آژانس هواپیماییexchanging

کمک کنید تا وب های اسمپر و مزاحم از طریق گوگل پاکسازی شود

شروع موضوع توسط palet ‏4 می 2010 در انجمن سرویس های آنلاین ( شبکه های اجتماعی )

1. palet

palet Registered User

مطمئنا همه شما دوستانی که در اینترنت مرتبا حضور دارید ، بارها و بارها در موتورهای جستجو گر و خصوصا گوگل سرچ کردید و مطمئنا شاهد صفحات تقلبی در رتبه های اول کلمات سرچ شده خود شده اید که با کلیک بر روی آنها به صفحات الکی و پر از تبلیغات مواجه شده اید

که این عمل هم باعث از بین رفتن وقت و حوصله شما و همچینین از بین رفتن تلاشهای وبمسترهای که در سایتها بصورت رایگان حدمات میدهند و تنها دلخوشی انها از این زحمات ، بازدید ها و رضایت دوستان خود هست می شوند

شاید اگه دقیقا مطلع نیستید که کار این سایتها چیست ، الان یک حس ترحم برای شما بوجود بیاید اما آنهایی که خصوصا وبمستر هستند با دیدن این صفحات متوجه بی عدالتی و بی رحمی این سایتها می شوند

این ها تنها سه نمونه از این سایتها هستند که دو تای اولی بسیار بسیار در این ضمینه پیشرفته اند و خدا رو شکر چند روزی است که فیلتر شده اند ولی همچنان هم روزانه امار ورودی بسیاری دارند
    سایتهای مانند پیام سرا و بعضی دایرکتوری های اخبار وب و.. هم هستند که با میبیند با نهایت دو ماه شروع به کار و استفاده از مطالب و صفحات شمـــــــــا (!!!!!!!) صد ها برابر شما پیشرفت میکنند ، بدون هیچ زحمتی ، و خیلی ها دلخوش چند ورودی ناچیز از ان سایتها هستند و راضی هم می شوند !!!
    که اگر حداقل این دو سایت بزرگ متقلب توسط گوگل اسپم شود ، بقیه سایتها حساب کار دستشون میاادش
    واقعا فکر میکنید ورودی آی پی بالای صد هزار که بعضا این سایتها دارند ، فکر میکنید از دست رنج کدوم سایتها هست؟

گوگل برای حل این مسئله اسپم ها ، ادرسی را برای معرفی گذاشته است که میتوانید از آن استفاده بفرمائید

که در این صفحه کادری را مشاهده می فرمائید مانند شکل زیر

که مشخص هستش که در کادر اول باید آدرس دامنه آن وب را تایپ بفرمائید
    در خط دوم کلمه ای که دقیقا در گوگل سرچ کردید و ان صفحه تقلبی امده است را تایپ کنید

و در خط پایین ان ادرس ان صفحه از سایت که اسپم می باشد و برایتان باز میشود

مانند
    oxinads.com

دانلود جزوه کنترل خطی pdf

http://webmasters.oxinads.com/uasked...x.php?p=461185

و ...................

در کادر آخر هم می توان توضیحات یا درخواستی برای گوگل نوشت

مانند متن زیر یا هر چیز دیگه ای
    please help me

these sites abuse our spadeworks & have unfeigned visitors ,whereas they`re persian,we cant recognize them easily

من انگلیسیم خوب نیست ، خودتون یه متن خوب بنویسید .

البته برایاین کار باید به جیمیل خود لاگین کرده باشید و بعد از ارسال گزارش اسپم پیامی نیز برای شما از طرف گوگل خواهد امد

Thank you for submitting a spam report for this site: http://sitename.com/

لطفا دوستانی که این صفحات رو دیدند علاوه بر ارسال ان به گوگل ، به دیگر دوستان خود نیز بگویند که انها نیز اطلاع دهند
    امید است که دوستان همکاری کنن و اموزشهای اسپم شدن را در سایتهای خود گسترش دهند و خودشان هم به محض برخورد اطلاع رسانی کنند تا زحمات خود و دوستانشان به هدر نرود

neghab.net

2. lordpc

lordpc Registered User

دوست عزیز تاپیک بسیار خوب و بجایی زدی. من هم مدتهاست که توی این فکر هستم که این سایتهای ربات که محتوای سایتهای دیگه رو میدزدند و همشون تبلیغاتی هستند و تو صفحات اول جستجوی گوگل میان رو تو لیست سیاه گوگل قرار بدیم.باید این سایتها از موتور جستجوی گوگل حذف کرد و Ban بشوند.

3. amk

amk Registered User

4. palet

palet Registered User

هر کسی میخواد حمایت کنه که من با هاشم . حالا من قصدم اطلاع رسانی بود. چه بهتر که معرفی کردی تا اونا رو هم به گوگل بگیم.

به خدا گند زدن به اینترنت .

دوست عزیز مرسی از اطلاعت .

Last edited: ‏4 می 2010