برگزیده های پرشین تولز

کمک کنید خیلی مهمه...

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من 2 تا سوال مهم دارم اولیش اینه که آیا ویروس جاوا وجود داره؟ مثلا ویروسی هست که روی ک 750 یا 700 تاثیر داشته باشه؟ چون من شنیدم که هست!!!!!:blink:

دومی هم اینه که ایا کسی میدونه که ایا میشه با دبلیو 800 از طریق رایانه به اینتر نت وصل شد؟ یا نه؟ اگه میشه لطفا روش رو بگین ... فرقی نمیکنه با چی .. با بلوتوث یا کابل یا هر چیز دیگه فقط میشه یا نه؟ :wacko:

مرسی:)

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام دوستان
من 2 تا سوال مهم دارم اولیش اینه که آیا ویروس جاوا وجود داره؟ مثلا ویروسی هست که روی ک 750 یا 700 تاثیر داشته باشه؟ چون من شنیدم که هست!!!!!:blink:

دومی هم اینه که ایا کسی میدونه که ایا میشه با دبلیو 800 از طریق رایانه به اینتر نت وصل شد؟ یا نه؟ اگه میشه لطفا روش رو بگین ... فرقی نمیکنه با چی .. با بلوتوث یا کابل یا هر چیز دیگه فقط میشه یا نه؟ :wacko:

مرسی:)

ویروس واسه جاوا وجود نداره ...تا به حال که نبوده ...حالا شنیدی چیکار میکنه ؟:lol:
اینترنت رو دیگه اساتید پاسخ میدن..تا حالا این کار رو نکردم:eek:

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی دوست عزیز منم میگفتم وجود نداره اصلا" ولی این موبایل فروشه میگفت که یه ویروس هست که اگه به ک 750 بدی قاتی میکنه!! والا بحث از اینجا شروع شد که ما میگفتیم ک800 ویروس نمیگیره (واسه یکی از دوستا میخاستیم بخریم) اون میگفت میگیره! میگفت ان70 بخرین بهتره (-: :))
حالا هم که متوجه شدم که نیست دیگه.. فکر میکردم تو همین چند روزه اومده..
به هر حال مرسی به خاطر اینکه کمک کردین....

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
ویروس جاوا نیست!
اگه برا کامپیوترت بلوتوث داشته باشی، میشه به اینترنت هم وصل شد! چه طورش رو بقیه میدونن!

se-k750i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بلوتوث دارم
اگه اساتید راهنمایی کنند ممنون میشم....

بالا