برگزیده های پرشین تولز

کمک کنید من با 26/400 وصل میشم؟ چرا؟

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
من 2 تا از دوستام همین مشکل را داشتند. ولی همانطور که مازولاق گفت مشکلشون از caller Id بود که به خط تلفنشون وصل بود.

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از ARMAN_PIER :
میشه بگی پیسی ام چیه؟
و من به مخا برات دقیقا چیبگم؟
ممنون میشم

در اینجا منظور از PCM دستگاهی هست که مخابرات توسط اون روی یک زوج سیم مسی - که در حالت عادی برای یک خط تلفن باید استفاده بشه - بیشتر از یک خط رو منتقل میکنه. باینترتیب در هزینه های کابل صرفه جویی میکنه ولی عملا نوعی کم فروشی محسوب میشه چون کیفیت سرویس رو پایین میاره.

شما باید به امور مشترکین مخابرات منطقه خودتون مراجعه کنی - مودبانه ولی محکم اعلام کنی (شاید لازم باشه مالک خط نامه بنویسه) که خط شما که سالها پیش دایر شده روی PCM رفته و چون شما نیاز مبرم به ارتباط با اینترنت داری کارت مختل شده. معمولا وقتی ببینن طرفشون یک سری چیزها رو وارده خط رو درست میکنن و بجاش یکی دیگه رو بدبخت میکنن! حالا کو تا اون هم متوجه بشه!

ARMAN_PIER

Registered User
لایک‌ها
1
آیا کسی نیست مرا یاریکند؟
متخصص از کجا بیارم؟
من میدوونم مال پیسی ام هستش

ARMAN_PIER

Registered User
لایک‌ها
1
آیا کسی نیست مرا یاریکند؟
متخصص از کجا بیارم؟
من میدوونم مال پیسی ام هستش
:wacko:

ARMAN_PIER

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mazoolagh :
در اینجا منظور از PCM دستگاهی هست که مخابرات توسط اون روی یک زوج سیم مسی - که در حالت عادی برای یک خط تلفن باید استفاده بشه - بیشتر از یک خط رو منتقل میکنه. باینترتیب در هزینه های کابل صرفه جویی میکنه ولی عملا نوعی کم فروشی محسوب میشه چون کیفیت سرویس رو پایین میاره.

شما باید به امور مشترکین مخابرات منطقه خودتون مراجعه کنی - مودبانه ولی محکم اعلام کنی (شاید لازم باشه مالک خط نامه بنویسه) که خط شما که سالها پیش دایر شده روی PCM رفته و چون شما نیاز مبرم به ارتباط با اینترنت داری کارت مختل شده. معمولا وقتی ببینن طرفشون یک سری چیزها رو وارده خط رو درست میکنن و بجاش یکی دیگه رو بدبخت میکنن! حالا کو تا اون هم متوجه بشه!

من یه جبهی سفید دیدم نوشته بود
PCM-8 RU

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از ARMAN_PIER :
من یه جبهی سفید دیدم نوشته بود
PCM-8 RU

خود نامردشه!

با این اوصاف که گفتی خیلی بعید میدونم اشکال از کامپیوترت باشه با این وجود اگر به PC خودت شک داری ببرش جایی که مطمئن باشی خطش اشکال نداره و یک تست بگیری.

ضمنا اگر میخوای بدون مراجعه به مخابرات کارت صورت بگیره هر وقت یکی از این پیمانکارهای مخابرات رو دوروبر خونه ات دیدی بهش بگو بیاد خطت رو از روی PCM برداره شیرینیش رو بگیره! قیمت متعارفش 5 تومنه ولی خوب شاید 10 تومن هم بگیرن!

ARMAN_PIER

Registered User
لایک‌ها
1
من رفتم مخابرات گفتم ولی اونا میگن ما تعهد واسه اینترنت نداریم
برو خدا روزیتو جای دیگهبده

ARMAN_PIER

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mazoolagh :
خود نامردشه!

با این اوصاف که گفتی خیلی بعید میدونم اشکال از کامپیوترت باشه با این وجود اگر به PC خودت شک داری ببرش جایی که مطمئن باشی خطش اشکال نداره و یک تست بگیری.

ضمنا اگر میخوای بدون مراجعه به مخابرات کارت صورت بگیره هر وقت یکی از این پیمانکارهای مخابرات رو دوروبر خونه ات دیدی بهش بگو بیاد خطت رو از روی PCM برداره شیرینیش رو بگیره! قیمت متعارفش 5 تومنه ولی خوب شاید 10 تومن هم بگیرن!

ARMAN_PIER

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mazoolagh :
خود نامردشه!

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
برو ہدفتر حقوقی مخابرات (یعنی مالک خط باید بره)
قانونا مجبورن خط رو برگردونن - بستگی به پیگیری خودت داره فقط خطت نباید مال یکی دو سال اخیر باشه!

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21
مشکلت از مخابراته.
اینا واسه اینکه خط تلفن بدن میارن رو یه خط تلفن 8 یا 16 تا خط میدن بهدش با یه دسگاهی سر کوچه شما جدا میکنن. که این خطوط خیلی بی کیفیت نه اینترنت میره و adsl هم اصلا روش نمیره . من خودم این مشکلو داشتم . خططو پس بده از قدیمیا بخر . ( علتشم به مخابرات بگو . ) ضمنا مسئول مخابرات که این خطارو میده گفته که ما هدفمون مکالمه تلفنی است نه دیتا. و کلی هم با دیتا دعوا کردن .:cool:
ولنتاین مبارک:lol:

ARMAN_PIER

Registered User
لایک‌ها
1
man be moavenat raftam inaro goftan vagoftam
"age mikhay mitooni pishe rais beri vali oonam hamino mige"

بالا