برگزیده های پرشین تولز

کمک کنید لطفا

abc2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
166
سلام لطفا پست رو حذف نکنید اینجا شلوغ ترین جاست که همه واردن تو زمینه اینترنت و جایی روندارم که بپرسم دیگه
اینترنت وای فای من روی تب لت کار میکنه عالی و درست اما روی لب تاب اکثر اوقات لیمیت نوشته و علامت زرد رنگی نشون میده . در حالی که همون لحظه تب لت کار میکنه . زمانی که که روی لب تاب کار میکنه کار نکنه بهتره!!! سرعت زیر صفر .
اصلا نمیدونم چه مرگشه زنگ میزنم میگن مکل از مودم نیست :(

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
سلام دوست عزیز
برروی my computer راست کلیک کن،manage رو انتخاب کن و برروی Device manager کلیک کن و از صفحه اسکرین شات بگیر،بزار ببینم مشکل از کجاست

shopkadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام

روی کانکنشن وای فای dns ست کردید ؟ اگر نکردید تست کنید :

4.2.2.4 یا 8.8.8.8 یا 217.218.127.127 یا 4.2.2.3.

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
این مشکل را من هم داشتم:
  1. به بخش Device manager برید.
  2. قسمت network adapters رو انتخاب کنید.
  3. روی دیوایس وایرلس کلیک راست کنید و Update Driver Software رو انتخاب کنید.
  4. توی این بخش Browse my computer for driver software رو انتخاب کنید.
  5. و حالا روی Let me pick from a list ... کلیک کنید.
  6. حالا از لیست Network adapter یکی از درایورها رو انتخاب کنید و Next رو بزنید منتظر بشید تا درایور نصب بشه و سپس ریستارت کنید.
  7. اگه مشکل حل نشد همین مراحل رو تکرار کنید و این دفعه ی توی مرحله 6 درایور دیگه ای رو انتخاب و نصب کنید.

abc2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
166
سلام دوست عزیز
برروی my computer راست کلیک کن،manage رو انتخاب کن و برروی Device manager کلیک کن و از صفحه اسکرین شات بگیر،بزار ببینم مشکل از کجاست
ممنون از کمکتون

فایل های ضمیمه

• Screenshot (21).png
    Screenshot (21).png
    134.7 KB · نمایش ها: 6

abc2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
166
این مشکل را من هم داشتم:
  1. به بخش Device manager برید.
  2. قسمت network adapters رو انتخاب کنید.
  3. روی دیوایس وایرلس کلیک راست کنید و Update Driver Software رو انتخاب کنید.
  4. توی این بخش Browse my computer for driver software رو انتخاب کنید.
  5. و حالا روی Let me pick from a list ... کلیک کنید.
  6. حالا از لیست Network adapter یکی از درایورها رو انتخاب کنید و Next رو بزنید منتظر بشید تا درایور نصب بشه و سپس ریستارت کنید.
  7. اگه مشکل حل نشد همین مراحل رو تکرار کنید و این دفعه ی توی مرحله 6 درایور دیگه ای رو انتخاب و نصب کنید.
سلام ممننون
تا قسمت ششم رفتم ولی درایوری نشون نمیده که بینشون انتحاب کنم فقط یه گرینه نشون میده که نوشتهdell wirless
که خودشتم تیکش زده و به جر اون گزینه ای نداره !

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
سلام ممننون
تا قسمت ششم رفتم ولی درایوری نشون نمیده که بینشون انتحاب کنم فقط یه گرینه نشون میده که نوشتهdell wirless
که خودشتم تیکش زده و به جر اون گزینه ای نداره !
توی مرحله 6 تیک Show compatible hardware رو بردارید، از لیستی که براتون باز میشه متناسب با مدل وایرلستون یکی از درایورها رو پیدا کنید و نصب کنید.
به عنوان مثال برای من اینطوره:
Capture.PNG

این روش رو هم تست کنید:
داخل Device manager روی Dell Wireless دابل کلیک کنید و تب Advanced رو باز کنید از لیست property روی 802.11n Channel Width ... کلیک کنید و قسمت value رو به Auto تغییر بدید و ریستارت کنید.
بعد از ریست اگه مشکل پابرجا بود تنظیماتی که توی این مطحله انجام دادید به حالت قبل برگردونید.

Last edited:

abc2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
166
توی مرحله 6 تیک Show compatible hardware رو بردارید، از لیستی که براتون باز میشه متناسب با مدل وایرلستون یکی از درایورها رو پیدا کنید و نصب کنید.
به عنوان مثال برای من اینطوره:
مشاهده پیوست 986274

این روش رو هم تست کنید:
داخل Device manager روی Dell Wireless دابل کلیک کنید و تب Advanced رو باز کنید از لیست property روی 802.11n Channel Width ... کلیک کنید و قسمت value رو به Auto تغییر بدید و ریستارت کنید.
بعد از ریست اگه مشکل پابرجا بود تنظیماتی که توی این مطحله انجام دادید به حالت قبل برگردونید.
اقا دمت گرم .فعلا که اینترنت درسته تا شب درست باشه یعنی درستش کردی . مرسی واقعا لطف کردی ممنونم :general504:

daalloon.ir

Registered User
لایک‌ها
173
ممنون از کمکتون

Teredo Tunneling Pseudo-Interface یک تبدیل کننده برای IPv6 هست،احتمالا باهاش مشکل دارید و درست نصب نشده که می تونی Disable اش کنی.
یا همون روشی که دوستمون گفتن وایرلس روی درایو دیگه دوباره نصب بشه که ip تغییر کرده به تنظیماتش برگرده.

بالا