برگزیده های پرشین تولز

کمک کنید ایران جهان را بگیرد - ErePublik

Mehdi_s82

Registered User
لایک‌ها
17
چرا من بند شدم ؟؟!!
Important
You have been banned from our website. You are not an Erepublik citizen anymore.
For any question please contact us.

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
حتمن مولتی ساختی... خواستی بگو برات اینوایت بفرستم ...

Last edited:

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
چه جالب!

بسيار علاقه مند شديم!
براي منم بفرستيد لطفا، ايميل ام در امضا هست. مرسي

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان من هنوز كار نكردم 5 گلد بهم داده، به همه ميده؟
و اينكه من از اين آموزشهايي كه در صفحات اول بود استفاده كردم اما نفهميدم بايد چيكار كنم؟ آخه گفته شده اونجا كه بايد حزب تشكيل داد، حتما بايد حزب درست كرد؟
چرا من هنوز بيكارم؟ چقدر طول ميكشه يه كمپاني منو استخدام كنه؟

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
و اينكه من از اين آموزشهايي كه در صفحات اول بود استفاده كردم اما نفهميدم بايد چيكار كنم؟ آخه گفته شده اونجا كه بايد حزب تشكيل داد، حتما بايد حزب درست كرد؟

اون پنج تا گلد رو بابت اینوایت بهت داده... که تقریبن باهاش کاری نمیشه کرد... البته تقریبن... میتونی بفروشیش به پول تبدیلش کنید و باهاش چیز میز بخری... یا میتونی بدی به **** حذبت که باهاش کارهای خفن بکنه... و اینکه لازم نیست خودت حزب درست کنی... میتونی عضو یه حزب شی... که رنکت بره بالا...
برای کار هم درخواست بدین صبر کنید حتمن استخدام میشین، یکی دو روزه... البته هون اول با 1 ریال در روز ممکنه شروع بشه... اما بعدن زیاد تر هم میشه...
راستی غذا خوردن رو فراموش نکن... که ولنست میاد پایین...

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
اون پنج تا گلد رو بابت اینوایت بهت داده... که تقریبن باهاش کاری نمیشه کرد... البته تقریبن... میتونی بفروشیش به پول تبدیلش کنید و باهاش چیز میز بخری... یا میتونی بدی به **** حذبت که باهاش کارهای خفن بکنه... و اینکه لازم نیست خودت حزب درست کنی... میتونی عضو یه حزب شی... که رنکت بره بالا...
برای کار هم درخواست بدین صبر کنید حتمن استخدام میشین، یکی دو روزه... البته هون اول با 1 ریال در روز ممکنه شروع بشه... اما بعدن زیاد تر هم میشه...
راستی غذا خوردن رو فراموش نکن... که ولنست میاد پایین...
مرسي.
غذا خوردن همون قسمت خريد غذا هست؟
اگه بخواهيم رئيس جمهور بشم بايد از كجا شروع كنيم ؟ :D

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3

اگه به ID من توی بازی (zfarhad2000) یه PM بزنی سعی می‌کنم برات کار پیدا کنم. خیلی شرکتها می‌شناسم که دنبال کارگر هستند. البته اولش پول خوب نمی‌دن ولی کم کم که توی یک فنی مهارت پیدا کردی و درجه بالا رفت خوب پول میدن.

حزب هم نمی‌خواد تشکیل بدی در یکی از حزبهای فعال ایران عضو بشی کافیه. حتی می‌تونی عضو هیچ حزبی نشی و کار حزبی نکنی.

zfarhad2003

Registered User
لایک‌ها
3
مرسي.

نه خوب شما یک غذا می‌خری می‌تونی Q1 بخری تا Q4 که قیمتهاشون فرق می‌کنه بعد هرروز اتوماتیک خودش یک غذا می‌خوره که wellness نسبت به غذایی که خوردی بالا می‌ره و اگه wellness رو بتونی 100 کنی خیلی خوب هم توی کار برات خوبه و هم توی جنگ خیلی مهمه.

برای رئیس جمهور شدن اول باید به یک حزب عضو بشی بعد توی حزب سعی کنی معروف بشی تا بتونی به عنوان فرد اول حزب انتخاب کنی و یکی از کاندیدهای ریاست جمهوری بشی بعد با رای مردم که اول هر ماه میلادی هست می‌تونی رئیس جمهور بشی (البته فکر کنم یکم عجله داری :D )

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
مرسي.

بله غذا خوردن هم تو قسمت Market place و تو قسمت غذا هست.... غذای q4 اگه بخوری ولنست( که همون خونته) بالا میره.. و در کل کاراییت بالاتر میره...

ParsiaWeb

Registered User
لایک‌ها
2
از zfarhad2003 و vahshat2 عزيز بسيار ممنونم.

راستي اين بازي هميشه محيط متني داره؟ يعني مثل بازي هاي ديگه نيست جنگ و ايناش؟

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
از zfarhad2003 و vahshat2 عزيز بسيار ممنونم.

راستي اين بازي هميشه محيط متني داره؟ يعني مثل بازي هاي ديگه نيست جنگ و ايناش؟

آره تا این جای کار که اینجوری بوده... و خیلی ساده... اما این ورژن بتای سایته... قراره تا چند وقت دیگه.... یه چیزهایی مثل کازینو... مواد خام اولیه برای کارخونه... و... به بازی اضافه بشه که بازی رو جذاب میکنه... من که پاییه کازینو ام..:blink::D

بالا