برگزیده های پرشین تولز

کم شدن پول از حساب و برگشت نخوردن آن !

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان . بنده در تاریخ 23 بهمن با کارت ملی خود میخواستم هزینه اینترنت خودم رو پرداخت کنم توی صفحه بانک ملت نوشت پرداخت با موفقیت انجام شد ولی هنگامی که به سایت پذیرنده برگشت داده شدم خطا داد و هیچ کد پیگیری به من نداد و در نتیجه پرداخت انجام نشد !! الان هم 4 روز گذشته ولی پول به حساب من برگشت داده نشده !! الان باید چکار کنم ؟! :( توی سامانه سیام که مربوط که به تراکنش های ناموفق بانک ملت . تراکنش خودم رو ثبت کردم به نظرتون پول برگشت میدن ؟! 23000 تومان هزینه ای بوده که پرداخت کردم . اینم آدرس سامانه : http://bankmellat.ir/Siam.aspx

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
این درگاه بانک ملت چقدر مزخرفه من همیشه مشکل دارم
ستل نخورده احتمالن شاید برگرده شایدم نیاد باید تا 72 ساعت صبر کنی

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام دوستان . بنده در تاریخ 23 بهمن با کارت ملی خود میخواستم هزینه اینترنت خودم رو پرداخت کنم توی صفحه بانک ملت نوشت پرداخت با موفقیت انجام شد ولی هنگامی که به سایت پذیرنده برگشت داده شدم خطا داد و هیچ کد پیگیری به من نداد و در نتیجه پرداخت انجام نشد !! الان هم 4 روز گذشته ولی پول به حساب من برگشت داده نشده !! الان باید چکار کنم ؟! :( توی سامانه سیام که مربوط که به تراکنش های ناموفق بانک ملت . تراکنش خودم رو ثبت کردم به نظرتون پول برگشت میدن ؟! 23000 تومان هزینه ای بوده که پرداخت کردم . اینم آدرس سامانه : http://bankmellat.ir/Siam.aspx

اگر بعد از 72 ساعت برگشت نخوره باید از طریق بانکتون اقدام کنید.حالا یا تماس بگیرید یا اینکه حضورا تشریف ببرید.برای منم این اتفاق یک بار افتاد بعد از 8 روز برگشت خورد!!
یک فرم داره که باید حالا یا خودتون یا بانک براتون پر کنه و بعدش منتظر بمونید تا برگشت بخوره.نگران نباشید.

maysamkhosravi

Registered User
لایک‌ها
315

حتما از طریق بانک خودتت پیگیری کن .
به شماره های پشتیبانی بانک ملت هم زنگ بزن .

یه نصیحت : از درگاه بانک ملت دیگه استفاده نکن .
من ده بار این بلا سرم اومده ولی پولم برگشت خورده .

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
این درگاه بانک ملت چقدر مزخرفه من همیشه مشکل دارم
ستل نخورده احتمالن شاید برگرده شایدم نیاد باید تا 72 ساعت صبر کنی
حامد جان ممنون . ولی گفتم که الان 4 روز شده و بر نگشته ! ستل چیه ؟!

اگر بعد از 72 ساعت برگشت نخوره باید از طریق بانکتون اقدام کنید.حالا یا تماس بگیرید یا اینکه حضورا تشریف ببرید.برای منم این اتفاق یک بار افتاد بعد از 8 روز برگشت خورد!!
یک فرم داره که باید حالا یا خودتون یا بانک براتون پر کنه و بعدش منتظر بمونید تا برگشت بخوره.نگران نباشید.
دوست عزیز ممنون . کارت خودم ملی بود و با درگاه ملت پرداخت کردم . فکر کنم باید از طریق بانک ملت پیگیری کنم چون از درگاه اون پرداخت انجام شده ! عجب مسخره بازی !! حالا توی سامانشون ثبت کردم فردا هم زنگ میزنم بانک ملت ببینم چی میگن !!

fereydoon1

Registered User
لایک‌ها
895
چند روز پیش برا منم همین شد
درگاه بانک ملی با کارت ملت
پولم رو خورد
یه دو ساعت بعد برگشت

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
خب چرا با شرکت اینترنتتون تماس نمیگیرید؟ شاید نیازی به برگشت زدن نباشه و براتون شارژ کنن

جناب همون روز با یه کارت دیگه و درگاه بانک پارسیان شارژ اینترنت پرداخت کردم . به پشتیبانی isp هم گفتم گفت 48 تا 72 ساعت برگشت میخوره ! ولی تا همین لحظه پول برگشت نخورده !!

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,704
کلا با ملی نباید تو ملت پرداخت کرد : دی
منم یه هفته پیش برام همین اتفاق افتاد و هنوزم چیزی برگشت نخورده :|

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
کلا با ملی نباید تو ملت پرداخت کرد : دی
منم یه هفته پیش برام همین اتفاق افتاد و هنوزم چیزی برگشت نخورده :|

خوب دوست عزیز پیگیری نکردی ؟! من اگه 2-3 تومان بود از خیرش میگذشتم چون ارزشش رو نداره ! ولی الان 23 هزار تومان پول من خورده شده ! من 100% پیگیری میکنم ببینیم چی میشه .

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
Help Desk شتاب - بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

شماره تلفن :
29911 - 021

پاسخگویی برای مغایرت در عملیات کارتی

chimikhay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
دوستان اینکه می گید از کارت فلان به درگاه فلان نباید استفاده کرد یا مثلا درگاه فلان مشکل داره اونیکی نداره اشتباهه

مشکل خوردن پول تو 99 درصد موارد اصلا ربطی به بانک نداره و مشکل از سمت پذیرندست! من تابحال درگاه بانک های مختلفی رو برنامه نویسی کردم و ملت یکی از سرراست ترین و بهترین هاشون بوده، اما مشکل خوردن پول چطور پیش میاد؟

درگاه های مختلف عملی دارن بنام ستل، وقتی شما اطلاعات کارتتو وارد میکنه قبل از برگشت به سایت فروشگاه پول از حساب کم میشه، اما بصورت موقتی، روی سایت فروشگاه باید عمل ستل انجام بشه تا پول از حالت موقتی به دائمی تغییر کنه، بعد از ستل باید خدمت ارائه بشه به خریدار، ستل بعبارتی مثل اینه که بانک از فروشنده می پرسه آقا پول اومده، آماده ای پولو بگیری خدمتو ارائه بدی؟ (یعنی خطایی این وسط رخ نداده؟)

حالا پول چطوری خورده میشه؟
1- مرحله موقتی انجام شد ولی ستل انجام نشد و سایت فروشگاه خطا داد، پول تا 72 ساعت برگشت می خوره بدون نیاز به پیگیری
2- مرحله ستل هم انجام شد اما خدمت ارائه نشد و سایت خطا داد! اینجاست که پول برگشت نمی خوره! چون بانک عملیاتش کامل شده و مشکل کاملا از طرف فروشگاست

در این مواقع بهترین کار اینه که با فروشگاه تماس بگیرید چون بانک پولو کامل انتقال داده به حساب فروشنده، بعدش قسمت فروشنده خطا رخ داده، معمولا فروشنده ها حسابو چک می کنن و خدمت رو ارائه میدن...

در نهایت اگه خدمت ارائه نشد باید با پشتیبانی ملت تماس بگیرید، اونا با فروشنده چک می کنن و پول شمارو برگشت می دن

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان اینکه می گید از کارت فلان به درگاه فلان نباید استفاده کرد یا مثلا درگاه فلان مشکل داره اونیکی نداره اشتباهه

مشکل خوردن پول تو 99 درصد موارد اصلا ربطی به بانک نداره و مشکل از سمت پذیرندست! من تابحال درگاه بانک های مختلفی رو برنامه نویسی کردم و ملت یکی از سرراست ترین و بهترین هاشون بوده، اما مشکل خوردن پول چطور پیش میاد؟

درگاه های مختلف عملی دارن بنام ستل، وقتی شما اطلاعات کارتتو وارد میکنه قبل از برگشت به سایت فروشگاه پول از حساب کم میشه، اما بصورت موقتی، روی سایت فروشگاه باید عمل ستل انجام بشه تا پول از حالت موقتی به دائمی تغییر کنه، بعد از ستل باید خدمت ارائه بشه به خریدار، ستل بعبارتی مثل اینه که بانک از فروشنده می پرسه آقا پول اومده، آماده ای پولو بگیری خدمتو ارائه بدی؟ (یعنی خطایی این وسط رخ نداده؟)

حالا پول چطوری خورده میشه؟
1- مرحله موقتی انجام شد ولی ستل انجام نشد و سایت فروشگاه خطا داد، پول تا 72 ساعت برگشت می خوره بدون نیاز به پیگیری
2- مرحله ستل هم انجام شد اما خدمت ارائه نشد و سایت خطا داد! اینجاست که پول برگشت نمی خوره! چون بانک عملیاتش کامل شده و مشکل کاملا از طرف فروشگاست

در این مواقع بهترین کار اینه که با فروشگاه تماس بگیرید چون بانک پولو کامل انتقال داده به حساب فروشنده، بعدش قسمت فروشنده خطا رخ داده، معمولا فروشنده ها حسابو چک می کنن و خدمت رو ارائه میدن...

در نهایت اگه خدمت ارائه نشد باید با پشتیبانی ملت تماس بگیرید، اونا با فروشنده چک می کنن و پول شمارو برگشت می دن

جناب واقعا ممنونم از اطلاعات خوبتون . الان زنگ زدم به شرکت به پرداخت بانک ملت شماره کارت و تاریخ تراکنش رو گفتم یه شماره پیگیری به من دادن گفتن بدین به فروشنده که براتون ستل کنن . به فروشنده هم زنگ زدم شماره کارت و شماره پیگیری ملت ازم گرفت گفت 3-4 روز دیگه بهتون خبر میدیم !!! انگار میخوان آپولو هوا کنن که انقدر طولش میدن ! موقعی که میخوان پول بگیرن که سریع کاراشو انجام میدن !! حالا دوست عزیز به نظرتون فروشنده پول رو برگشت میده یا نه ؟

chimikhay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
جناب واقعا ممنونم از اطلاعات خوبتون . الان زنگ زدم به شرکت به پرداخت بانک ملت شماره کارت و تاریخ تراکنش رو گفتم یه شماره پیگیری به من دادن گفتن بدین به فروشنده که براتون ستل کنن . به فروشنده هم زنگ زدم شماره کارت و شماره پیگیری ملت ازم گرفت گفت 3-4 روز دیگه بهتون خبر میدیم !!! انگار میخوان آپولو هوا کنن که انقدر طولش میدن ! موقعی که میخوان پول بگیرن که سریع کاراشو انجام میدن !! حالا دوست عزیز به نظرتون فروشنده پول رو برگشت میده یا نه ؟

بله نگران نباشید، ولی 3-4 روز دیگه حرفه دیگه، باید برن تو پنلشون، چک کنن شماره پیگیری رو روی یه کلید کلیک کنن! این همون خط آخر پست قبلیمه که گفتم با فروشنده چک می کنن برگشت می زنن، الان فروشنده باید برگشت رو تایید کنه تا از حسابش کم بشه...

نشد 3-4 روز دیگه مجدد تماس بگیرید به پرداخت

ashki1373

Registered User
لایک‌ها
12

داداش به خاطر کارای حسابداری شرکت هست براتون برگشت میزنن.

ashki1373

Registered User
لایک‌ها
12

نگران نباش داداش به خاطر کارای حسابداری شرکت هست.براتون برگشت میزنن

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
عجب بیشرف هایی هستن اینا !! :blink: از روز 23 تا الان زنگ میزنم میگن پیگیری میکنیم . الان زنگ زدم توپیدم بشون دیگه خودشون دارن زنگ میزنن پیگیری کنن ! دارن اعصابم رو به هم میریزن !! یعنی پیگیری یه تراکنش 9 روز زمان لازم داره !!!! اگه میخواستن پول بگیرن که انقدر طولش نمیدادن :eek::hmm:

saeedazami

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوستان امروز خواستم شهریه دانشگاهمو پرداخت کنم به مبلغ 175هزار تومان.
از کارت بانک ملت استفاده کردم واز سامانه پرداخت الکترونیک بانک ملت هم استفاده کردم.
ولی هیچ کد رهگیری هم بهم نداد...
ولی وقتی گزینه پرداخت رو زدم نوشت پرداخت باموفقیت انجام شد بعد سریع رفت روی این صفحه:
Cae.jpg

وقتی هم بازگشت به سیستم سما رو کلیک کردم نوشت بدهکاری شما همون مبلغه...یعنی پرداخت نشده....ولی از حساب پول کم شده...
لطفا کمکم کنید...

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,634
برگشت میخوره عزیز ... معمولا بین رب ساعت تا 2 ساعت .. اگر برگشت نخورد باید از طریق یانک اقدام کنید .. که نهایتا تا 2 ساعت برگشت میزنن..

بالا