برگزیده های پرشین تولز

کم فروشی

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
حتما در خبرها خوندید که میگن برخی شرکتها شروع به کم فروشی کردند، اولین تجربه من امروز بود. پنیر سفید پاک ، همون که در بسته بندی با درپوش قرمز رنگ هست وقتی دربشو باز میکنید میبینید ارتفاع پنیر کاهش پیدا کرده و از طرفی وزن بسته هم چاپ نشده !
شما هم لطفا کم فروشی هایی که به این صورت دیدید را معرفی کنید، واقعا ملت و مردم را چی فرض کردند؟! :hmm:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
حتما در خبرها خوندید که میگن برخی شرکتها شروع به کم فروشی کردند، اولین تجربه من امروز بود. پنیر سفید پاک ، همون که در بسته بندی با درپوش قرمز رنگ هست وقتی دربشو باز میکنید میبینید ارتفاع پنیر کاهش پیدا کرده و از طرفی وزن بسته هم چاپ نشده !
شما هم لطفا کم فروشی هایی که به این صورت دیدید را معرفی کنید، واقعا ملت و مردم را چی فرض کردند؟! :hmm:

سلام
همونش پر بود دوزار نمیارزید! حالا همونم کم فروشی توش میکنن ! خنده داره بخدا
خدافظ

King Cyrus

Registered User
لایک‌ها
21
نرم‌کنندهٔ ورنل می‌خریدم پیش از هدفمندی نسبتاً غلیظ بود، اما پس از هدفمندی گویا آب داخلش کرده‌اند چون بسیار رقیق شده است.

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
والا من بد بخت بیچاره همونشم گیریمون نمیاد بخوریم
خدایی ایران دقیقآ شده مثل هند قبلآ میگفتن داریم میشیم الان شدیم دقیق یه سریا از بس دارن میخوردن از فزط پر خوری دارن میمیرن یه سریا مثل من از فرط بد بختی و نداری داریم گوز پیچ میشیم
ای روزگار

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,309
اتفاقا امروز عصر داشتم کره پاستوریزه دویچه مارکن کاله میخوردم دیدم تا نصفه پر شده الان که تاپیک رو خوندم رفتم دومیش رو باز کردم دیدم اون هم به همین ترتیب احتمالا سومی و چهارمی هم همینطور هستند

milad-kh

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
خوب وقتی آب و برق و گاز یه شرکت رو ده برابر میکنند و مجبورش میکنند قیمتش رو بالا نبره فکر میکنید چی کار میکنه ؟
یارانه حامل های انرژی
نه مشکل اینه که اینا نمیخوان از سودشون کم بشه کهالبته برای خودشون منطقی هست

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
یارانه حامل های انرژی
نه مشکل اینه که اینا نمیخوان از سودشون کم بشه کهالبته برای خودشون منطقی هست

اگر قرار باشه سودشون از اینی هم که هست کمتر بشه خب میرن شرکت بازرگانی میزنن جنس وارد میکنن . با سود کم کی میاد تولید کنه .

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
سرعت اينترنت من از مخابرات هم يك ماهه حدود 64 كيلوبيت كم شده شده با اينكه به اسم 256 كيلوبيت هست قبلا با متوسط 32 دان ميكرد الان شده 192 كيلوبيت و با متوسط سرعت 24
اينقدر طلبكارن كه هيچ اعتراضي نميتونم بكنم از كنارش رد بشم بوي اعتراض بشنون با تير ميزننم:دي

parsa7

Registered User
لایک‌ها
2
همبرگر تنوری خریدم 3000 تومن.فقط دو سر نونه یه تیکه هبرگر گذاشته وسطش هم با پنیر پیتزا و چیپس پر کرده!

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
همبرگر تنوری خریدم 3000 تومن.فقط دو سر نونه یه تیکه هبرگر گذاشته وسطش هم با پنیر پیتزا و چیپس پر کرده!
در اینجور مواقع اول به خود طرف اعتراض کن و بگو پسش بگیر ! اگر هارت و پورت کرد بگو الان زنگ میزنم 123 ، طرف حتما بهت میخنده و میگه برو بیکاری بزن ببینم چه %$$&*^ میخوری و چیکار میتونی بکنی :lol: زنگ بزن و جریان بگو و جوری وانمود کن که انگار با دوربین برنامه 20:30 هستی :D سریع میان اونجا و کمترین چیز اینه که پولتو پس میگیری :rolleyes:

azfandak

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
801
آقا چه وضعه شه؟!

صاندیث میخوای بخوری مزه آب جوب میده سه چهار درصد توش اسانس ریختن هیچ طعی نمیده
باز صد رحمت به نکتار حداقل یه مزه ای میده ولی این صاندیثا اصا آخره کم فروشیو پدر سوخته بازی هستش

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
در اینجور مواقع اول به خود طرف اعتراض کن و بگو پسش بگیر ! اگر هارت و پورت کرد بگو الان زنگ میزنم 123 ، طرف حتما بهت میخنده و میگه برو بیکاری بزن ببینم چه %$$&*^ میخوری و چیکار میتونی بکنی :lol: زنگ بزن و جریان بگو و جوری وانمود کن که انگار با دوربین برنامه 20:30 هستی :D سریع میان اونجا و کمترین چیز اینه که پولتو پس میگیری :rolleyes:

طرف صد در صد باید بخنده! چون 123 شماره ی اورژانس اجتماعیه! :lol:
منظورت 124 ئه که اونها هم برای این چیزها نمیان!

بالا