برگزیده های پرشین تولز

کمیسیون فروش

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
سلام دوستان
یکی از سبک های کسب درآمد در اینترنت که بسیار سود آور و پر طرفدار میباشد Affiliate ها میباشند . این سبک کسب درآمد که از سالمترین و بهترین روش ها است ضمن اینکه نوعی کار و حرفه واقعی است (بر خلاف هایپ ها و ... ) سود سرشاری نصیب فعالان این عرصه میکند.
من در این تاپیک در نظر دارم ضمن معرفی این روش سود آور و نکات ریز آن سایت های معتبر این سبک را نیز معرفی کنم.
روش کار Affiliate ها این است که شما محصولی را تبلیغ و بسته به قیمت آن به ازای هر فروش کمیسیون خود را دریافت میکنید.
از معتبر ترین این سایت ها ClickBank و Amazon و CJ میباشد.
این تاپیک به مرور کامل تر خواهد شد.

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
آقایون کسی نظری چیزی نداره ؟

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
برای قسمت اول از CJ دات کام شروع میکنیم.
مطمئنا تا بحال در مورد Commission Junction چیزهایی شنیده اید.
این سایت یکی از بزرگترین شبکه های affiliate است و بیش از صدها عرضه کننده محصول و هزاران عضو برای تبلیغ محصول Affiliate دارد.
شما میتوانید هم در این سایت محصول ویا کالا و یا هرچیزی را بفروشید و هم میتوانید به معرفی کالاهای موجود بپردازید و پورسانت خود را دریافت کنید .

برای اعضای عادی امکانات زیر را دارا میباشد.
1) با یک اکانت به تمام محصولات و فروشنده ها دسترسی دارید.
2) با فروش محصولات هر ماه یک چک میگیرید (نیاز به فروش تک تک محصولات از تمام فروشنده ها نیست . مجموع محاسبه میشود )
3)یک کنترل پنل کامل دارید که به طور آنلاین و ریل تایم میتوانید به وضعیت فروش بپردازید.
4)قابلیت اضافه کردن چند سایت را در یک اکانت دارید.

عضویت در این سایت برای علاقمندان به شدت توصیه میشود.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
جالبه ولی برای ویزیتور های ایرانی جواب میده ؟

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
خوب مطمئنا بعضی چیزها هست که ایرانیها هم بهش حاضرن با کردیت کارد پول بدن مثل دومین هاست و ... ولی در کل برا خارجی ها خیلی خوبه .
درآمدش هم خیلی عالیه .
باور کن خیلی راحت با دادن ادز تو سایت های خوب و ارزون میتونی درآمد خوبی داشته باشی.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
ايول خيلي خوبه.
فقط سايتهايي كه ميشه تو ايران باهاشون كار كرد و روشهاي كار باهاشونو اگه بگي خيلي عالي ميشه.
هر چي هست اين كارش خيلي بهتر از هايپه.

p30ct

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا ادامه نمیدید؟ خیلی چیز باحالیه، اما سایت ایرانی؟؟

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
چرا ادامه نمیدید؟ خیلی چیز باحالیه، اما سایت ایرانی؟؟
سایت ایرانی هم میشه
اونا میخوان محصولاشون رو بفروشن
براشون فرقس نداره کجا بفروشن

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اقا ديويد نگفتي چك به ايران فرستاده ميشه؟ نقد ميشه كرد؟ چك مال كجاست نكنه اين هم امريكايي هست:hmm:

با ايراني بودن گير ميده ؟
ادرس سايت چيه ؟ ثبت نام كجاشه و...

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازم همون مشكل همشگي پيش مياد
شما اگه هر چقدر هم فروش داشته باشي بايد حساب paypal يا كرديت كارت داشته باشي تا بتوني كمسيونتو بگيري
دوباره همون بازيهاي آشنا توي خارج و.... شروع ميشه

اكثر سايتهاي affiliate با paypal كار ميكنن يعني شما پولت رو بايد در paypal بگيري
سايتهاي ايراني هم فعلا من چيز فعالي نديدم جز سايت پرداخت دات كام كه اونم فكر نكنم كمسيون فروش داشته باشه توي ايران فعلا جا نيوفتاده چون زير بناش نيست زير بناش هم شبكه بانكي آن لاينه كه ما نداريم

p30ct

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدایا خودت کمکمون بکن، ما که دیگه نمیتونیم هیچ کاری تو این اینترنت صاحاب مرده کنیم :)

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
آقا دارم به دونه دونشون ایمیل میزنم ببینم کدوم چک به ایران میده.
و اینکه با ایران مشکل دارن یا نه.
به محض گرفتن اطلاعات تکمیلی خبرتون میکنم.

p30ct

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از davidmors :
آقا دارم به دونه دونشون ایمیل میزنم ببینم کدوم چک به ایران میده.
و اینکه با ایران مشکل دارن یا نه.
به محض گرفتن اطلاعات تکمیلی خبرتون میکنم.

متشکر، من یکی که شدیدا" منتظرم... :blush:

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
سف
ببینید یه چیزی که در این سبک کسب درآمد جالبه اینه که نیاز به سایت ندارید. میتونید از طریق تبلیغ و ایمیل هم بازاریابی کنید.

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
به نقل از davidmors :
برای قسمت اول از CJ دات کام شروع میکنیم.
مطمئنا تا بحال در مورد Commission Junction چیزهایی شنیده اید.
این سایت یکی از بزرگترین شبکه های affiliate است و بیش از صدها عرضه کننده محصول و هزاران عضو برای تبلیغ محصول Affiliate دارد.
شما میتوانید هم در این سایت محصول ویا کالا و یا هرچیزی را بفروشید و هم میتوانید به معرفی کالاهای موجود بپردازید و پورسانت خود را دریافت کنید .

برای اعضای عادی امکانات زیر را دارا میباشد.
1) با یک اکانت به تمام محصولات و فروشنده ها دسترسی دارید.
2) با فروش محصولات هر ماه یک چک میگیرید (نیاز به فروش تک تک محصولات از تمام فروشنده ها نیست . مجموع محاسبه میشود )
3)یک کنترل پنل کامل دارید که به طور آنلاین و ریل تایم میتوانید به وضعیت فروش بپردازید.
4)قابلیت اضافه کردن چند سایت را در یک اکانت دارید.

عضویت در این سایت برای علاقمندان به شدت توصیه میشود.
از قراری که این سایت به ایران چک میده.
در لندن و پاریس و یکی از شهرهای آلمان و ... دفتر داره.
ببینید : http://www.cj.com/about

p30ct

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این شرکت آگرین هم به ازای فروش سیدی هاش 20% کمیسیون میده - اگه به نظرتون خوب میاد بگید که بیشتر در موردش بنویسم.

p30ct

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از davidmors :
از قراری که این سایت به ایران چک میده.
در لندن و پاریس و یکی از شهرهای آلمان و ... دفتر داره.
ببینید : http://www.cj.com/about

حالا چه طور پولو پرداخت میکنه؟ این cj ؟
چک؟ کارت اعتباری ؟ paypal ؟....

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
چک
در ضمن دوست من در مورد سایتی که گفتی یکم توضیح بده.
ممنون

p30ct

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از davidmors :
چک
در ضمن دوست من در مورد سایتی که گفتی یکم توضیح بده.
ممنون
دیوید جان کار شرکت اگرین و بازار سیدی اینطوریه==>
30% از سود قطعی سایت را از شركت پست جمهوري اسلامي ايران دريافت نماييد...

عملكرد اين سيستم بدين صورت است كه هر خريداري که به سايت معرفي كنيد و آن خريدار از سايت مبلغي خريد كند 30% از كل خريد آن شخص به شما اختصاص داده خواهد شد و پانزدهم هر ماه توسط شركت پست جمهوری اسلامی ایران با شما تسويه حساب خواهد گشت تمامي اين اطلاعات به صورت بسيار پيشرفته و مكانيزه توسط يك كنترل پنل حرفه ايي تحت نظر پست جمهوري اسلامي ايران قابل رويت خواهد بود فقط كافي است شما بعد از ثبت نام و بعد از فعال شدن شما توسط مديریت سايت وارد كنترل پنل اختصاصي خود شويد و بر تمامي جزئيات نظارت داشته باشيد قسمت Login در همین صفحه موجود می باشد با وارد كردن نام كاربري و شناسه عبور وارد سيستم شويد و پس از ورود / منوي تنظيمات را انتخاب كنيد و در صفحه باز شده لينك ارتباطي را كليك كنيد در اين صفحه يك كد اتوماتيك مخصوص شما ساخته شده آن را برداشته و به يك لینک آدرس بنر كه در اين صفحه موجود است متصل كنيد و در سايت خود بگذاريد و هر كسي كه از طريق لينك مخصوص شما وارد سايت ما شود و خريد كند از كل خريد خريدار به شما 30 در صد پورسانت داده خواهد شد . لطفا براي انجام ارتباط سريع تر و واريز پول به شماره حساب شما توسط شركت پست تمامي فيلد هاي ثبت نام را دقيق تكميل كنيد لطفا در هنگام تکمیل فرم در فيلد شخص مرتبط در فرم ثبت نام وا‍ژه (همكار) را قيد نمايند قابل ذکر می باشد فرم هایی که فاقد آدرس وب سایت صحیح می باشند توسط سیستم حذف خواهند گردید

محيط صفحه سفارشات كه خود شامل هفت منو مي باشد منوي اول سفارشات معلق مي باشد كه در اين قسمت سفارش هايي را مشاهده خواهيد كرد كه خريدار از لينك شما وارد شده و خريد كرده و فروشگاه بازار سی دی هنوز مرسوله را پست نكرده و مشغول آماده كردن بسته پستي مي باشد منوي دوم سفارشات آماده به ارسال مي باشد كه در اين قسمت سفارش ها آماده شده و آماده ارسال مي باشد اما هنوز ارسال نشده و سريعا در حال پست مي باشد منوي سوم سفارشات ارسال شده مي باشد در اين قسمت سفارش هاي ارسال شده را مشاهده خواهيد كرد منوي چهارم سفارشات وصول شده مي باشد در اين قسمت وقتي سفارش ارسال شود و هزينه از خريدار دريافت گردد درصد شما كسر خواهد شد و به حساب شما در سيستم اضافه مي گردد منوي پنجم سفارشات برگشتي مي باشد در اين قسمت سفارش هايي را مشاهده مي كنيد كه بر اثر نا درست بودن آدرس پستي از طرف پست برگشتي شود اينگونه سفارشات چون هزينه از خريدار گرفته نمي شود در صد شامل شما نمي گردد منوي ششم سفارشات انصرفي مي باشد كه اين گونه سفارشات اصلا آماده به ارسال از طرف ما نخواهد شد و سفارش هايي است كه اصلا آدرس پستي و مشخصات صحيح از خريدار در دسترس نباشد و در صورت تماس با خريدار مشخصات اشتباهي باشد و در اين قسمت هم درصدی برای شما منظور نخواهد گشت سفارشات برگشتي همانگونه كه مشخص است فروشگاه بازار سی دی را متضرر خواهد كرد اما شرکت پست شما را در اين ضرر شريك نخواهد كرد و شما در سود با آگرین سهيم هستيد و منوي هفتم يافتن سفارش مي باشد كه براي نظارت شما براي جستجو سفارشات طراحي شده است.

تسویه حساب پورسانت تعلق گرفته به شما به صورت واریز به حساب شما که در فرم مشخصات خود حین ثبت نام وارد کرده اید میباشد و از دوستان گرامی تقاضا داریم برای سهولت پرداخت در صورت امکان از حسابهای عابربانک سپهر صادرات یا سیبا بانک ملی استفاده نمایند .

زمان تسویه حساب با توجه به تقویم هجری شمسی ، دهم هر ماه تعیین شده است .

در ضمن یکی از دوستانمم که وبمستره ازشون پول گرفته ... به نظر خوب میاد حالا دوستان تایید کنن ما هم شروع میکنیم :)

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
p30ct

من هم با اين سيستمي كه مي گي كار كردم پرداخت
يكيش http://www.agreen247.com
ويكيشم همين 1000toman.com كه تو يكي از سايتاش كه تو امضام هم هست

25 % من كار مي كنم
به نظر من روش خوبي براي صاحب جنس است چون هم سود رو مي كنند يعني فروش مي كنند وهم بازديد براي سايتشون راحت مياد با يه تير دونشان مي زنند:D

راستي كسي از اين بازار سي دي گرفته ؟پورسانت چون تازه درست شده خدا رحم كنه انشالا تو كار پول بده ما هم رفتيم توي اين عضو شديم اما چشمم از اين آب نمي خوره كه پول بده اين ادمي كه من مي شناسم (البته به قول خودش با اون فرد شريك نيست كه من شاكيم ازش)

بالا