برگزیده های پرشین تولز

کم مصرفترین ماشین لباسشویی

damavandieh

Registered User
لایک‌ها
18
کم مصرفترین ماشین لباسشویی چیست؟

پرسش دیگر

شستن یک شلوار، زیر پیراهن و پیراهن در تشت و دستی کم هزینه تر است و آب کمتر مصرف می کند یا با استفاده از ماشین لباسشویی؟ لطفا علمی پاسخ دهید

mehran_mo

Registered User
لایک‌ها
146
فکر میکنم کم مصرف ترین لوازم حانگی برقی متعلق به بوش المان هست که رده مصرف انرژی اون++A هست.
اما قیمت بسیار بالایی داره تو کشور ما

لوازم خانگی ایرانی هم که مشخصه بازدهی بسیار کمی نسبت به انرژی که مصرف میکنه داره.

شستن لباس هم با دست هم خیلی زود خرابش میکنه ( از لحاظ کش اومدن پارچه و یا رنگ رفتگی و....) هم اینکه وقت میگیره.

وقتی شما با دست میشوری برق مصرف نمیکنید

اما وقتی با ماشین میشورید برق هم مصرف میکنید اما ماشین لباسشویی برنامه ریزی شده هست و با یه مقدار پودر و اب تعریف شده لباس ها را میشوره اما با دست مقدار اب مصرف شده و مایع شوینده مصرف شده تعریف شده نیست و کم و زیاد میشه و اینکه لباس را زود از بین میبره

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
کم مصرفترین ماشین لباسشویی چیست؟

پرسش دیگر

شستن یک شلوار، زیر پیراهن و پیراهن در تشت و دستی کم هزینه تر است و آب کمتر مصرف می کند یا با استفاده از ماشین لباسشویی؟ لطفا علمی پاسخ دهید
شستن یک شلوار، زیر پیراهن و پیراهن در تشت و دستی کم هزینه تر است و آب کمتر مصرف می کند

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
شستن یک شلوار، زیر پیراهن و پیراهن در تشت و دستی کم هزینه تر است و آب کمتر مصرف می کند

aeg الان a+++ داره که حتی میتونه برنامه ریزی کنه یک پیرهن تنها بشوره و خشک کامل تحویل بده

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
فقط میگم هیچوقت aeg و بلومبرگ و دوو نخر ، اول بوش بعد الجی و سامسونگ . ( در زمینه ی خرید ماشین لباسشویی در ایران )

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
با دست بشوری خیلی کمتره

برق نمیخواد و آبکشی چند مرحله ای هم نمیخواد . تاید کمتر مصرف میشه و توی وخت هم صرفه جویی میشه و خیلی چیزای دیگه

hraha97

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
در تشت کمتر مصرق می کند برای ثابت شدن بهتر است خروجی آب لباسشویی را از طریق شیلنگ خوروجی آبش مقایسه کنید با مقدار آب مصرفی تشت

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
فقط میگم هیچوقت aeg و بلومبرگ و دوو نخر ، اول بوش بعد الجی و سامسونگ . ( در زمینه ی خرید ماشین لباسشویی در ایران )

میشه دلیل رو هم بگید ؟ این شرکت 50 ساله کارش همنه چرا نه

patteerr2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
فکر کنم بوش مصرفش کمه .

شستن لباس در دست هزینه کمتری دارد ...

fereydoon1

Registered User
لایک‌ها
895
مطمئنن با دست بشوری بهتره
در ضمن ما ایرانی خریدیم !!!! فقط یک سال کار کرد
الان ال جی داریم د ساله داره کار میکنه عالی !صدا هم نداره

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
چرا؟

بوش الان در ایران ترک است؟

من این رو به عنوان کسی که کارش لوازم خونگی هست عرض کردم ، در بازار امروز ایران علاوه بر کیفیت ، خدمات پس از فروش حائز اهمیته که با توجه به تحریم ها قصه ی خیلی پیچیده ای شده .

در مورد اون سه موردی که عرض کردم نخر ، بلومبرگ و دوو از کیفیت پایینی برخورداره و aeg هم از خدمات پس از فروش خوبی برخوردار نیست یعنی تضمینی برای تامین قطعات وجود نداره .

بوش در ترکیه اسمبل میشه ولی قطعات آلمان هست که به علت قیمت بالاش ( 1800 به بالا ) هر کسی قدرت خریدش رو نداره ، اما من به شخصه الجی و سامسونگ رو توصیه می کنم هم کیفیت لازم رو دارند و هم از لحاظ گارانتی فعلا که مشکل ندارند و قیمتشون هم معقول تره ( 800 تومن به بالا )

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
البته یادم رفت این نکته رو یاد آوری کنم که aeg از بازار ایران جمع شده و دیگه محصول رسمی داخل ایران نداره .

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
البته یادم رفت این نکته رو یاد آوری کنم که aeg از بازار ایران جمع شده و دیگه محصول رسمی داخل ایران نداره .

سلام. نظرتون راجع به زیمنس چیه؟ از نظر کیفیت و خدمات؟ فروشنده میگفت مثلا اگه توش یک زیرپوش با شلوار لی بنداری نمیشوره! و پیغام میده که با هم مچ نیست و امکان پاره شدن یکیش هست!!
این بوش چطور؟ خدمات و گارانتی خوبی تو ایران داره؟

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
کسی که میگه سامسونگ بخر یا کیفیت بوش و آاگ رو ندیده و خیال میکنه بهترین کیفیت رو سامسونگ داره، یا خدمات پس از فروش سام سرویس رو تجربه نکرده!!

من عید همین سال بهترین ( و البته گرونترین!) لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی که ساخت لهستان هست رو خریدم، کیفیت کار و صدا و لرزش و خلاصه همه چیش به معنای واقعی بچه بازی و افتضاحه... کیفیت خدمات سام سرویس رو هم از لینک زیر بخوانید که به خاطر یه قطعه پلاستیکی چند ماه منو معطل کرد! (تازه قطعه مربوط به ماشین لباسشویی نو بود، یعنی از لحظه اول از زیر ماشین آب میداد... اگه بعد از چند وقت استفاده به مشکل بر میخوردم که یک سال انتظار روی شاخش بود!!!)

http://forum.persiantools.com/t241866-page4.html#post4688750

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
سلام. نظرتون راجع به زیمنس چیه؟ از نظر کیفیت و خدمات؟ فروشنده میگفت مثلا اگه توش یک زیرپوش با شلوار لی بنداری نمیشوره! و پیغام میده که با هم مچ نیست و امکان پاره شدن یکیش هست!!
این بوش چطور؟ خدمات و گارانتی خوبی تو ایران داره؟

زیمنس هم از لحاظ کیفیت خوبه و در ترکیه اسمبل میشه ، امروز هم خدمات محدودی داره ولی اینکه فردا چه اتفاقی بیافته معلوم نیست چون شرکت خیلی گسترده ای تو ایران نداره و امکان داره از لحاظ تامین قطعات به مشکل بخوره .

damavandieh

Registered User
لایک‌ها
18
بوش برای شستن لباس به چند لیتر آب احتیاج دارد؟

damavandieh

Registered User
لایک‌ها
18
پاسخ پرسش من؟

چه مدل از بوش کم مصرفترین است؟

بالا