تيك replace owner on subcontainers and objects رو ميزنه بعد ok ميكنه. ديگه حله!
حالا تو پنجره security همه چيز بايد درست شده باشه . اگه چيزي اينجا نيومده باشه الان بايد دكمه add فعال شده باشه. add رو ميزنه و يه يوزر مثل %USERNAME% يا Administrators رو مينويسه و ok ميكنه و دوباره ok ميكنه. ديگه الان 100% همه چي حله.
منظور از %USERNAME% همون يوزرنيم فعلي هست كه با اون وارد ويندوز شديم.

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بعد نداره كه! ميره قسمت advanced ، سربرگ Owner ، حالا از ليست پايين گزينه %USERNAME% يا Administrators رو انتخاب مي كنه ، اون پايين تيك replace owner on subcontainers and objects رو ميزنه بعد ok ميكنه. ديگه حله!
حالا تو پنجره security همه چيز بايد درست شده باشه . اگه چيزي اينجا نيومده باشه الان بايد دكمه add فعال شده باشه. add رو ميزنه و يه يوزر مثل %USERNAME% يا Administrators رو مينويسه و ok ميكنه و دوباره ok ميكنه. ديگه الان 100% همه چي حله.
منظور از %USERNAME% همون يوزرنيم فعلي هست كه با اون وارد ويندوز شديم.

خوب حالا چرا منو میزنی مگه من چیزی غیر از این گفتم؟

بالا